601 Shares 7086 views

Niejednoznaczne sen: What Dreams arbuza

Nie można powiedzieć, że obiecuje człowiekowi sen, w którym widzi kupowanie lub jedzenia arbuza. Istnieje wiele interpretacji tych snach, a czasami leczenie „arbuz” Sny są więc naprzeciw w ten sposób, że osoba pozostaje jeszcze więcej pytań niż samego snu. Więc dlaczego sen arbuz naprawdę?


Przez i duże istniejące poglądy można podzielić na dwie grupy, z których pierwsza mówi „arbuz” śnić pozytywny znak, zapowiadające zmianę na lepsze, a drugi uważa, że taki sen ostrzega o zbliżającym się kłopoty.

Na pierwszy rzut oka w najbardziej zrozumiałe ze znaków. Załóżmy, że jesteś miłośnikiem arbuzów i długi czas chce jeść mięso arbuza, ale z jakiegoś powodu nie może spełnić swoje pragnienie. Twój umysł rozumie, że pragnienie, aż do zrealizowania, ale podświadomość nie jest gotowy zaakceptować ten bieg wydarzeń. Podświadomość jest jak że istnieją przeszkody w realizacji pożądana, więc stara się zrealizować pragnienie, nawet we śnie.

Teraz zwróćmy się do snów, w których arbuz nie pojawia się jako głód wygaszaczem żywności. Jak już wspomniano, istnieją dwa przeciwstawne poglądy. Zwracamy się najpierw do interpretacji, które należy rozważyć widziana w śnie arbuza zapowiedź kłopotów.

Więc, co śni arbuza? Jest uważany za zły omen niedojrzałe, zielone owoce. Na przykład, chory mężczyzna, który widział we śnie arbuza, że jest zbyt wcześnie, aby liczyć na odzyskanie więcej uwagi należy zwrócić się do procedur medycznych i porad lekarzy.

Jeśli marzysz kobieta jedzenie arbuza, to w rzeczywistości należy uważać na oszustwa, a mężczyzna nie powinien polegać na wykonywaniu własnych, najprawdopodobniej, człowiek czeka na smutek i rozczarowanie.

Niezamężne dziewczęta sen, w którym ujrzała arbuza, wypełnione nasionami, obietnice małżeństwa potrzeby (na przykład z powodu niechcianej ciąży). Lęki i urazy, rozczarowania, symbolizuje sen, w którym śniący bezskutecznie usiłuje ugryźć miąższ arbuza.

Według badań Freuda, arbuz – symbol orgazmu. Wytnij arbuza we śnie oznacza trudności w uzyskaniu satysfakcji w życiu. Najprawdopodobniej życie intymne dla Ciebie jest pewien obowiązek wykonywania której nie ma zabawy.

O nieprzyjemnych spotkań w pracy opowiada sen, w którym kupujesz arbuza na bazarze. Ale kwaśny owoc może oznaczać utratę pogotowia rodzinnego.

Tutaj takie smutne omen może nieść sen, że w jakiś sposób pojawiają arbuza.

Na szczęście, istnieją inne interpretacje „arbuz” snów. Dlatego po przeczytaniu powyższego, nie martw się, jeśli widzieliście w arbuza snu. Przejdźmy teraz do pozytywnych interpretacji. Więc, co śni arbuza?

Bardzo wielu interpretatorów snów zbieżne z ideą, że sen z tego owocu – korzystny znak. Tak więc, aby zobaczyć wiele arbuzów we śnie – to stwierdzenie, robisz to dobrze. Wszystko, co zostało osiągnięte w swoim życiu, to uzyskuje się przez ich własnej pracy, więc nie umniejsza jego zasług.

Mężatka „arbuz” uśpienia może obiecać dodatek do rodziny, z dużym prawdopodobieństwem można twierdzić, że noworodek jest dziewczynką.

Sukces oznacza sen, w którym można jeść dojrzałe arbuzy, jeśli go kupić, można oczekiwać szybkiego zysku.

Dlaczego sen z arbuza nawet nie licząc wspomnianych interpretacje? Dla udanej hodowli, przyjemny, dobra znajomość nowości i zmiany na lepsze.

Ty decydujesz, jak dzielić punkt widzenia: we śnie, aby zobaczyć arbuza – dobre lub złe. Jednak z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że jest lepiej pochylić w kierunku optymistycznych interpretacji. Fakt, że nasze myśli, możemy przewidzieć przyszłości, a jeśli myślimy o pozytywnych, przed nami czeka na lepszą przyszłość. Więc marzeniem arbuza – wielki znak, który obiecuje szczęście, nie ma wątpliwości.