818 Shares 5718 views

„Sindbad i księżnej Anny” (ice show): recenzje, opisy, fabuła i opinie

Ostatniej zimy zadowolony fanów jasnych występów programów. Olympic kompleks „Łużniki” został przedstawiony przez ice show „Sinbad i księżnej Anny.” Prezentacja przygotowana przez zespół teatralny „Stage Entertainment”, który został zorganizowany wiele w całej Europie oraz w Rosji pokazuje. Na przykład, jaki został dostarczony: „Czarnoksiężnik z krainy Oz”, „Królowa Śniegu”, „Piotruś Pan na lodzie”, „Śpiąca królewna” i inne. Premiera serialu lodowej „Sinbad i księżnej Anny” Miało to miejsce w grudniu 2015 r.


Reżyserzy i aktorzy

dyrektor wydajność Aleksiej Frandetti wykonane. Choreografia była Katarina Gravendil który szuka artystów tańczy na pokazach takich jak „Aladyn i Władcy Ognia”, „Trzej muszkieterowie”. Kompozytor Eugeniusz Zagot napisał piękną muzykę do przedstawienia „Sindbada i księżnej Anny.” Ice show, sprzężenie publiczność podkreślił lubiany przez wielu. Szczególnie pod wrażeniem umiejętności bohatera, granego przez młody aktor Mark Shapiro. W swoich 12 latach stało się prawdziwym wirtuozem w łyżwiarstwie figurowym, zdobywając liczne nagrody. Dźwięczne postacie prezentujące film i aktorów teatralnych, których widz nie wie. Aktor Artem Pestrikov grał trzy charyzmatyczną osobowość – Króla, kucharz okrętowy i głównego złoczyńcę Morgan. Zespół profesjonalnych kaskaderów, akrobatów został w roli galeon piratów i brał udział w walkach.

„Sindbad i Princess Anne” – opinie lód pokaż z czego zawarte publicznej wrażenie bogatej wirtualnej scenerii. Zostały one następnie przez sito 200 metrów. Twórcy wcześniej utworzonych instalacjami video do Igrzysk Olimpijskich w Soczi.

Usługa „Łużniki”

Od stacji metra „Sport” do autobusów docelowych. Nie są oni zmuszeni długo czekać i zwalniają z długim spacerze. Bezpieczny parking dla samochodów znajduje się w pobliżu kompleksu olimpijskiego. Przy wejściu do personel „Łużniki” sprzedać dwa rodzaje programmok w różnych cenach. Szafa zaprojektowana dla dużej liczby gości są miejsca do zmiany niemowlęcym. Pokój mieści się wygodny fotel z możliwością regulacji ich wysokości. W pomieszczeniu nieco chłodny, wielu widzów byli w ubraniu. Podczas przerwy w holu areny zabawiać dzieci animatorów. Oferują one do udziału w różnych konkursach i zabawach, w celu utrzymania dobrego nastroju dla wszystkich użytkowników.

Fabuła spektaklu

Anya dziewczyna z bratem Alec poszedł do kina na film o przygodach Sindbada. Chłopiec był tak pochłonięty w akcji, który biegł do ekranu. Nagle zostaje przeniesiony do bajki. Siostra Anna wpada po jej brat. Wpadają w magicznym królestwie i stają się księżniczka Anna i książę Albert. Wkrótce coś się dzieje – chłopiec zostaje porwany przez piratów. Celem czarnych charakterów – osiągnięcie abdykacji obecnego króla z tronu i rządzić samodzielnie. Księżniczka Anna poszła do Sindbada, aby poprosić go o pomoc uwolnić brata. Ona przebiera się za chłopca pokładowego i dostaje pracę na nawigatora statku. Sinbad idzie w poszukiwaniu piratów.

W trakcie wydarzenia na ekranie obrazy, transmitowane działań uzupełniających. Sailor statek w burzy trafienia. Zespół jest wciąż żywy, ale statek wymaga naprawy. Obniżyli kotwicę na wyspie, gdzie Cyklop mieszka. Przerażona zespół szybko odkrył, że potwór jest dobre i nieszkodliwe. Zabawna postać jak minion z filmu animowanego „Despicable Me”. Wspólnie razem naprawy statku i udać się w długą podróż. Wkrótce Sailor i jego zespół pływa na pirackiej wyspie. Po drodze spotyka zdradliwe syreny, którzy chcieli je zniszczyć, ale Anna była w stanie uratować wszystkich. Pomoc zespół wart ujawniając sekrety dziewcząt. Mariner, po wysłuchaniu historię Anny, zdecydował się opuścić ją na statku. W tej pierwszej części prezentacji kończy.

Kontynuowane po przerwie

Początek drugiej części oznaczonej przez dzikim tańcu piratów na imprezie. nawigator zespół zakradł się do grupy rabusiów. Wkrótce potem rozpoczęła się bitwa, która zakończyła się w ratowaniu Prince Albert. Captain Morgan został pokonany, a jego ostatnim życzeniem było, aby grać na saksofonie. Jego wspaniała gra byli zafascynowani wszystkim uczestnikom, a król mianował go nadwornym muzykiem. Głównymi pirat dzięki za ułaskawienie i nowego stanowiska. On wybiera piratów w jego przyszłej grupy muzycznej. Wszystkie znaki są zadowoleni i końcowy taniec taniec.

„Sindbad i księżnej Anny” – ice pokaz: Opinie

Spektakl z udziałem ogromnej liczby ludzi. Oczywiście, w reprezentacji różnych opinii. Niski wynik otrzymali odznaczenia i grafiki. Pirate Ship został stworzony z wielu ekranów, a jego udział w prezentacji nie trwało dłużej niż 3 minuty, jak oburzony byli napisał. Został on oznaczony dyskretną muzyką i tekstami chwytliwe. Bohaterami dialogów zostały skompilowane z humorem, śmiać się jak dzieci i dorosłych. Wrażeniem pięknych, kolorowych kostiumach znaków reprezentowanych. Dzięki barwnym pokaz laserowy w bajkowej wyspie stać Ice Arena. Show „Sindbada i księżniczka Anne” sponsorowany sieć kin. Dlatego od czasu do czasu w prezentacji nadawane przyczep filmowych, które poruszają się w kasie, i pojawił kinogeroi. Tak więc, w jednym z pokoi o aktorów w strojach z Batman i Spider-Man. W programie określonym celem autorów ośmieszyć świat umiera w filmie. Bohaterami prezentujące szczególnie, ich postacie nie są całkowicie zgodne z oryginałem książki.

Program wady animacja

Niektórzy widzowie dorośli, którzy odwiedzili noworoczne ice show „Sinbad i księżniczka Anne” byli zadowoleni z usług, które nie są zgodne z deklarowanymi informacji zawartych w programie. Tak więc, zauważył brak animacji, rozrywkę w holu. Można zrobić make-up dzieci i robić zdjęcia z Mikołajem. Duża liczba straganów z drogiej żywności. Widownia w wielu opiniach, zawiera wiele pustych miejsc. Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży, nie trzeba kupować kilka miesięcy.

Opinie, opinie. Performance „Sinbad i księżnej Anny”

Na miejscu studio „Origo Film Studio” na Węgrzech przećwiczone aktorom lodu program o przygodach dzieci i marynarzy. Szkolenie nie poszły na marne. publikacje zagraniczne odnotowała dobre wyniki aktorów i ich profesjonalnej jazdy na miejscu, które zapewnią zadbane Ice Arena. Show „Sinbad i księżniczka Anna” otrzymała pozytywne opinie od ekspertów. Szczególnie był szacowany poziom ogólnej tańca. łyżwiarze indywidualnie, składające się z wielu obrotowych. Przewożone przedmioty, takie jak podwójne backspina, podwójny rittberger emisji, połączonemu wsparciu, podwójną pętlą toe.

Według Tass, możemy stwierdzić, dobre osiągi jakości. Usługa napisał, że publiczność zobaczy wielkie numery nie tylko na lodzie, ale także w powietrzu, nowoczesną animacją 3D, profesjonalnych łyżwiarzy figurowych, jak i kolorowe stroje. Artysta ozdoby jest Tatiana Noginova pracuje w Teatrze Maryjskim. Z punktu widzenia organizacji zaangażowanych wyczyn „latający dźwig”. Podczas pokazu, z piosenkami, które są wykonywane przez solistów produkcjach „Piękna i Bestia”, „Upiór w operze” i innych.

Gwiazdy na reprezentacji

„Sindbad i księżnej Anny” – ice pokaż opinie, które opuściły wielu artystów teatru i telewizji. Więc Nonna Grishaeva nazywa pomysł niesamowite i przyznał, że zwrócono uwagę na działania, aż do ostatniej chwili. Maksimu Dunaevskomu lubił muzykę i teksty. Aktorka Lisa Arzamasova zauważyć scenografię. Według niej, wyglądało to niesamowite zestawy transformacji z ekranami w wielkim statku. Anastasia Makeeva czuł magiczny nastrój panował w momencie złożenia. Artyści zostały oznaczone scenariusz dowcipów łatwością i przyjazne nastawienie do dzieci i dorosłych.

Funkcje występy

Wielu gości, wraz z rzędu lodowej. Show „Sindbada i księżniczka Anne” gościnnie niezwykłe i kolorowe stroje artystów. Tak więc, oprócz terakoty armii waży 10 kg, aw niej łyżwiarze musiał zrobić emocjonujące akrobacje. Osobliwością tego stroju jest to, że z zewnątrz wydaje się, że nie ma jednej osoby, ale trzy. Projekt przedstawia aktora, który znajduje się w środku, a po bokach przymocowane są do niej ciał smoczki.

W walce powietrza pomiędzy piractwa i polecenia Sindbada nastąpiło na maszcie 12 m wysokości. zawodowi akrobaci i kaskaderzy zostali zaproszeni na bezbłędne wykonanie niebezpiecznych wyczynów. Zatem lód pokaz o przygodach dyrektorów próbowali wyższy poziom. Stało się to na nich, czy nie, aby rozwiązać publiczności.