870 Shares 9598 views

Oaks, "The Boy in the sea": podsumowanie. „Chłopiec by the Sea”: a opowieść o historii dla pamiętnika czytelnika

W tym artykule będziemy dostarczać Państwu słynnego dzieła Mikołaja Dubov, a dokładniej jego podsumowanie. „Chłopiec by the Sea” przez rozdziałów w naszej prezentacji jest bardzo łatwe do odczytania.


Historia opowiedziana jest, że rodzice chłopca Sashuka razem z grupą rybaków na morzu. Z tego, co widział na nim nawet trudno oddychać. Chłopiec bada brzeg i zobaczył stoisko na wysokiej wieży kratowej, niedaleko – dok, z którego na filarach brzegu wznosi się jak kawałek taśmy gumowej długo.

strome solenie

Ta taśma przenośnikowa jest – złowionych ryb na nim jest przesyłana do soli powlekania. Część jej pasa na doku jest ukryta w żelaznym dużym polu, gdzie rybacy wylana ryby. Zhora zaczyna sortowania ryb, która uczy i Sashuka.

Ignat Prikhodko zauważyć nieobecność szczeniaka, czego można się nauczyć czytając to podsumowanie. „Chłopiec by the Sea” – wciągająca historia, która dodatkowo opisuje sposób Sashuk idzie do morza, za to jest Zhora, mówiąc, że usiadł na pięć lat więzienia za pobicie szef-drobnej tyrana. Chłopiec słucha słowa jak „samorduy”. W tym rozdziale, jest to podsumowanie. „Chłopiec by the Sea” (dla Pamiętnik czytelnika w tym artykule zapewnia wystarczająco dużo informacji), to nie koniec.

night Watch

Zaprzyjaźnili. Zhora powiedział, że od stojącego na brzegu wieży strzeże wypatrywać intruzami. Budzi się w nocy, Sashuk wysłany do wieży, gdzie jest zrozumiałe, że w tym miejscu mogłaby pozostać martwe nazistów. I staje się pogarsza fakt, że zdaje sobie sprawę, że był sam w nocy.

Czytaj na podsumowanie. „Chłopiec by the Sea” – opowieść, w której wydarzenia rozwijają się w sposób następujący: straż graniczna zauważyła panikę, która rozpoczęła się w chatach rybackich z powodu braku Sashuka i przekazuje swoją matkę. Dziecko rozumie, że będzie musiał bicie rano.

astrolog

Ojca ottrepal rano uszy chłopca, ale Sashuku wstydził się tego, że rybacy uśmiać nad nim. Siedzą wokół sklepu, czerwonego wina. Zhora, widząc dziecko, weź go do koszar, gdzie daje ogromną miskę szklaną pokrytą muszli i owinięte w sieci. Zhora nazywa go „kuhtyl”, tłumacząc, że jest to ogromny pływak z sieci rybackiej.

Sashuk, ukrywając prezent pod kanapę, jest wysyłany do banku, gdzie widzi dziwny człowiek w kolorze koszuli, spodenki, Panama kapelusz, okulary z grubymi szkłami i bardzo brodą. Zauważając chłopca, zaczął z nim rozmawiać o tym, co można dowiedzieć się więcej, czytając to podsumowanie. „Chłopiec by the Sea” to historia, w której przeplatają się cudownie ludzkie losy. Wkrótce staje się jasne, jakie odbędzie się w tym osoby w życiu dziecka. Chłopak pyta, dlaczego nosi brodę. Mężczyzna mówi, że jest astrologiem, i nie mogą być bez brody. Ten człowiek rzeczywiście okazał się astrofizyk, który sprowadził swoją rodzinę na wakacje.

Anusya

W dalszym ciągu rozpoznaje podsumowanie. „Chłopiec by the Sea” – opowieść, która mówi o tym, co przychodzi do astrologa Anusya – jego córki, a Sashuka pojawia towarzyszu. Anusya zupełnie niepodobny Niekrasow krzykliwych, sprightly dziewcząt. Zdawała się być z innego świata, z białą skórą. Znajomi zaczynają biec wzdłuż wybrzeża. Ta zabawa przerwany przez matkę odbytu, zabraniając córkę do komunikowania się z „brudnym małym chłopcem”.

Sashuk gniew i wielkie zniewagi zaczyna ciągnąć do brzegu meduzy, marząc nakładają one „zgubny ciotkę”. Do niego, a wkrótce dołączył Anusya, który nie domaga się obraził na moją matkę, bo miała dużą liczbę drobnomieszczańskich uprzedzeń. Dziewczyna udaje się do gleby całego ubrania rozlany tłuszcz wokół przenośnika.

pomarańczowy bóg

Ale to nie koniec naszego podsumowania. „The Boy in the sea” (Poniższa informacja jest przydatna do pamiętnika czytelnika) – ciekawa opowieść o losach jednego dziecka. Jak się okazało, Sashuk mieszkał z babcią, która zmusiła go do modlitwy. Powiedziała, że Bóg karze dziecko za wszystko i widzi wszystko. Babcia zmarła sześć miesięcy temu, a potem zabrał chłopca do samych rodziców.

Sashuku wiara w Boga zastępuje wiara w samochodach. Chłopiec jestem pewien, że maszyny są żywe istoty, mieszka własne sekretne życie. On spotkał się do tej pory tylko ciężarówki, ale teraz znalazł się cud – wspaniały pomarańczowo „Moskvich”. To cud, należy do samego astrologa. Sashuk uczucia pełności zaczyna mu koszulę do wycierania kołpak koła. Od nie pozostają w tyle i Anusya, po czym jej sukienka była jeszcze brudniejsze.

Astrolog i jego żona złapać ich na gorącym uczynku. Dziewczyna dostaje burę od matki. Sashuk obraził ponownie, ale z pomarańczowym cud nie opuścić. Zauważając zaszkodzi dziecku, jego pozwolenia astrolog jeździć na pojeździe. Jego żona jest bardzo nieszczęśliwy, ponieważ uważa, że dziecko może być chore.

nasza żywność

rano matka nie wstać z łóżka. Nazywa Sashuka, daje mu klucz od szafy i poprosił, aby ugotować obiad. Ale dziecko nie umie gotować, a moja matka jest wyprowadzony z łóżka. Później w opowiadaniu "The Boy in the sea", to powiedział, że w spiżarni jest tłuszcz Artel. Dziecko naprawdę chcą wziąć kawałek, ale w tej chwili to nawet zabrania myślenia i cięć tyle ile jest konieczne do owsianki, a obecnie z belkami odcina tylko kawałek chleba.

Papież Sashuka zdziwiony. We wsi znajduje się ratownik życiu, ale dla niego, aby kontynuować to, co jego żona nie. Owsianka była bardzo gorzka i chłodna, ale wydaje się trochę gotować bardzo smaczne.

samochód

Sashuk popołudnie pomagając Zhora umyć kocioł, a następnie biegnie do matki. To jest jeszcze gorsze, a dziecko staje się przygnębiony. Ona puszcza swojego syna, po czym udaje się spojrzeć na astrologa samochodowym. Wracając do koszar, Sashuk spotyka się z papieżem – był w gospodarstwie, ale nie dostać się do samochodu.

Ale chłopiec nad morzem nagle pomarańczowy samochód i uciekł z ojcem na spotkanie z astrologiem. Mama starannie układać na tylnym siedzeniu, tata siedzi z przodu, następnie samochód odjeżdża.

Kuhtyl

Matka została przyjęta do szpitala. Zamiast tego trzeba było gotować Ignat. Sashuk rano idzie do astrologa i widzi, że oni jadą. Chłopiec pożegnanie odbyt daje swój skarb – kuhtyl. Cieszyła się, ale moja matka darem ona podnosi i rzuca na bok. Nie kuhtyl hit skrobak żelaza i rozbił się. Wraz z nim wybuchła coś w sercu chłopca. Staje się niezwykle gorzki żal na całym dziecko nie jest w stanie przekazać to podsumowanie.

"The Boy in the sea" (Oaks) do pamiętnika czytelnika: kugut

Sashuku oddalają się od urazy pomaga belek. Ignat gospodarze w koszarach, a dziecko prosi go, aby odciąć mu chleb i belki. Ignat przydziela im mały kawałek chleba i powiedział, że karmić szczeniaka – to odprężyć.

Z straż rybacka przybywa. Rybacy sortowaniem ryb. Puppy Love próżność, co dzieje się wokół. On szczęśliwie biegnie i uderza Ignat stopy. Nowo narodzone kucharz zły – on ze wszystkich sił Belki kopnięcia, a on wpada do wody z pokładu i tonie. Gdy szczeniak jest złapany, był już umierający. Chłopiec nazywa sprawcy „przeklęty kugutom”.

Rybacy na lunch zauważyć, że nowy kucharz owsianka okazało się świeże i bez smaku – ma bardzo mało tłuszczu. Co Ignat odpowiada, że pozostaje bardzo niewiele. Zhora chcesz przeszukać bagażnik Ignat, który blednie, mówiąc, że tłuszcz, który spoczywa na nim, on przyniósł z domu. Ivan Danilovich, brygadzista na farmie swego rzutów.

Rybacy przejść do morza ponownie. Dziecko zostaje sam. Szybko robi się ciemno, niebo gwiazdy pojawiają się, ale chłopak ich nie zauważyć – śpi.

Na tej i kończy się tym podsumowaniu. „The Boy in the sea” (w trzech słowach, oczywiście, niemożliwe, aby przekazać wszystkie emocje, które występują podczas czytania książek) – opowieść o innym życiu i często nieprzewidywalne. Mamy nadzieję, że ten artykuł daje pełny obraz tego produktu.