225 Shares 4654 views

"Beverly Bar" (Żukowski): ogień i opinia pracowników, recenzje o instytucji

Moskwa jest nie tylko stolicą Rosji, ale także główną arterią wszystkich sfer działalności. Tutaj życie wrzuca i gotuje 24 godziny na dobę. W bieżącej działalności i kreatywności, rozwoju i innowacji, osiągnięciach i ważnych wydarzeniach politycznych. I w nocy Moskwa tańczy i świeci wszystkimi światłami. Tu restauracje, kawiarnie i bary są tak obfite, że konkurencja bije wszystkie wyobrażalne rekordy. Dlatego też, po ciężkim dniu pracy, wybór miejsca w miejscu odpoczynku nie jest łatwym zadaniem. Dziś będziemy mówić o tak rewelacyjnym miejscu jak "Beverly Bar" (Żukowski).

Beverly bar

Usytuowany w tutejszym regionie Beverly bar w dzielnicy Zhukovsky w rejonie Moskwy. To miejsce jest dobrze znane. Przyciąga turystów jasnymi i zapalnymi imprezami, które odbywają się tu po prostu bez końca. Pasek jest zawsze odwiedzany przez najbardziej zróżnicowane i modne DJty metropolitalne, którzy nigdy nie przestają zachwycać najnowszymi nowościami i ulubionymi hitami.

Nie tylko na parkiecie możesz niezapomnianą przyjemność z jakościowej muzyki. Barmani są profesjonalistami w swojej dziedzinie i będą mile zaskoczeni różnymi napojami z mapy baru. To już słynne klasyczne koktajle i oryginalne mieszanki, które na pewno Ci się spodoba i przyniesie ich uwagę w relaksu i relaksu. "Beverly Bar" (Żukowski – miejsce jego "propiska") jest otwarty 24 godziny na dobę, tu życie nie zamarza na chwilę. Z radością powitamy każdego turystę z zapewnieniem wysokiej jakości usług. Bar jest zawsze zabawny i hałaśliwy, a dla gości jest wiele promocji i ciekawych ofert. To miejsce pozostawi niezapomniane wrażenie reszty tutaj!

Informacje kontaktowe baru

Gdzie jest słynny "Beverly Bar" (Żukowski)? Adres można łatwo znaleźć w bardzo dużym mieście. Znajduje się on przy ul. Solnechnaya, 4. Telefon do rezerwacji stolików lub informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej instytucji.

Motto całodobowej kawiarni: "Taniec, jakby nikt cię nie patrzył".

Ogień w "Beverly Bar"

05.09.2016 r. O godz. 4 rano wołano do strażaka, że "Beverly Bar" (Żukowski) spłonął. Do czasu, gdy przybyły trzy silniki pożarowe, pożar przejął werandę i cztery samochody zaparkowane w pobliżu. Wśród osób dotkniętych dotąd nie znaleziono. Na dzień przed imprezą w sąsiednim przedszkolu nr 5 na centrali wystąpił zwarcie. Być może była to przyczyna pożaru. Ale wielu pracowników jest zdania, że przyczyna pożaru polega na umyśle podpalenia.

W przedszkolu nr 5 personel natychmiast zareagował na incydent i zgasił ogień swoimi własnymi siłami. Z tego powodu odrzucono połączenie z usługami przeciwpożarowymi. Szef Departamentu Obrony Cywilnej, Departament Sytuacji Sytuacyjnych Kryzysowych, Biuro Bezpieczeństwa i Marszałek Województwa Żukowskiego zauważyli, że w 2017 r. Planowane jest przekazanie sygnałów o takich zdarzeniach do centrali przeciwpożarowej.

Opinia pracowników "Beverly Bar" (Żukowski) o ogniu

DJ Vladislav Chistov pierwszy zauważył pożar w klubie. Według niego zobaczył nagły płomień i mężczyznę, który szybko opuścił parking z dala od budynku baru. Od razu stało się jasne, że to właśnie atakujący, z powodu którego "Beverly Bar" (Żukowski) spłonął.

Początkowo pożar przejął teren werandy, a następnie DJ wezwał do właściwej służby. Pomimo faktu, że przybyli wystarczająco szybko, płomień już wkradł się do głównego pokoju.

Wielu pracowników i kierownictwo klubu są pewni, że to było celowe podpalenie. Ale nie ma wersji tego, kto chciałby likwidacji ulubionego baru. Wszyscy lokalni goście, którzy lubili wiele instytucji, byli bardzo zdenerwowani ze względu na smutne zdarzenie. Nie można powiedzieć o mieszkańcach. Powtarzane stwierdzeń pochodziły od nich do prokuratury z skargami o krzyki, walki pijanych ludzi w pobliżu baru, rozproszone prezerwatywy i wściekłe, zakłócające sen.

Nie było tego celowego podpalenia lub zwarcia – nie wiadomo. W tej chwili Beverly Bar (Zhukovsky) został przywrócony.

Opinie Gości

Według gości "Beverly Bar", brzmi to dobra muzyka i przyjazna atmosfera. Przyjazni barmani, którzy są gotowi zaskoczyć nawet najbardziej wymagających gości. Nie można powiedzieć o kuchni i daniach instytucji. Menu ciągle się zmienia i aktualizuje. Goście narzekają na długie gotowanie i zawyżone ceny na zwykłe potrawy. Również wiele osób zauważyło pracę twarzy i kontroli sukienki. Są pozytywne i negatywne opinie, w zależności od sytuacji, która pojawiła się w każdej sytuacji indywidualnej.