306 Shares 6110 views

Folia samoprzylepna – idealnym materiałem do renowacji wnętrz

Trwałość, bezpieczeństwo, nieograniczony zakres, zawarta w życiu najbardziej kreatywnych pomysłów – nie jest pełna lista zalet dostępnych dla wszystkich materiałów wykończeniowych. Taśma klejąca jak najszybciej radykalnie zmienić wygląd swoich mebli, ścian, pokoje, łazienki, drzwi lub okien, w ogóle, to wszystko musi być aktualizowany.

Użytkownik zobowiązuje się do zakupu odpowiedniego filmu może być w każdym budżecie, nawet najbardziej skromny. Podczas naprawiania ścian łazienki ze względu na kilka popękane lub zakupem nowych mebli będzie kosztowne i zobowiązanie długoterminowe.

Folia samoprzylepna pod drzewem korzystających największy popyt wśród ludności. Klasyczny wzór jest łatwo podnieść do oklejania paneli, „fartuch” na zmywaku, drzwi wewnętrzne, stoły, taborety studenckich, szafy. Kolorystyka wzorzyste „samokleek” rozciąga się od bezbarwnego witraży do „metal”, „marmuru”, fantastyczne, kwiaty, motywy geometryczne.

Pierwsze wklejanie mebli, okien, YES niczego, używać prostych wskazówek:

1. Przygotowanie. Folia samoprzylepna jest łatwa w użyciu. Przed rozpoczęciem wklejania, konieczne jest, aby przygotować grunt: oczyścić z kurzu i tłuszczu, jeśli w ogóle. Nierówna, chropowata powierzchnia jest lepsze pokrycie podkładu.

2. Cięcie. Na odwrotnej stronie folii, w jej papier pokryty skali centymetrowej postaci siatki, co oczywiście znacznie ułatwia proces skrawania. Wystarczy odciąć żądaną ścieżkę wzdłuż zamierzonej linii.

3. wklejanie. Delikatnie oddzielić błonę od centymetrów bazowe papieru 5. przepust boczny dokładnie wstawiając na przygotowaną powierzchnię. Wygładza miękką szmatkę przyklejoną folię od środka do krawędzi. Potem znowu kurczyć papier z tyłu „samoprzylepne” na krótkim odcinku i nadal stopniowo łączenia z wygładzaniem.

Bardzo wygodny samoprzylepna folia do mebli.

4. Korekta błędów. Przyklejony źle? To nie ma znaczenia! Samoprzylepna folia jest łatwo skorygować, ponieważ ostateczna wiązanie występuje w ciągu kilku godzin, więc nie krępuj się usunąć materiał dekoracyjny i Precyzyjne „dopasowanie”.

5. Rada. Jeżeli folia samoprzylepna jest zbyt lepki i bardzo trudny w obsłudze, talk obrabianą powierzchnię, co upraszcza proces montażu.

6. pęcherzyków wytwarzanych w folii przebity ręcznik gładka powłoka bulavochkoy lub miękkie szmatką.

7. Sposób sklejenia powierzchni szkła i metalu ma pewne różnice. Okna (lub metali) zwilżyć roztworze wody i niewielka część środka czyszczącego. Przygotowanym „wzory” z folii całości nakręcony na bazie papieru i położyć na mokrej powierzchni. Dalszy proces znane z jednoczesnym do wygładzania gąbki przez destylację wody z folii.

8. Konserwacja. Przyklejony powierzchnię należy czyścić wilgotną szmatką. Jeśli zanieczyszczenie w ten sposób nie przemywa się, można stosować roztwór wody i detergentu lub roztworu alkoholowego.