735 Shares 3380 views

Krem na trądzik „Sudocrem” – opinie klientów

Wiele młodzież i osoby starsze często pojawiają się na wypryski skórne. W przypadku młodych dziewcząt i facetów, są one wynikiem zmian hormonalnych w organizmie, nadmiar sebum i tak dalej, u osób powyżej 20 lat trądzik przyczyn może być słaba środowiska, nieodpowiednia dieta, a genetyczną predyspozycją do wysypki. Aby utrzymać skórę zawsze pozostawał idealnie czyste, bez niechcianych zaczerwienienia i pryszcze, można spróbować funkcji „Sudocrem”. Opinie o tym, cech pozytywnych i negatywnych oraz wykorzystaniu funduszy można znaleźć w naszym artykule. Bierzemy również pod uwagę cechy stosowania tego leku w leczeniu pieluszkowego zapalenia skóry u małych dzieci, opinie pediatrów i dermatologów w tym zakresie.

lek

Oznacza „Sudocrem” to zabieg, jest sprzedawany w aptekach i kosztuje bardzo rozsądne – około 200 rubli za opakowanie 60 gramów. Należy zauważyć, że objętość butelki leku jest bardzo różne – i można kupić pakiet 10 gram, a można banku i wadze 250 gramów. Oznacza to, że kupujący ma możliwość wyboru dokładnie, ile pieniędzy potrzebuje w danym momencie. Kompozycja „Sudokrema” wygląda następująco:

 • Tlenek cynku (składnik wielu popularnych pomocą trądziku) – 15,25%;
 • benzoesan benzylu – 1,01%;
 • Alkohol benzylowy – 0,39%;
 • cynamonian benzylu – 0,15%.

Wyżej wymienione składniki czynne środka, ale krem, oprócz nich ma zawartość wody, lanolina, wosk pszczeli, oraz szereg innych składników – pochodzenia naturalnego i chemiczną.

Jak korzystać z funkcji „Sudocrem”? wskazania

Krem jest zwykle przepisywany do miejscowego stosowania zewnętrznego, w następujących przypadkach:

 • na leczeniu pieluszkowego zapalenia skóry u niemowląt ;
 • aby pozbyć się dziecka zapalenie pieluchy ;
 • również stosować jako środek do gojenia oparzeń termicznych i odmrożenia;
 • do leczenia trądziku (wyprysków i zaskórników), odleżyny lub wyprysk.

Lek „Sudocrem”, opinii których dla każdego z przypadków użycia rozważymy dalsze stosowane miejscowo, nie więcej niż 6 razy dziennie, chyba że lekarz wyznaczył inaczej. Stosuje się go cienką warstwą na czystą skórę i pozostawić do wygrzewania. Ale należy pamiętać: jeśli lek nie pomaga lub zauważyłeś pogorszenie arkuszy, należy skonsultować się z dermatologiem, który wybierze inny, odpowiedni do leczenia diagnozy.

Oznacza „Sudocrem”: instrukcja, opinie i właściwości produktu

Wytyczne dotyczące stosowania kremu (instrukcja) jest dołączony do każdego opakowania. Należy pamiętać, że produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. On nie jest dużo przeciwwskazań, ale to nie powinno stosować się do tych, którzy są uczuleni na wszelkie składniki, które tworzą fundusze. W rzadkich przypadkach może to przez sam powodować reakcje alergiczne, szczególnie u małych dzieci. Przedawkowanie narkotyków kiedy jest stosowany prawidłowo, został zidentyfikowany. Jeśli Ty lub Twoje dziecko przypadkowo połknął środki, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem na płukanie żołądka. W tym przypadku, szpital wyznaczy leczenie objawowe. Lek nie jest przeciwwskazany u kobiet w ciąży lub karmiących piersią, mogą być stosowane do leczenia oznacza „Sudocrem”. Lekarze o niej są pozytywne, zwłaszcza jego pediatrzy chwalić, bo jest dobrym lekarstwem na leczeniu pieluszkowego zapalenia skóry u niemowląt. Szczegółowe specyfikacje leku z lekarzy patrzymy na.

Czy „Sudocrem” Trądzik: opinie klientów

Tak, to produkt leczniczy, między innymi, jest przeznaczony do leczenia trądziku. Ale to jest dobre dla? Zobaczmy, co mówią o sobie odbiorców „Sudocrem” środki. Odpowiedzi o nim pochodzi z następujących powodów:

 • Krem pomaga w leczeniu wyprysków, zaskórników indywidualnych dużo jeśli są ropiejące – lek „Sudocrem” w tym przypadku nie jest bardzo skuteczny;
 • podczas korzystania z niego odchodzi ledwo zauważalny kolor biały, czyli stosowania makijażu na nim nieco problematyczny;
 • Działanie Krem (gdy jest stosowany w leczeniu trądziku) może mieć charakter tymczasowy: po ustaniu czynnika wykorzystanie trądzik może pojawić się ponownie;
 • powinno być stosowane lokalnie i to najlepiej w nocy, ponieważ w ciągu dnia są ślady z kremem;
 • Często lek jest skuteczny we wczesnym leczeniu trądziku, a jego działanie jest znacznie zmniejszona.

Jak widać, to znaczy „Sudocrem” Przegląd Trądzik nie jest najbardziej pozytywna. Oznacza to, że może naprawdę pomóc, jeśli trzeba szybko pozbyć się kilku pryszczy. Składa się ona z tlenku cynku – w istocie taka sama maść cynku, który wysycha zapalny i dosłownie 12-24 godzin w stanie całkowicie usunąć niepożądany pryszcz twarzy. Ale jeśli jesteś naprawdę poważne wysypki – to najlepiej skonsultować się z lekarzem i znaleźć bardziej skuteczne narzędzie do leczenia, w tym tabletki do podawania doustnego. Oznacza to, że to znaczy „Sudocrem” twarz, która recenzji zbadane powyżej, wszystkie takie same nieskuteczne.

Liczba matek używać narkotyków „Sudocrem” w leczeniu zaburzeń u dzieci

Jednak głównym celem funduszy – leczenie problemów skórnych u bardzo małych dzieci. Sondy preparat „Sudocrem” nawet problem w szpitalach tylko kobiet po porodzie. To, co mówią ci, którzy korzystali z funkcji „Sudocrem” Baby, opinie są jak następuje:

 • jest to naprawdę świetny lek, który skutecznie leczy pieluszkowe u małych dzieci – wiele matek ustawiono go na tej stałej „pięć”;
 • Narzędzie dostępne jest w cenie, a także pomaga lepiej niż droższych odpowiedników;
 • to również traktuje zapalenie skóry, który często pojawia się u małych dzieci;
 • wiele matek użyć go do profilaktyki, stosując krem pod pieluchy.

Oznacza to, że możemy z całą pewnością powiedzieć, że środek zaradczy „Sudocrem” jest zbawieniem dla wielu kobiet, których dzieci cierpią z młodych problemów skórnych. Niestety, stosowanie nowoczesnych pieluchach (nie „oddychająca” pielucha lub gaza, jak to było wcześniej) w większości niemowląt i dzieci do roku pojawiają się prędzej czy później pieluszkowe i zapalenia.

Według lekarzy o leku „Sudocrem”

Wiele neonatolodzy i pediatrzy zaleca się stosowanie produktu w leczeniu i zapobieganiu pieluszkowe i wysypki skórne u bardzo małych dzieci. On jest naprawdę dobre i szybko łagodzi podrażnienia. Jedyną rzeczą – obejmuje obecność substancji zwanych benzoesan benzylu, które na Zachodzie Zabronione jest używanie dla małych dzieci. Ponadto, jako środek pomocniczy zawiera parafinę, który jest produktem rafinacji ropy naftowej. Dlatego część Dermatolodzy ostrzega, że zastosowane środki „Sudocrem” dla bardzo młodych, noworodków nie są tego warte. Mimo oficjalnych danych, że szkody narkotyków na zdrowie dziecka, nie.

Używanie „Sudokrema” w leczeniu odleżyn, oparzeń i innych problemów skórnych

Na samym początku artykułu, stwierdzono, że narzędzie to jest wykorzystywane nie tylko pozbyć się trądziku lub pieluchy wysypka u dzieci, ale również w leczeniu odleżyn, oparzeń pierwszego stopnia, i tak dalej. W tym przypadku, czy lek pomaga „Sudocrem”? Referencje od pacjentów wprowadzić tę postać:

 • Narzędzie jest bardzo skuteczny w leczeniu odleżyn, nawet najbardziej zaniedbane;
 • po jego użyciu szybko przechodzić drobne oparzenia i niewielkie rany goją się w ciągu kilku razy szybciej;
 • to samo dotyczy zarysowania i inne uszkodzenia skóry.

To znaczy, że tutaj oznacza „Sudocrem” pokazuje jak najlepszej strony. To tylko nieskuteczne w leczeniu trądziku w ciężkiej lub umiarkowanej ciężkości.

Należy kupić lek „Sudocrem”: Zawarcie

Przy wyborze produktów do pielęgnacji skóry, szczególnie dla małych dzieci, ważne jest, aby wziąć pod uwagę wiele czynników: jak szybko to pomaga, jaki jest jego skład i cena. W takim przypadku lek „Sudocrem” – to dobry wybór dla matek, choć niektóre z jego kontrowersyjnych składników chemicznych pisaliśmy powyżej. Jest to dobry wybór dla tych rodzin, które mają dzieci 3-11 lat lub nastolatka – krem pomaga szybko goić rany i zadrapania, a także leczyć małą wysypkę. Tak czy inaczej, wiele bardzo pozytywnie o przygotowaniu „Sudocrem”, poza tym, w zależności od tego, co oznacza, że można zakupić wybrać słoik o pojemności od 15 do 250 ml. Oznacza to, że można kupić tylko tyle kremu ile potrzeba. Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomoże Ci wybrać środki do zwalczania chorób skóry i zdecydować, czy kupić lek „Sudocrem” czy nie.