150 Shares 4043 views

Czytaj O crowdfunding Tutaj Kickstarter

Obecnie mechanizm wolnego przywiązanie trwa wirtualny twarz, tam jest coś podejrzanego, ponieważ globalna sieć ma znacznie więcej pozazdroszczenia perspektywy dla nowych wynalazców, kreatywnych ludzi, gdzie nie jest rozwój, ale brak finansów na ich realizację. Crowdfunding w RuNet kontynuuje swoją podróż po różnych obszarach -. „Inteligentnych telefonów” z filmów do urządzeń, które rozszerzają funkcjonalność Zainspirowany myśli crowdfunding, chciałem zbadać potencjalne obszary programu, który łatwo osiągnąć żądaną kwotę. W pierwszej kolejności były różne gadżety. Pod gadżetów odnosi się głównie do urządzeń specjalnych, uchwyty akcesoria do telefonów, komputerów typu tablet, najciekawsze konsumenci masowe (bogaty grupie).


Jeśli mówić o kick począwszy skali globalnej do rozwoju obiecujących tutaj spotkają się z faktem, że w krajowym Internecie, proces ten dopiero zaczyna się realizować, ale mimo wszystko nie ma powodu, aby świętować swój sukces. Tak więc, kiedy otrzymałem od mojego znajomego wiadomość z linkiem do tej strony, bardzo zdziwiony, bo wcześniej czytałem w głównych zasobów zachodnich. Często występuje sytuacja, że problem język potrafi być znaczna komplikacja dla osiągnięcia wyznaczonych celów. Na szczęście istnieją środki, które mają rosyjsko-językowy opis programu Kickstarter, na podstawie których można od razu zrozumieć problem i cel prototypu.

Dziś, gdy ktoś wśród przyjaciół zainteresowanych trendu crowdfunding, przesyłam krótką i konstruktywną nas na adres konkretnego odniesienia. Może dam szansę każdemu na zakup światowej sławy, ale także myślenia i dołączyć ciekawy wynalazek, ale teraz jest to wielka tajemnica.

Moim zdaniem, krajowe finanse technologia przyczyniła się do wyeliminowania trudności podstawowym jest małe i małe, aby perspektywa finansowa projektów pozycję. Dziś nie jest to konieczne, aby stworzyć kompleksowy projekt biznesowy dla kilkuset stronach, aby określić czas zwrotu nakładów i rentowności na różnych etapach. Nie jest wymagane posiadanie bujnej prezentacji dla potencjalnych inwestorów. Wszystko dzisiaj jest o wiele łatwiejsze. Dowiedzieć o Kickstarter w języku rosyjskim tutaj. Dziś, wolny proces inwestycyjny trwa wirtualny twarz, nie jest czymś niezwykłym, jak Internet ma bardzo atrakcyjne kursy dla początkujących doświadczalnych, twórczych, którzy mają pomysły, ale nie ma pieniędzy na ich realizację. Crowdfunding w naszym sektorze globalnej sieci nadal promować w różnych obszarach – od filmów do urządzeń, które rozszerzają funkcjonalność smartfonów. Zaintrygowany ideą finansowania krajowego, chciałbym przeanalizować kierunek długoterminowego programu, który łatwo osiągnąć żądaną kwotę. Na głównej stronie są różne gadżety. Pod nimi w pierwszej kolejności odnosi się do urządzeń funkcjonalnych dodatków dla właścicieli smartfonów, tabletów, najbardziej odpowiednich ludzi bogatych masowych (grupy).

Jeśli mówić o Kickstarter jako globalnego odniesienia dla obiecujących zmian, to nie będzie z pewnością do czynienia z faktem, że w rosyjskim Internecie zasada ta wciąż jest wprowadzony, ale jest to już możliwe, aby stwierdzić wyraźne postępy. A ponieważ widział z komunikatem mojego znajomego z linkiem do tej witryny, bardzo zaskoczony, ponieważ przed, jaki kiedykolwiek odwiedził głównie przez zagranicznych stron. Często zdarza się, gdy trudności językowe może być poważną przeszkodą w realizacji wyznaczonych celów. Na szczęście, istnieją strony, które mają rosyjskiej prezentacji rozwoju kick, którego wyjście jest łatwo od razu zrozumieć problem i cel prototypu.

Moim zdaniem, krajowy program finansowania pomógł wyeliminować podstawowe problemy małych i średnich pod względem atrakcyjności finansowej projektów. Dziś nie trzeba tworzyć skomplikowanych działalność poprzez dwustu arkuszy ze wskazaniem daty payback i rentowności na wielu poziomach. Nie rób bujne prezentacje dla potencjalnych inwestorów. Wszystko stało się znacznie łatwiejsze.

Teraz, jeśli ktoś wśród znajomych zainteresowanych w krajowym systemie finansowym, wyślę w zwięzły i wyczerpujący komunikat o adresie pożądanych linków. Nagle mogę pomóc człowiekowi uzyskać globalną sławę, prawdą też zamiar zrobić jeden ciekawe urządzenie, ale to jest tak daleko wielka tajemnica. Więcej informacji na temat rosyjskiego projektu Kickstarter tutaj.