517 Shares 7602 views

Organizujemy salon z umysłem: łóżka piętrowe dla dzieci

Kwestia mieszkaniowa była i nadal stanowi poważny problem dla wielu młodych rodzin, a nawet rodzin o godnym życiu. Trudno umieścić kilka łóżek na kilkunastu metrach kwadratowych, jeśli rodzice mają dwoje dzieci, a nawet trudniej jest znaleźć narożniki niezbędnych mebli, studiów i gier w tym samym pomieszczeniu. Aby pomóc w tak pozornie zdegustowanych sytuacjach, przyjedź podwójne łóżka i transformator mebli.

Plusy łóżek piętrowych

Niezależnie od tego, co się dzieje, a jeśli pokój, w którym dziecko żyje, jest zbyt mały, ale jeśli podzielisz go na dwa, łóżka piętrowe są dla dzieci – to ta oszczędna kotwica, która przy rozsądnych kosztach pomoże zaoszczędzić miejsce i umieścić wszystkie niezbędne przedmioty, Dzieciom organizujemy maksymalny komfort i przytulność. Ponadto łóżko będzie przede wszystkim podobne do samych dzieci. Będą zainteresowani, śmieszni. I to jest naprawdę dobre, jeśli jeden z facetów ma 2-3 lata. Będzie mógł, nie wychodząc spod własnego koca, by uspokoić najmłodszych, jeśli miał złe śnienie lub gdyby był źle. Nawiasem mówiąc, dzieci i starsze, jak używać łóżka piętrowe dla dwojga dzieci nie tylko do bezpośredniego wykorzystania, ale do gier. W ten sposób ten element wnętrza różni się wielofunkcyjnością, łącząc strefę rekreacyjną i obszar gry. Ale to nie wszystko! Projektanci i projektanci, rozwijając te lub inne modele, próbują połączyć w jednym bloku z koją i pudełkami na małe rzeczy, stół nocny do zabawek i książek, stół do pisania lub do zabawy. Takie łóżka piętrowe dzieci mogą być nazywane transformatorami, ponieważ niektóre elementy w nich są popychane, inni, przeciwnie, są nominowani. Oznacza to, że w zależności od sytuacji meble zmieniają nawet swój wygląd – częściowo lub całkowicie. I wreszcie inny ważny czynnik przemawia za tymi łóżkami. Nowoczesny przemysł produkuje meble dla dzieci jest bardzo piękny, jasny, elegancki. Najbardziej odmienne kolory tonu głównego i akcesoriów, dodatkowe ozdobne elementy ozdobne czynią łóżka łóżkami dzieci w prawdziwych wysepkach na baśni. Biorąc pod uwagę życzenia dziecka, masz możliwość podziwiać kąt w postaci obcego statku, nowoczesnego pojazdu terenowego lub zamku księżniczki. Istnieją opcje dla najmłodszych, z odbitkami w postaci bohaterów bajki i bajki; Dla starszych dzieci, a nawet nastolatków. Firmy – producenci kierują się nie tylko wiekiem, ale także płcią. Meble dla dziewcząt, meble dla chłopców, z uwzględnieniem interesów obu. I oczywiście nie można zapomnieć o dwupiętrowych łóżkach dla dzieci z sofą. Taki projekt jest użyteczny w rodzinach, gdzie różnica między dziećmi jest dość duża – 8-10 lat. Starsze dziecko z przyjemnością spocznie na kanapie poniżej, a dziecko będzie doskonale ułożone wyżej.

Podstawy właściwego wyboru

Chcąc kupić model, który chcesz, zwróć uwagę na materiał, z którego wykonano meble, a także na obecność kół. Pożądane jest, aby były one wyposażone w łóżka dziecięce wysuwane z łóżka piętrowych. Ułatwi to przemieszczanie bloków i utrzymanie podłogi w stanie nienaruszonym. Jeśli chodzi o materiały, to oczywiście ich przyjazność dla środowiska jest ważna. Dlatego warto kupić modele z naturalnego drewna. Wyróżnia się ich wytrzymałością, trwałością i długą żywotnością. Między warstwami, pomiędzy górną a sufitem, powinno być tak dużo wolnej przestrzeni, że dzieci mogą siedzieć i czuć się komfortowo. Górną warstwę należy trzymać z sufitu na przyzwoitą odległość, dzięki czemu podkład ma wystarczająco dużo powietrza. Krawędź na tym samym poziomie podnosi taką wysokość, że niezawodnie chroni dziecko przed upadkiem. Jest to szczególnie ważne, jeśli dziecko śpi nieprzerwanie i obraca się gwałtownie. Drabina powinna być również bezpieczna. Dla chłopców i starszych dziewcząt jest dobry i dokonywany przez typ "Szweda". Niemowlęta potrzebują pochyłej grochu z poręczami.