699 Shares 9636 views

Odpowiedź na pytanie: Cardsharing go?

Pierwsze zestawy telewizji satelitarnej pojawiła się na świecie, nie tak dawno temu – mniej niż pół wieku temu. Zestawy te są dość drogie, choć na czas dostępu do kanałów telewizji satelitarnej był w zasadzie za darmo. Obszerne opracowanie CT otrzymał już w XXI wieku, kiedy to zaczął się projekt biznesowy. pojawia się równolegle Cardsharing z telewizją satelitarną. Staje się integralną częścią tego systemu. I wielu użytkowników telewizji satelitarnej proszą Cardsharing – co to jest i jak go używać legalnie?


Co jest Cardsharing?

Aby odpowiedzieć na te pytania, należy zwrócić uwagę na historię powstania tej metody oglądania telewizji satelitarnej. Wraz z wprowadzeniem ograniczeń w dostępie do przeglądania pewnych kanałów CT ze specjalnych kart dostępu, użytkownik nie jest w stanie kupić te karty, z jakichkolwiek przyczyn, zaczęliśmy myśleć, jak zorganizować oglądanie kanałów dla wielu użytkowników, dzięki minimalnej liczby kart dostępowych. Stąd słowo „Cardsharing”, tłumaczone jako karta dostępu akcji.

Omawiając techniczną stroną problemu: Cardsharing, co to jest i jak z niego korzystać, należy wziąć pod uwagę strukturę części potrzebnych do tego typu oglądania. Zazwyczaj, zestaw użytkownik wygląda, jak pokazano na zdjęciach.

Jakie rodzaje Cardsharing istnieją również zestaw

Poprzez zastosowanie Cardsharing można podzielić na dwie kategorie. Jest to Cardsharing komercyjnych i niekomercyjnych. Jak sama nazwa wskazuje, te kategorie, to jest oczywiste, że są one oddzielone od procesu celach zarobkowych. Na przykład, handlowych Cardsharing reprezentuje dekodowanie system transmisji sygnału dla użytkowników zadaniu nagrodę pieniężną. Z drugiej strony, niekomercyjnego użytku Cardsharing może wystąpić, gdy ten sam użytkownik chce oglądać telewizję satelitarną na różnych urządzeniach, choć w umowie jest wskazany przez pojedyncze urządzenie. Tak więc formalnie użytkowników pierwsza i druga kategoria naruszają umowę z dostawcą usługodawców TV satelitarnej. Ale z finansowego i moralnego bocznej stopnia uszkodzenia wniesionej przez operatora w różnych kategorii użytkowników, jest zupełnie inna. Dlatego dostawcy próbują zajmować się przede wszystkim z Cardsharing handlowej.

W skład zestawu użytkownika takiego systemu, spójrzmy na przykład Cardsharing gi. Oznacza to, że system oparty na odbiorniku Galaxy Innovations Spółki. Struktura tego systemu są:

  • Ustawić antenę satelitarną na celu konkretnego satelity.
  • Odbiornik telewizji satelitarnej.
  • Komputer do pracy odbiornika.
  • Internet podłączony komputer.
  • Telewizor lub inne urządzenie do przeglądania zdjęć.

Zagadnienia prawne Cardsharing

Jeśli mówimy o podstawę prawną stosowania Cardsharing, różni się w zależności od kraju użytkownika zamieszkania. Wiele osób zastanawia się: Cardsharing, to jest – uzasadniony sposób lub niezgodne z prawem? W niektórych krajach nie jest przestępcą odpowiedzialność za korzystanie z tego sposobu oglądania telewizji satelitarnej. W innych krajach, prawodawstwo nie został jeszcze do tej kwestii. I często korzystają Cardsharing nie tyle prawny jako etycznego płaszczyźnie relacji międzyludzkich. Niemniej Cardsharing serwer stara się umieścić w tych krajach, w których tego rodzaju oglądania telewizji satelitarnej nie jest zabronione. Serwer ten może wyglądać jak pokazano na poniższych zdjęciach.

Wybór satelity aby Cardsharing

Wybór satelity, którego sygnał jest rassharivat (tak zwani eksperci ta procedura), ma wielkie znaczenie, ponieważ koszt Cardsharing różne satelity mogą być znacząco różne. To zależy od liczby kanałów w tym pakiecie i procentowej zawartości kanału pakiet z jakością HD. Użytkownik może również wybrać wiele pakietów w różnych satelitów, a więc organizowanie Cardsharing. To daje użytkownikowi? Zwykle kupując kilka paczek organizowanie Cardsharing zapewnić zniżki.

Cardsharing w Moskwie

Jeśli spojrzymy na ogólną strukturą organizacji Cardsharing, to łatwo zauważyć, że obecna koncepcja „Cardsharing”, „Moskwa” jest bardzo daleko od siebie.

Moskwa jest dość dobrze rozwinięta online i za pośrednictwem tej telewizji satelitarnej stopniowo traci swój urok do każdego klienta. W taki duży ISP miejskie świadczenia usług nie tylko w Internecie, ale telewizję kablową. Dlatego, po podłączeniu do tego usługodawcy, klient otrzymuje niewielką ilość wszystkich usług, o doskonałej jakości i ilości.