394 Shares 2717 views

teatr muzyczny w Bagrationowsk: teatru, repertuar jak dojechać

teatr muzyczny w Bagrationowsk – jeden z najmłodszych. Tam było tylko 4 lata. W swoim repertuarze do tej pory – pięciu interesujący, jasne i dużych produkcjach muzycznych.


O teatrze

Teatr muzyczny na Bagrationovsky rozpoczął swoją karierę w 2012 roku. Jego pierwsza wypowiedź – „The Times nie wybrać.” Libretto do tej muzycznej pisemnej Kortnevym A. i M. Shvydkoi. To stwierdzenie pojawia się w teatrze tak daleko.

W 2012 roku został przedstawiony drugi pokaz. on „przegrany” jest tzw. Autorami muzyki i libretta – Shavrin A. i M. Leonids. W grudniu 2015 produkcja była zamknięta.

W 2013 roku został uzupełniony repertuar Revue „Życie jest piękne!”. Występ można usłyszeć przeboje rock, dance, patriotyczne pieśni z epoki sowieckiej, piosenki, arie z operetek i lirycznych ballad.

W sezonie 2014-2015 moskiewskiego teatru muzycznego podobać widzom nową produkcję. To bajka, „Wszystko o Kopciuszku.” Występ był znakiem rozpoznawczym teatru, a nawet otrzymał „Złotą Maskę”.

W tym sezonie premiera opery rockowej „Zbrodnia i kara”. Imprezę czasowym do 150. rocznicy tej powieści. Pisał muzykę do spektaklu Eduard Artemiev. Włożyłem mu reżyser Andriej Konczałowski.

Ponadto, w dniu swoich gospodarzy teatralnych etap. Są wycieczki różnych zespołów, festiwale, drzewo dzieci, imprezy charytatywne, i tak dalej.

budynek

Teatr Moskwa znajduje się w legendarnego musicalu parku Filyevskiy. Budynek, w którym działa, dawniej należały do Pałacu Kultury imienia Gorbunov. Został zbudowany w 1938 roku. Dziś budynek jest zabytkiem architektury radzieckiej. Posiada salę, przeznaczoną do 1200 miejsc. Z biegiem lat, były zespoły z najlepszych teatrów w kraju, festiwali, spotkań i koncertów, pokazów filmowych. Goście Pałacu Kultury były znane osobistości: Mihail Zhvanetsky, Bułat Okudżawa, Konstantin Raikin, Michaił Uljanow, Giennadij Khazanov, Valentin Gaft i wielu innych.

W latach 80-tych i 90-tych 20 wieku Pałacu Kultury, zwany „skorupa”, stało się głównym obszarem kraju, gdzie koncerty i rockowe festiwale.

Przestronny i przytulny hol ma trzy bankietową teatr muzyczny w Bagrationowsk. Adres go – Novozavodskaya ulica, numer domu 27.

repertuar

Teatr muzyczny na Bagrationovsky otworzył niedawno. Dlatego jego repertuarze znalazły się aż do kilku spektakli – tylko pięć.

Występy teatru:

  • „Times nie wybrać.”
  • „Wszystko o Kopciuszku.”
  • „Życie jest piękne”.
  • "The Circus Księżniczka".
  • „Zbrodnia i kara”.

Przedstawienia są bloki. Mogą one być postrzegane nie tylko w stolicy. Artyści iść na wycieczkę do innych miast w Rosji.

W teatrze są tylko rosyjskie współczesne musicale. Występy łączą ciekawą fabułę, głęboki dramat, ciekawe efekty specjalne, wysokiej jakości projekcje wideo, jasne pokoje. Teatr jest zobowiązana do zapewnienia, aby być interesujące dla widzów w każdym wieku iz różnymi upodobaniami.

Bilety można kupić w kasie lub na oficjalnej stronie internetowej.

„Wszystkie Kopciuszek”

teatr muzyczny w Bagrationowsk w październiku 2014 roku przedstawił widzom własną wersję słynnej bajki o Kopciuszku. Pisał muzykę do Raimonds Pauls. Spektakl przeznaczony jest dla widzów w wieku od dwunastu lat. Producenci twierdzą, że to Kopciuszek, jak oni, nikt nigdy nie widział. Występ teatru muzycznego – to nie wszystko bajki zwykle bajka, a historia na temat dnia naszego życia i nas wszystkich. Wzajemna niechęć, nienasycona ambicja, chęć rozpoczęcia wojny po prostu z nudów, nieufność dobrych ludzi w tym okrutnym świecie. Nie ma dość bajkę. Jest to miłość, a nawet trochę polityki.

W 2016 roku musical „Wszystko Cinderella” została wyróżniona nagrodą „Złota Maska”. Otrzymała aktorka Oksana Kostetskaya, chrzestna partia wykonawca w kategorii „Najlepsza aktorka”.

Jak się tam dostać

Dostać się do teatru nie jest bardzo trudne. Najbliższa stacja metra do niego – „Bagrationowskaja”. teatr muzyczny jest w niewielkiej odległości od niego. Również dla publiczności pod warunkiem bezpłatny autobus. Każda z nich może wyjść z teatru po show. Idź taksówką do stacji metra: "Filyevskiy Park", "Bagrationowskaja", "związek zawodowy", "Victory Park", "Street 1905", "Akademia" i "Belorusskaya".