360 Shares 1223 views

Bułgaria Dunes: recenzje Ośrodek, zdjęcia i ceny

Lato – wiadomo, czas ferii i wakacji. Zgadzam się, że wszyscy chcą co najmniej tydzień leniwe leżeć na słońcu, popływać w ciepłym morzu i delikatny i absolutnie nie myśleć o niczym, z mojego umysłu wszystkie problemy, lęki i niepokoje. Gdzie się udać? Wybór, a prawda nie jest łatwe.


W ostatnich latach coraz bardziej popularne Bułgaria. Wydmy, Złote Piaski, Albena, Sozopol – nie jest to pełna lista ośrodków w kraju, gdzie tak masowo pragną dostać wczasowiczów.

Ten artykuł będzie mówić o rozrywce (aktywne i pasywne) na stosunkowo młody ośrodek. Czytelnik odkryje zupełnie nowy kierunek o nazwie Dune (Bułgaria). Recenzje miałem czasu tam podróżnych z ufnością, że powinno się tu, jeśli nie to, to na pewno w przyszłym lato!

Rozdział 1. Ogólny opis ośrodka

Jak wspomniano powyżej, wydmy można uznać za młody, ale do tej pory już popularnego kurortu w Bułgarii. Należy zauważyć, że w miejscu jego bardzo udany. Została założona w północnej części masywu górskiego o nazwie Strandzha. Jeśli odebrać kartę, okazuje się, że można go znaleźć z absolutnie żadnych problemów: to jest na wybrzeżu Morza Czarnego, 7 km od pokornej miasta Sozopol i 40 km na południe od Burgas.

Bułgaria … Dunes Resort, jeśli o to chodzi, i całego kraju jako całości, całkowicie przeniknięte duchem naszych czasów, ale w tym samym czasie można czuć się oryginalność starożytnych bułgarskich tradycji. Wiele osób uważa, że to po prostu nie może być, ponieważ miasto niedawno obchodził mały jubileusz w ćwierć wieku. Okazuje się, że to nie jest takie niespodzianki mogą dać Bułgaria. Dunes to dalsze potwierdzenie.

Przytulna i spokojna atmosfera zapewniają aksamitną piaszczyste stoki i tarasy do opalania, wąskich uliczek i małą przystań, złoty miękki piasek i kwitnące ogrody.

Ośrodek został wybudowany w 1986 roku niedaleko. Jego plan pracował bułgarskich architektów, ale przekładają się na rzeczywistość już austriacka firma „Rogner”. Budynek został uczestniczyli przedstawiciele różnych grup etnicznych.

Do tej pory, wydmy są rodzajem raju. Dlaczego? Fakt, że miasto zajmuje powierzchnię rezerwatu przyrody oferuje unikalne środowisko ekologiczne. Wokół strefie rekreacyjnej jest las sosnowy, więc powietrze może być lokalna, według ekspertów, uważany za prawdziwe uzdrowienie koktajl.

Wziąwszy pod uwagę wszystkie fakty, wielu rodziców wymienione wyżej od kilku lat wybrany obóz dla dzieci „Sea Dunes” (Bułgaria) jako optymalne miejsce do wypoczynku z dziećmi.

Sekcja 2: Jak się dostać

Najbliższe lotniska znajdują się w miejscowości Warna i Burgas, same w sobie NIE Dunes Airport. Lot różne linie będzie kosztować około 280-330 podróżnika €. Ponadto, do wydm i morza można dotrzeć. Pierwszy parowiec do jednego z najbliższego portu, a następnie przy użyciu pojazdów.

Raczej skromna wielkość kraju Bułgaria. Wydm, można powiedzieć, to na skrzyżowaniu kilku dróg. Wszyscy ci, którzy chcą zaoszczędzić będzie przydatna wiedzieć, że w Burgas jest całkiem możliwe, aby przenieść się do regularnego połączenia autobusowego i mieć godzinę, aby dostać się do miejsca przeznaczenia. Cena biletu wynosi 2 euro.

Sekcja 3 plaż ośrodków

Na terenie strefy relaksacyjnej pas wybrzeża znajduje którego szerokość jest większa niż 100 m, a długość – 4,5 km. Dywany obszarze przybrzeżnym drobnym złotym piasku z wydm utworzonych małych. Morze jest czyste, ciche, z piaszczystym dnem i stopniowo wzrastającej głębokości, dzięki czemu kąpielisko szczególnie bezpieczne. Nie wspominając, że plaża Dune został odznaczony „Błękitna Flaga” dla najczystszego środowiska.

Już ośrodek jest powoli, ale staje się jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc na wakacje nad Morzem Czarnym w Bułgarii. W ciągu zaledwie kilku lat zbudował nowe hotele dla turystów. Bay jest idealnym miejscem do uprawiania różnych sportów wodnych, takich jak windsurfing. Również w tym kurorcie ma siedem kortów tenisowych i kilka basenów.

Rozdział 4. świata przyrody

Nie należy zakładać, że będzie podróżować tylko w jednym z przytulny i komfortowy hotel w Bułgarii. Wydm może również oferują również obecność dzikiego, dziewicze naturze. Do ujścia rzeki Ropotamo i wspaniałe rezerwy ropy jest Cape. Charakteryzuje się wysokimi ostróg na morze i panoramicznym widokiem. Opinie podróżnych nie męczą się wychwalać cichy, posypane muszli i gontem zatoczki, gdzie można często przebywają na kempingu lub jakimś prywatnym pensjonacie. Ceny są uważane za całkiem do przyjęcia, nawet dla najbardziej ekonomiczny. Istnieje także Plaża Spit, wtapiająca do lasu i bagna Stomoplo.

Nie daleko od rezerwy Dune zaczyna się tylko dwa – „Velyov sup” i „Water Lily”. Nie wszyscy zdają sobie nawet sprawy, że dla tej części wybrzeża dawno utorował Jego Trasy ptaków wędrownych. Dlatego co roku pod koniec lata można zobaczyć kochające bociany, pelikany i wspaniałe dziesiątki różnych gatunków ptaków drapieżnych.

Sekcja 5: Co warto zobaczyć &

W ogóle, Bułgaria (Dunes, w szczególności) jest znany z ciekawych miejsc, które warto odwiedzić dla każdego. Nawiasem mówiąc, nie wspominając, że taka nazwa skromny kurort zawdzięcza również niezwykłym cechy krajobrazu: piękne piaszczyste wzgórza, które rozciągają się w formie półkola wzdłuż wybrzeża przez 4,5 km.

Bułgaria Dunes … … powinienem iść do tego miejsca? Wiele doświadczonymi podróżnikami powiedzieć, że na pewno znajdzie się miejsce dla każdego. Na przykład ci, którzy lubią wygodę i luksus może pozostać w mieście, ale miłośnicy przyrody wydają się wykraczać poza nim.

Jak i innych zaleca się iść na spacer w dobrze znany, najbardziej przypominająca prawdziwą dżunglę, rezerwaty przyrody „Rototamo” i „Arkutino”. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, są zaledwie około 500 metrów z wydm. Urwisko Śmieszne wspaniałe widoki na okolicę miejscowości. Ponadto, idąc wzdłuż bagnistej lagunie, można znaleźć wiele miejscowej flory i fauny. Pomniki, rzeźby i złożona kompozycja architektoniczna – to nie jest coś, co może doprowadzić do zainteresowania turystów Dunes miasta (Bułgaria). Recenzje doświadczonych i kiwać wędrować wśród piasku, gdzieniegdzie usiane lilii piaskowych. Nie daleko od wsi na powierzchni wody w pobliżu śnieżnobiałych lilii wodnych unosić i bardzo rzadkie gatunki – jezioro róży.

Rozdział 6. Co to jest, reszta z wydm?

Ten ośrodek jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje. Istnieje cała gama rozrywki zarówno dla dorosłych jak i dla młodych podróżnych. Można leżeć na plaży, spacer wzdłuż plaży lub zrobić kilka sportów wodnych. Na przykład, żeglarstwa i windsurfingu. I zaleca się, aby zaryzykować i mieć pewność, aby jeździć konno. Trasa przechodzi przez najpiękniejsze miejsca w górach Strandja. Nawiasem mówiąc, warto wspomnieć, że ceny na wakacje w pokoju dwuosobowym ekskluzywny hotel będzie kosztować od 57 do 70 euro za osobę za dzień.