843 Shares 3927 views

Hotel "Yunost" (St. Petersburg). Opinie użytkowników

Petersburg jest jednym z najpiękniejszych miast w Rosji, tradycyjnie przyciąga tysiące ludzi z całego kraju i poza nim. Turyści z różnych krajów odwiedzić go o każdej porze roku. Jego miasto ma do zaoferowania gościom zakwaterowanie na każdym poziomie iw różnym torebce. To cztery-pięć-gwiazdkowe hotele w zabytkowych częściach miasta i niewielki hostel z bardzo przystępnych cenach, zatrzymać się, że stać nawet studenta. Jednym z tych miejsc jest dość przystępne – Hotel "Yunost" (St. Petersburg).


instytucje Lokalizacja

Hotel „Yunost” (St. Petersburg) znajduje się w dzielnicy Admiralicji stolicy Północnej (jednego klawisza). Jest otoczony przez wiele zabytków w pobliżu, na placu Strikes są Narva triumfalna – jeden z najpiękniejszych budynków, zbudowany w XIX wieku. Są one symbolem zwycięstwa armii rosyjskiej i ludzie napoleońskiej Francji. W pobliżu znajduje się Pałac Kultury. Gorkiego, ściany, które są najlepsze grupy twórcze z przedstawienia teatralne i występy muzyczne. Tutaj można zobaczyć najbardziej znanych rosyjskich artystów. Kupujący będzie ciekawe do odwiedzenia duży dział Petersburgu „Kirow”, a także licznych centrów handlowych (Galeria 1814, marka Trade Center). W tym obszarze można zjeść w wielu restauracji, kawiarni i barów, posiada również sekcję „McDonald”. Odległość od centrum miasta – 3 km. „Narva” to stacja metra w odległości spaceru. Od dosłownie 15 minut, aby dotrzeć do centrum.

Adres i dane kontaktowe

Hotel „Yunost” (St. Petersburg) położony jest w pobliżu zabytkowego centrum miasta na papierze ulicy w domu 7. Kod pocztowy – 190020. Niezbędne informacje o dostępnych pokojach i kosztów utrzymania, zadzwoń 8 (812) -252-25-45 i 8- (812) -252-74-13 (fax 8- (812) -252-25-45).

typy pokoi

„Yunost” hotel (Sankt Petersburg) odnosi się do klasy ekonomicznej, jednak w jego ściany może pomieścić do 200 osób w 79 pokojach (na jedną noc, i przez dłuższy czas). Standardowe pokoje (podwójne i potrójne) posiada strukturę blokową i może pomieścić 167 gości. Każdy pokój wyposażony jest w szafę, łóżko, stoliki, stoły i krzesła. Wyposażenie przeznaczone do bloku czterech pokoi. Pokoje z wyższym komfortem zawiera 22 łóżek, reszta urządzenia jest podobny do standardowego wniosku. 25 osób może spać bardziej komfortowo w kategorii Junior: on dodany w telewizor i lodówkę. Ponadto pokój posiada łazienkę wraz WC i prysznicem. Cztery koje zaprojektowany apartament dwupokojowy, wyposażony zgodnie z nowoczesnymi standardami. Dodatkowo, śniadanie może zostać podane dla grup. Rozliczenia ze zwierzętami nie jest dozwolone.

usługi dodatkowe

Ludzie z różnych dochodów przyjść do Petersburga. „Yunost” hotel oferuje wszystko, co niezbędne dla osób w północnej stolicy. Rozliczenie odbywa się od godziny 14.00, trzeba opuszczenia lokalu do godziny 12:00. Z wyjątkiem pomieszczeń, znajduje się restauracja-kawiarnia z bardzo rozsądnych cenach, gdzie można przyzwoite śniadanie w przytulnej atmosferze. Mieszkańcy mogą, jeśli to konieczne, za opłatą, skorzystać z sali konferencyjnej mieszczącej 30 osób, jeśli chcesz zorganizować spotkanie lub seminarium. Nie hotelu znajduje się również sauna.

usługa

Osobliwością tej instytucji, że hotel „Młodzież” (St. Petersburg) jest poligonem dla jednostek GBOU ACT „Szkoła Turystyki i usług hotelowych”. To jest do obsługi gości są dozwolone poza wykwalifikowany personel, więc być przygotowany na pewne nieporozumienia i opieszałość. To nie powinno cię przestraszyć, ponieważ uczniowie działali jako młodszego personelu, czyli pracuje jako pokojówka i asystent administratora na służbie.

opinie gości

Przybywając w historycznie ciekawe i piękne miejsce, chcę zachować nastrój na cały okres pobytu tutaj. Oczywiście, najprostszym sposobem, aby to zrobić w eleganckim wnętrzu hotelu „gwiazda”, ale nie zawsze jest to luksus pieniądze. Dlatego konieczne jest, aby szukać tańszych opcji, by tak rzec, na kieszeni. Musisz zrozumieć, że nie można liczyć na udogodnienia i wysokiej jakości usług w hotelu klasy ekonomicznej, szczególnie jeśli niektórzy z pracowników tylko uczy. Choć jest to dość dobre rozwiązanie dla studentów i sektora publicznego, który przybył do Petersburga. „Yunost” hotel, gdzie zdjęcia powiedzieć, że jest to dogodna lokalizacja i malownicze piękno okolicznych budynków, jest zgodne z deklarowanymi jakości, o czym świadczą opinie gości. pamiętać, że dość komfortowe pokoje, wyposażone we wszystkie niezbędne i pracowitych studentów usług, którzy mają brak doświadczenia zastępuje zapału do pracy. Ponadto, w ostatnim czasie, nie na remonty, które miały również pozytywny wpływ na wygląd.

Plusy i minusy pobytu

Petersburg, jako samozwańczy północnej stolicy Rosji i jedna z największych rosyjskich miast, może pochwalić niskie ceny na noclegi dla gości. Dlatego wielu ludzi, którzy chcą przyłączyć się do zabytków z braku funduszy wynika z podróży do Petersburga. Hotel „Yunost”, charakteryzuje się niskimi cenami, może zaoferować bardzo komfortowe zakwaterowanie dla każdego. Inną niewątpliwą zaletą instytucji – jego lokalizacja. Bliskość większości zabytków i atrakcji, dużych sklepów i stacji metra jest zaletą.

Wadą nadal nie jest najbardziej wygodne pokoje – nie lodówka, telewizor i łazienka w standardowych pokojach, które tworzą lwią innych kategoriach pokoi, dzięki czemu wygląd hotel jak raczej do schroniska. Ale nie należy zapominać, że instytucja należy do klasy ekonomicznej, więc domagać się większą wygodę w trudnych warunkach.

Atutem lub uznać za wadę, iż uczniowie rozwiązywać trudne biorąc udział w obsługujących gości. Oczywiście, brak doświadczenia może doprowadzić do pewnych wpadek, ale młodzi ludzie mogą zobaczyć cały zapał do pracy i szacunku dla życia, które całkowicie zakrywa pewne niedogodności.

Tak więc jeden z przyzwoitą placówkach sieci hoteli w mieście takim jak Petersburg – hotel „Młodzież”. Opinie o swojej pracy, choć różnią wachlarz poglądów, wszak mówimy o całkiem akceptowalnej jakości usług i dostępności wszystkie niezbędne na krótki pobyt.