597 Shares 8210 views

Restauracja "Makaronniki", Sankt Petersburg: funkcje, menu, kontakty i recenzje

Petersburg jest jednym z najpiękniejszych miast z ponad milionową ludnością Federacji Rosyjskiej. Każdego dnia tysiące, jeśli nie dziesiątki tysięcy turystów przyjeżdżają tu, aby spędzić niezapomniane dni w stolicy Północy. Ponadto w Petersburgu jest dobrze rozwinięta infrastruktura, co pozytywnie wpływa na stan gospodarki. Z kolei dzięki dobrym rozwojem gospodarczym w Petersburgu stale otwierają się nowe kawiarnie, restauracje, centra handlowe, hotele i podobne zakłady. Niektóre z nich stają się jednymi z najlepszych w mieście, inni po prostu zamykają się po kilku miesiącach. Dziś dyskutujemy nad jednym projektem, który w krótkim czasie był w stanie zarobić dużą bazę klientów i stać się jednym z najlepszych miejsc do jedzenia w północnej stolicy Rosji.


Restauracja "Macaroni" (Sankt Petersburg) – znakomita instytucja z unikalną atmosferą domową i wysokim poziomem obsługi. W tym miejscu można spróbować wyśmienitych potraw jednej z najpopularniejszych kuchni świata, a teraz przedstawimy krótki, ale informacyjny przegląd tego projektu restauracyjnego i odkryjemy, co Cię interesuje: dokładny adres, menu, harmonogram, informacje kontaktowe i inne przydatne informacje . Zacznijmy!

Podstawowe informacje

Kto by pomyślał, że restauracja "Macaroni" (Petersburg) będzie pracować na dachu popularnej "Hall Arena" BC w pobliżu stacji metra "Sportivnaya". Przy okazji warto zauważyć, że tutaj można spróbować wielu różnych włoskich potraw, smaków, cen i jakości, z których będziesz zadowolony!

Ten zakład znajduje się na alei Dobrolyubov (XVI budynek, budynek nr 2a) i działa codziennie od południa do północy. Wszyscy tutaj mają okazję organizować bankiety na cześć obchodów: w tym celu należy skontaktować się z administratorem pod numerem telefonu +7 (812) 677-60-88 i przedyskutować wszystkie niuanse, aby Twoje wydarzenie odbędzie się na najwyższym poziomie.

Właściciele tego projektu to byli pracownicy interesującej się grupy restauracji "Cork" – Sutormin Denis, który pracuje tutaj jako szef kuchni, a Anton Ponomarev, który zajmuje stanowisko jedynego dyrektora-współwłaściciela. Przy okazji warto zauważyć, że ci mężczyźni niedawno obiecali zrobić dach takiej instytucji jak restauracja "Makaronniki" (Sankt Petersburg), w pełni mieszkająca, czyli zainstalować hamaki i basen tam, a także aby rozpocząć produkcję najbardziej pysznej shawarmy w Sankt Petersburgu.

Opis i funkcje

Popularna instytucja "Macaroni" w Sankt Petersburgu znajduje się pod ogromną szklaną kopułą, dzięki której z siedzibą można zobaczyć przepiękne widoki na port, Twierdzę Piotra i Pawła, a nawet Katedrę Władimira Książęcej. Łatwo zgadujemy, że dzięki kopule restauracja ma okrągły kształt, aw centrum nie ma tylko baru, w którym każdy gość może spróbować rozmaitych drinków, ale także toalety.

Z kolei wnętrze projektu jest reprezentowane przez ogromną liczbę drewnianych części. Warto zauważyć, że meble zainstalowane w restauracji zostały wykonane na zamówienie przez Kirę Griszny i Konstantina Nikołajewa, doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie działalności.

Kiedy po raz pierwszy udasz się do restauracji "Macaroni" (Petersburg), na pewno warto zwrócić uwagę na ciekawe lampy stołowe, które mają wielobarwne nogi. To wydaje się takie proste, ale wygląda świetnie. Ponadto, trudno sobie wyobrazić, że w tak luksusowej instytucji bar jest ozdobiony klasyczną podszewką, ale znowu wygląda bardzo elegancko. By the way, to główne cechy tego projektu.

Kuchnia

Wcześniej zauważyliśmy, że w restauracji "Macaroni" w Sankt Petersburgu znajduje się menu, na których strony są dania orientacji włoskiej. W kulinarnych arcydziełach przygotowywane są tutaj wysokiej jakości produkty rolne, a bardziej podstawowe składniki są niezależne: majonez i makaron, na przykład. Warto zauważyć, że oliwa i ser są dostarczane do tej restauracji z Włoch.

Wszystkie rzeczy zaznaczone na mapie naczyń przygotowywane są według klasycznych włoskich receptur, które we współczesnym świecie są rzadkością. Jeśli chodzi o mapę napojów, to ich odmiana jest po prostu przerażająca. Restauracja "Makaronniki" (Sankt Petersburg) oferuje smak nie tylko tradycyjne napoje (wódka, koniak, likiery, itp.), Ale także wiele koktajli autora.

Przy okazji, nie można nie zauważyć, że kuchnia w tej instytucji jest otwarta, aby goście mogli obserwować przygotowanie uporządkowanych potraw, co jest również zaletą i cechą w tym samym czasie.

Mapa żywności

Restauracja "Makaronniki" (Sankt Petersburg) oferuje szeroki wybór menu, w tym przystawki, przekąski, sałatki, zupy, dania domowe, makaron, risotto, pizza, chleb, dania główne, dania boczne, desery, domowej roboty lody i gorące. Zimne napoje.

Jeśli lubisz przekąski, w tej instytucji warto z pewnością zamówić oberżyny pieczone z serem na 360 rubli, tartar z tuńczyka z wędzonym serem na 560 rubli i potrawy takie jak "Tataqi", gotowane z halibuta i gazpacho, które w jego Obrzyn, z jabłka i ogórka. Koszt ostatniego naczynia to 570 rubli.

Słodkie potrawy

Miłośnicy słodkiej restauracji "Macaroni" (Rosja, Sankt Petersburg), recenzje, które są wyjątkowo pozytywne, oferują szeroki wybór deserów. Na przykład można spróbować unikalnego zestawu tylko za 430 rubli, które zawierają tylko desery autora. W tym samym czasie warto zamówić "Anna Pavlova" (260 rubli), Tiramisu z lodami (310 rubli), ciasto z jagodami z solonym karmelem (290 rubli) i ciastem czekoladowym (300 rubli).

Ponadto dla miłośników zimnych słodyczy jest ogromny wybór lodów. Ogólnie rzecz biorąc, na pewno znajdziesz coś smacznego dla siebie!

Recenzje

Opinie odwiedzających instytucję są pozytywne: osoby takie jak wysoki poziom obsługi, wysoka jakość naczyń, akceptowalna polityka cenowa instytucji, panująca tu atmosfera i wiele innych.

Tak więc, restauracja "Macaroni" w Sankt Petersburgu – doskonały projekt, który należy zwrócić uwagę!