503 Shares 4847 views

Modlić się, aby wyjść za mąż, prawosławni?

Modlić się, aby wyjść za mąż? Temat ten budzi uśmiech jego staroświeckie i naiwne – Jestem żonaty nie do zniesienia! Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to w istocie pewnego rodzaju anachronizm. Teraz małżeństwo nie jest jedynym przedmiotem zainteresowania dziewczyny – można dowiedzieć się, można zrobić karierę, jest to możliwe, w końcu, żeby spotkać się z młodym człowiekiem, nie związany małżeństwem. Ale ta wolność wyboru nie jest dla wszystkich, a to jest absolutnie nie nadaje się wierzący dziewczynki.


Nawet sto lat temu, oczywiście, to jest małżeństwo i zakres jego dobra zapytać kierunki w całym życiu kobiety. Właściwie mogła wybrać wszystkie trzy opcje – albo mnicha lub małżeństwa, czy pozostać w „vekovuhah” starej panny. Smutna perspektywa!

Pierwszy sposób zawsze było dużo elit, a trzeci jest analogiem współczesnego pojęcia „loser”. Więc – ożenić, oczywiście żonaty! W tym czasie, rozwód był rzadki, małżeństwo polegało na dosłownym sensie życia – aż do śmierci współmałżonka.

Nic złego w pragnieniu, aby znaleźć swoją bratnią duszę, z punktu widzenia Biblii, nie. Nie jest dobre dla człowieka jest sam Bóg mówi w drugim rozdziale Księgi Rodzaju. Pierwsze przykazanie podane do Adama i Ewy były jeszcze w Raju, było: „Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, i napełniajcie ziemię” Stan miłości rozwlekły i poetycko opisuje król Salomon w Pieśni nad Pieśniami. Apostoł Paweł mówi o idei miłości, która „wszystko zabezpiecza zawsze ufa, zawsze ma nadzieję, wszystkie transfery i nigdy nie ustaje.”

Jak chcesz, aby znaleźć ten rodzaj miłości w rodzinie! Rola mężatki, matki wielodzietne rodziny, ukochany przyjaciel mąż pracowity i cnotliwy zawsze honorowy.

Ale … wtedy, i nie jest to problem, który trwa w wierze, a nawet w każda kobieta do dziś – Jak znaleźć męża? Warto pamiętać, że wierzący szanse na randki i flirty są ograniczone. Dlatego Bożą pomocą niebieskiego patrona naprawdę potrzebują pomocy!

Modlić się, aby wyjść za mąż? Tutaj wkraczamy w sferę mitów o Kościele – przychodzi na myśl natychmiast komiczne: „Saint Catherine, wyślij mi pana!”

Ale babka w każdej świątyni musi oświecić każdy pożądany co ikona się modlić, aby się ożenić.

Dobrze pamiętać, że prawdopodobnie najważniejszą cnotą wierzącego – łagodności i pokory przed Bogiem. A kto modlić się ożenić, ale Pan? Po wierzącym codziennie powtarza: „Bądź wola Twoja”. A jeśli wola Boża jeszcze nie doprowadziło ją do zapoznania się z jej przyszłego męża, to chyba warto pokazać pokorę i czekać. Prawdopodobnie będzie to tylko skorzystają Panienka niecierpliwy.

Po drugie, dla wierzącego jest „ikona się modlić.” Absurdalne wyrażenie Modląc nie jest ikoną, to tylko „widzialnym obrazem niewidzialnego”. Modlić się, aby wyjść za mąż? Święty, nadruków na ikonie, poprosić o pomoc i wstawiennictwo przed Bogiem.

Znaczna część legendy, że jeśli umieścić w danym dniu do konkretnego ikonę, a następnie spędzić trochę rytuał, powinny być określane z kościoła folkloru z których sam Kościół walczy w każdym calu.

A jednak, jeśli chcemy bardzo dobrze – którzy modlą się ożenić przyzwoity człowiek, ortodoksyjnym chrześcijaninem? Czy istnieje „specjalizacja” świętych, i który, oprócz, oczywiście, Chrystus i Maryja, aby poprosić o szczęście w życiu osobistym? Ojcowie Kościoła, a po nich proboszcz powinni poprosić o pomoc i poradę od świętego, którego życie jest podobne do jej własnych.

Chrześcijaństwo zna święci odbyła się w małżeństwie i szczęśliwie żyli cnotliwe życie. Rodzice Marii St. Joachim i Anna komunikacja. Piotr i Fevroniya Murom, komunikacja. Adrian i komunikacja. Natalia, komunikacja. Iulianiya Lazarevskaya.

Niektóre specjalne modlitwy na tym punkcie, ale to modlitwa pochodzi z modlitwą przykuty konwencji serca i domu. Tym bardziej, że Jezus powiedział: „Proście, a będzie wam dane; szukać, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.”