594 Shares 1755 views

Dmitry Shorin: biografia, kreatywność

Współczesny artysta i rzeźbiarz Dmitriy Aleksandrowicz Shorin powodzeniem wystawiał swoje prace w Rosji i za granicą. Jego wystawy przyciągają uwagę i wydatków poniesionych w kolekcjach prywatnych w Moskwie, Petersburgu, Nowym Jorku i Paryżu.


dane osobowe

  • D. Shorin urodził się w Nowosybirsku w 1971 roku, w dniu 28 kwietnia.
  • Omsk Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny w 1978-1990 był pierwszym Alma Mater dla początkującego artysty.
  • Od 1990 do 1992 roku studiował w Petersburgu i mieszka i pracuje w Petersburgu.
  • W 1993 roku została podjęta w Związku Artystów.
  • Międzynarodowa Federacja Artystów UNESCO w 1998 roku, bierze go w swoich szeregach.
  • Od 1996 do 2012 roku pełnił czternaście wystaw indywidualnych. Dmitry Shorin również wielokrotnie uczestniczył w wystawach zbiorowych.
  • Timing w 2008 roku przyznano mu prywatnego wystawę w jego murach.

Ponieważ niektóre stają się artystami

Kiedy rodzina nie ma zaangażowanych w sztukach ludzie, nagłe, spontaniczne pragnienie syna zostać artystą była postrzegana z wrogością. I rzeczywiście, młody człowiek, absolwent liceum, były dokumenty przygotowane do przyjęcia do szkoły medycznej. Mama lekarz marzył, że syn pójdzie w jej ślady. Jednak przyjaciel perswazji wolności w życiu, nie ma ścisłego dyscypliny zmuszony Dmitry drastycznie zmienić plany. W wyniku snu matki spełnione jego brat, i Shorin, pokazując charakter i zdenerwowany rodziców, wszedł do Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego Omsk. Co się z nim stanie obok, nie patrzeć dalej, ucząc się od stroju.

Ale rok później postanowił opuścić rodzimą Omsk i idź do miasta nad Newą. Dla artysty ważne siedliska, wspólne myśli, doświadczeń i świeżych pomysłów. Można je znaleźć tylko w dużym mieście i znaleźć swój własny styl.

Który okazał się być nowe życie

Życie artysty był daleki od bycia sposób został sporządzony drugi. Początki były trudne. Był dotkliwy brak pieniędzy, dużo konkurentów, krytyków i przeciwników. Wejść do wąskiego kręgu ludzi, a są tylko kilkanaście z drugiej strony, w celu osiągnięcia pierwsza indywidualna wystawa była bardzo trudna. Dmitry Shorin zrobił prawie nierealny przełom. Szedł teraz dużo i ciągle idzie do dyskoteki, bo tam szaleje prawdziwy młode życie, ludzie widzieli żywe emocje. Kluby i partie Dmitry Shorin komunikować się z przyjaciółmi, oglądać jak młodzi ludzie stają się różni od młodzieży młodości.

Jest muzyka kocha. wrażenia artysty nasycić, które później okazują się użyteczne. Tak więc, po zapoznaniu się z Siergiejem Shnurovym, stworzył pracę z nim, „lotnisko”, który jest umieszczony w nowym terminalu lotniska Pułkowo.

Jako inspiracja pochodzi

Dmitry Shorin nie siedzi i czeka na niego przyjdzie natchnienie i stworzy arcydzieło. On po prostu działa na siebie, ciągle ulepszane w umiejętności. Proces twórczy jest trwały. Jest to niezależne od czasu i miejsca. Głowa jest więc stale zajęty myślami o pracy, która nie opiera się nawet w nocy. I we śnie przychodzą czasami przedmiotów. Rano, weź nowy szkic Shorin Dmitry. Artysta, wbrew rodzinie, a może z powodu tego (jego dwie córki dorastają), nie relaks. Wykonawca wszystkie materiały preferuje płótno i olej. Farby akrylowe i syntetyczne malarz płótno nie lubi. Jego irytujące dźwięki, które emitują materiałów syntetycznych. Przede wszystkim lubi pracować z kompozycji z kolorem, z przeniesieniem jego planu w internecie.

Praca jest czasami szybko, przez całą dobę, bez przerwy na sen. Więc przepraszam za artysta oderwać się od pracy. Następnie razem z obrazem jest trzy do siedmiu dni. Jeśli obraz się nie podoba, może ją zniszczyć. W domu, bo nie zachowuje swoje obrazy. Są one sprzedawane albo bezpośrednio, albo przejść do galerii. Shorin, co dziwne, nie mam ulubionego artystę, którego prace mógłby podziwiać, ani nie jest w muzeach. On jest przyciągany tylko do muzyki i kina. Chce spróbować się jako reżyser, zwłaszcza, że dom jest gotowy skrypt. Ulubione książki nie są. Ale czytać Shorin miłość, zapominając o wszystkim, stracił dwa-trzy dni w książce znajdując w niej coś nowego, co stawia go przed problemem, który należy rozwiązać. Zawsze ciekawy wprowadzenie nowego problemu i jego niezwykłą rozdzielczość.

Zdjęcia Dmitry Shorin

D. Shorin, nie porwać jednego rodzaju dziewczyną, nadal stawia nasz współczesny centrum swojej pracy. Jego dziewczyna i podobne i nie podobny do amerykańskiego „Pin-Up gorlz” Patrząc na który wierzy, że otrzyma inspiracji. Jego dziewczyny są znacznie mniej zalotne i sexy, tym bardziej „ciężkich” i „ciężki”, że tak powiem. Czuli obecność napompowanych mięśni. I nie ma lekkość i romans. Są bardzo przyłożenia. Niektórzy nawet nosi modne okulary pozostają sami, a to wskazuje podkreślić bezpośredniość utworzony obraz. Ona jest jasny i modne, a rok później zauważa z mody, a dziewczyna, która nie będzie w stanie ich usunąć, wydaje się tyle za nowoczesnymi trendami, przestarzały.

Bukiet marzeń – tak można nazwać płócien z wystawy „Feast”. W „święto” około czterdziestu obrazów artysty. Bardzo ładne prace, „Melodia”, której bohaterka przypomina młodą Odri Hepbern. Bardzo ładny obraz „rozwodu”, gdzie bohater został zwolniony z więzienia i korzystając z wolności, która symbolizuje deflorate biały puszysty mniszka lekarskiego. Tylko Dun, a on będzie latać do czterech zakątków świata. Grace! Podobnie jak nasz bohater samotny i szczęśliwy.

Pojedyncze bańka mydlana, która oderwała się od kostki mydła i piany i teraz, za darmo, pływające, gdzie jest to konieczne. To samo można powiedzieć o „swing”. To jest lot do nikąd, tymczasowy oderwanie się od spraw doczesnych i obawy, które będą musiały powrócić do każdego bohatera. Ale w tej chwili są szczęśliwi. Wydaje się, że temat wolności zajmuje bardzo artystę. Jego „święto” – gra w rzeczywistości. Dziewczyna, która kupiła nowy samochód, ewentualnie pożyczki, delikatnie dociskana do koła kierownicy, jak kogoś bliskiego. „Nowa maszyna” to tytuł tego malarstwa, na jej żywe i zastępuje jej prawdziwych ludzkich uczuć.

zamiast wniosku

Idź do każdego z wakacji ludzie są traktowani inaczej. Dla niektórych jest to miła okazja, aby obdarzyć kogoś bliskiego, kogoś – dostać prezent powitalny. Ale dlaczego na nich czekać, kiedy jest to możliwe, aby wypełnić świąteczny nastrój codziennie. „Wakacje” Dmitrij Shorin – powrót do dzieciństwa, z których wszystkie były różne, a to sprawia, że takie same dla wszystkich.