647 Shares 5116 views

Sen Interpretacja: broń. Dlaczego sen o broni: znaczenie i interpretacja

Niektóre sny ostrzegają kłopotów. Inni jednak zapowiadają uroczystość lub zwycięstwo. Ale są wizje, mówiąc o sobie, cechy charakteru, pozycja w życiu, wewnętrznej siły, i tym podobne. Poprzez taki sposób nowoczesna interpretacja sen klasyfikuje broni. Jeśli zdarzyło się Morfeusza w kraju, aby go używać, wtedy doceniać siebie, czujesz się słabszy niż jest w rzeczywistości. I że ogólnie oznacza broń sen, co pojawia się w wizjach nocy? Spójrzmy prawdzie w oczy, przerzucać stron znanych zbiorów interpretacji.


psychoanalityczna interpretacja sen

Broń w nocnym widzeniu ma podteksty seksualne. „Ten, kto go używa, chcąc udowodnić swoją wartość dla innych” – tak mówi książka sen. Broń w rękach wskazuje na pragnienie, aby stać się popularne wśród płci przeciwnej. Strzelać – aby pokazać aktywność w związku, uwodzić, do opieki, i tym podobne. Broń biała jest wskaźnikiem męskiej władzy. Jeśli pojawia się w śnie damskiej, pani będzie przedmiotem roszczeń, ewentualnie nieprzyjemne. Cierpieć z broni, aby zostać zraniony – ryzyko przemocy z niechcianą konkurent. Ten obraz jest niepożądane dla kobiet, to niesie ze sobą ryzyko nimi. Mężczyźni, wręcz przeciwnie, dobrze jest zobaczyć broń w nocy wędrówki w płaszczyźnie astralnej. Pistolet lub pistolet zapowiadają sukces z płcią przeciwną, miecz, nóż, Cutlass – zwycięstwo nad rywalami. „W oczach ukochanej, będzie jedyny i niepowtarzalny” – mówi książka sen. Broń w rękach wroga – do kłopotów. Jeśli cierpią z niego, należy być przygotowanym na krótki czas do odwrotu przed atakiem wroga.

ezoteryczny Sen Book

Pojawienie się broni w płaszczyźnie astralnej – znakiem konfrontacji. Jeśli po prostu go widziałem, wyglądały na, podziwiany, tak intuicyjnie zrozumieć, że masz bezpośredniego konkurenta albo wroga. Oczyścić karabin lub pistolet – na przygotowanie się do obrony. Trzeba zrozumieć, że bez gwałtownej walki, aby osiągnąć ten cel nie musiał walczyć o swoje ideały. Generalnie sonnik pistolet wiąże się z aktywną fazą konfliktu. W niedalekiej przyszłości swoją niezadowolenie z sytuacji lub osoby wybucha, opozycji, ukrytej w głębi podświadomości, zostaną ujawnione. Nabycia uważa książkę wymarzony, broni palnej – na ryzyko atakowany przez rabusiów. Należy uważać, aby nie błądzić po mieście w nocy, wzmocnienie środków bezpieczeństwa. Dobrze zobaczyć stare modele broni. Ten sen zwiastuje komfortową przyszłość, uzyskanie dużych ilości lub wygrana na loterii. Jeśli nie masz własną firmę, kupić bilet, pewnie byłby szczęśliwy. Wyjaśnia źródła, co za broń marzeń dla dziewcząt i kobiet. Lady, podziwiany w kraju Morfeusz karabinów lub muszkiety, czuje, że jej urok wzrosła kolektora. Ta historia zapowiada uwagę płci przeciwnej. Broń biała są również gwarantowane odsetki, ale z zupełnie innym kątem. Panienka dostanie zazdrosny i plotek.

symbolicznej interpretacji snów

Pistolet, pistolet, karabin maszynowy, albo mówić więcej o nadchodzących wydarzeniach, a tożsamość osoby, do których one pojawiły. Jest to oznaką silnej pozycji, aktywność, zdolność, aby wydostać się z każdej sytuacji, przebiegły, normalnej agresywności. Sleep with a gun, według tej interpretacji źródła, jest to pozytywne dla osoby obu płci. Nazywa się nie skarżą, ale do walki, a nie siedzieć i ciężko pracować, pomimo przeszkód i niekorzystnym środowisku. W tyle energii śniącego, który go konfrontacji – to śmiertelna pułapka, wymiatać i nie zauważy. Halabarda leży w płaszczyźnie astralnej do jednego wkrótce nagradzane, cały arsenał – na wieść o konflikcie zbrojnym. Człowiek mówi interpretacji snów, broń wojskowe są w nocnej scenerii w nieoczekiwanej radości, kobiety – do sukcesu w Cavaliers zwycięstwo nad zazdrosny. Cierpią z powodu mężczyzny z pistoletu (symbolicznie) – do strat w sytuacji, w której sukces wydawało oczywiste.

Sen Interpretacja Hasse

Moc ta łączy dźwięki ostrza z przyjemnych wrażeń. Jeśli usłyszał odgłos broni, masz jakieś dobre wieści, i zobaczyłem walkę – wziąć udział w konflikcie. Konieczne jest, aby zastanowić się nad wcześniej, po której stronie podjąć. Błąd w tym przypadku będzie prowadzić do bardzo nieprzyjemnych konsekwencji. Być zgodne z karabinem – w celu uzyskania ochrony, opieki doświadczenia. Gdybyś miał szansę strzelać pistolet, dostać awans, niech rakietę – staną się liderem zespołu. Argumentując, co broń sen, średnie Hasse identyfikuje przedmioty krwią. Jeśli obejrzałeś rannych żołnierzy, aby im pomóc, to twoje szczęście jest zmienna. Postęp można następnie awarii i vice versa. Zakrwawiony nóż – kłótnia z kimś innym. Złamany halabarda oznacza stratę. O czym marzysz, kogoś innego.

prorokini Vanga

Użycie broni zapowiadają wojnę. Sen, w którym strzelać i zabijać, nosić amunicję i tym podobne, mówi, że wkrótce kraj wejdzie do starcia z agresorem. Męska taka historia upamiętnia jego obowiązkiem, kobiety – przygotowanie do cierpienia. Ostrze w noktowizor – symbol władzy. Gdyby zakrwawione, a następnie pojawi się bogatą spuściznę zmarłego przedwcześnie względne. Zastrzelić mężczyznę z pistoletem – do niewłaściwego działania w rzeczywistości. Grzech będzie długo dręczyć sumienie, aż prosić o przebaczenie od obrażony. Zastanów się, co chcesz zrobić, nie frywolne, egoistyczne słowa i czyny.

Stary rosyjski Sen Book

Co widziałem w noktowizor broń zapowiadać niebezpieczną sytuację. Handlarze mogą zostać zniszczony chłopów – stracić upraw lub zwierząt gospodarskich, dziewczynki – aby stać się ofiarą Lovelace. Poza tym, kto Widziałem we śnie-firing gun, przepisane zachować ostrożność we wszystkim. W ślad idzie złego i podstępnego wroga, stara się wcisnąć w ubóstwo. Dreamer wygrywa, jeśli nie został ranny w scenach nocnych. W przeciwnym razie pozbyć niebezpieczeństwem byłoby niezwykle trudne. Starożytne broni marzą, aby powrócić długu, który już dawno zapomniane. Arsenał w nocnym widzeniu mówi o krytycznej sytuacji w kraju. Czasami historia przewiduje się katastrofą, konsekwencje, które będą musiały walczyć cały świat.

Interpretacja marzyć joginów

Pojawienie się broni – jest zwiastunem walce. Podświadomość już rozumie, że trzeba zmusić do rozwiązania na każde pytanie i próbuje przygotować się. To nie znaczy, że trzeba użyć siły fizycznej. Najprawdopodobniej jesteś zobowiązany do umysłu, zdolność do obrony pozycję mądrości i umiejętności. Mam jednak oprzeć się strasznego wroga, może całą grupę atakujących. O ile energii trzeba, mówi, że rodzaj i typ broni. Na przykład, pocisk „Kaliber”, ukazał się we śnie, nie zostawiaj wrogowi szansę wygrać. Antyczny pistolet pcha się uczyć nowych technik w dziedzinie, w której opozycja będzie wynikać. Szabla, kordelas marzyć do skandali i bezpodstawnych podejrzeń. Trzymaj język za zębami i nie reagują na chamstwo, nie żałować później. Marzę dużo broni do wielkiego sukcesu.