604 Shares 2259 views

Pozytywne i negatywne oceny Zielona Slimming Coffee – panaceum czy kolejna „bańka”?

Każde narzędzie do utraty wagi – nowy, właśnie wydała na rynek lub okazały suplementy – ma swoich zwolenników i przeciwników, jako konsekwencja są dodatnie lub ujemne sprzężenie zwrotne. Zielona kawa nie jest wyjątkiem. Pojawiające się na rynku rosyjskim około dwa lata temu, jest to dość popularny Bud do utraty wagi, ale jego skuteczność jest sprawdzony przez niektórych naukowców. W tym artykule będziemy mówić o tym, dlaczego napój pomaga schudnąć, nadać mu cechy, należy rozważyć wady i zalety stosowania.


Wszystkie napoju. Pozytywne i negatywne oceny Kawa zielona – dobro czy zło?

Według niezależnych badań ziaren nieprażonych, drzewa kawowego, głównym aktywnym składnikiem produktu jest kwas chlorogenowy, pozytywnie wpływa na metabolizm i metabolizmu wpływające przyspieszenia. Również w obecnej liczby witamin, olejków eterycznych i przeciwutleniaczy. Możesz zaparzyć sobie drinka ze zmielonego ziarna, i można wziąć ekstraktu kawy zielonej. W każdym razie, stosowanie zalecanej dawki w pierwszym przypadku – 2-3 kubków dziennie, w drugim – dawkę kapsułki do 1600 mg dziennie. To jest stosowanie takich ilościach zielonej kawy (według producentów i dystrybutorów) pomaga stracić największą liczbę kilogramów. Oczywiście, nie wierzę, reklamy i nadzieję na zmniejszenie wagi o 6-8 kg na tydzień, ale od 1-2 kg, można łatwo pozbyć. Cały sekret tego, że BAA jest ważna tylko wtedy, gdy osoba zażyciu leku, biorąc równolegle i innych metod odchudzania. Na przykład, przestrzeganie diety lub po prostu oglądając kalorii. Biorąc pod uwagę, że zielona kawa lekko hamuje apetyt, zmniejszenie wartości energetycznej diety nie będzie przeszkadzać. Więc dlaczego negatywne opinie znalezione w internecie? Zielona kawa, jak wspomniano powyżej, nie może działać na niektórych respondentów z kilku powodów fizjologicznych (ciało jest po prostu w stanie dostrzec wpływ kwasu chlorogenowego lub nadwaga jest konsekwencją nie zaburzeń metabolicznych i niektórych chorób), i nie może pracować tylko dlatego, że ktoś myje dół filiżanka aromatycznej picie kolację lub posiłek z trzech dań. Zgoda, wszystkie najbardziej nowoczesny preparat leczniczy do redukcji masy ciała nie będzie działać, chyba że pacjent przekracza zalecanego spożycia kalorii i siedzący tryb życia.

Inne opinie: zielona kawa nie spełnia oczekiwań odchudzanie

Wiele odnoszą się do picia jak normalny czarny (czytaj – palona) kawa, oczekując, że jego smak będzie tak wyjątkowe. Niestety, nie jest to przypadek. Zdecydowana większość dietetyków powiedzieć, że jest bez smaku, zwłaszcza, że zwykle mleko i słodziki jest niemożliwe do wprowadzenia do niego. Możesz być w stanie poprawić smak napoju, dodając szczyptę cynamonu w filiżance, suchego imbiru, goździków i soku z cytryny, ale to nie pomaga. Wszystko trzeba pamiętać, że zielona kawa – sposób, aby schudnąć, nie do zaspokojenia własnych preferencji smakowych. Wiele osób po kilku dniach regularnego stosowania napoju do niego przyzwyczaić i pić z przyjemnością. Ponadto, w odniesieniu do produktu, takie jak zielona kawa, a tam są negatywne opinie o jego cenie. Niestety, niepalonymi fasola – To nie jest tanie, cena jednej paczki rozpoczyna się od 900 rubli, chwyta ją za maksymalnie 2-3 tygodniach regularnego stosowania. Oczywiście, w tym czasie będzie można zobaczyć pewne rezultaty. Podkreślamy, że korzystanie z kawą jako uzupełnienie diety długości pełny kurs powinien być 1-1,5 miesięcy. Tak uważają.

Ważne jest, aby uniknąć banalnego napój przedawkowania, ponieważ zawiera kofeinę: wysokie ciśnienie krwi, kołatanie serca, zaburzenia snu – pamiętać, że kupujący po lewej o zielonych opinii kawy. Szkody nie udowodniono (w przypadku braku bezpośrednich przeciwwskazań), więc zalecana dzienna dawka będzie korzystać tylko swoje ciało: przeciwutleniacze nadać skórze blask i połysk włosów, kwas chlorogenowy nieznacznie przyspieszyć metabolizm, a napój jest bardzo pobudza i pomaga tłumić nadmierny apetyt. Wybór tego narzędzia jako adiutant do utraty wagi, przejdź do swojej pracy z wielką odpowiedzialnością.