863 Shares 7571 views

Antykoncepcja: co dobrego prezerwatywy?

W dzisiejszym świecie, ryzyko zarażenie czynnik sprawczy chorób wenerycznych jest dość wysoki. Ponadto, należy zadbać, aby uniknąć niechcianej ciąży wystąpił. Dlatego też kwestia kosztów antykoncepcji jest bardzo ważne. Najbardziej popularną metodą ochrony – prezerwatywa. Ponadto, jest to najbardziej prosty i niezawodny. Ale co dobre prezerwatywy i jak wybrać z gamy oferowanej, nie wie, co chłopcem czy dziewczynką. W związku z tym konieczne jest dalsze badanie całego proponowanego zakresu i bliżej na materiał, z którego jest wykonany.


Jaki materiał prezerwatyw jest najlepszy?

Jednym z powodów, dlaczego młodzi ludzie starają się unikać prezerwatyw jest znaczny dyskomfort podczas korzystania z niego. Ta niekompletność doznań i banalne lokalny alergia. Przejaw tej reakcji jest w znacznym stopniu zależy od materiału, z którego wytwarzana jest prezerwatywa. W uzupełnieniu do taniego i wspólnym lateksu, istnieje kilka lepszych, ale drogie opcje. Tak, nikt nie będzie o tym, jak twierdzą dobrych prezerwatyw z poliuretanu medycznej. Materiał ten jest nazywany Microsheer. Był znacznie cieńsze, ale w tym samym czasie napięty lateks. Takie prezerwatywy nie tylko przekazuje ciepło ciała, ale nie mają właściwości uczulających. Oni nie mają specyficzny zapach i smak.

Materiał prezerwatywy Tactylon

Materiał Tactylon to kolejny realną alternatywą dla lateksu. Trudno nie zauważyć, jak dobrze prezerwatywy są wykonane z tego materiału. Mają wiele zalet i tylko jedną wadę. Na plus należy natychmiast wymienić doskonałą rozciągliwość, brak jakichkolwiek zapachów, smaków i nadsubtelnymi. Mniej materiału Tactylon – jej wysokie koszty, ale jest o wiele niższa niż haniebną leczeniu infekcji. Oczywiście, co najlepiej jest używać prezerwatywy, powinien zdecydować każdy na własną rękę. Alternatywnie, istnieje dość wysokiej jakości i trwałe produkty wykonane z lateksu, są w różnych rozmiarach, kolorach i smakach.

Prezerwatywy ze smarowaniem i bez niego

Prezerwatywy bez specjalnego smaru nie jest szczególnie popularny wykorzystanie. Dlatego konieczne jest opracowanie na produktach gumowych specjalnych substancji. Najczęściej, smar z glikolu monopropylenowego lub oleju silikonowego. Norma ta substancja, która zresztą jest też hipoalergiczny. Ważne jest, aby wiedzieć, co prezerwatywy są dobre, a które nie. Te produkty lateksowe, które mają zapach truskawki, banany, jabłka, często powodują reakcje alergiczne. Jest tak, ponieważ w przypadku standardowego środka smarnego dodatkowego zapachowe obejmują substancje podrażniają skórę i błonę śluzową. Jest jeszcze inny rodzaj prezerwatyw, które można nazwać jakość i bezpieczne. Są to produkty o plemnikobójcze smaru. Oto pytanie, które firma jest najlepsze prezerwatywy, nie dość istotne. Contex, Korona, Durex, Beyond Seven produkować doskonałe produkty, które ze względu na specjalnych substancji przyczyni się do zmniejszenia aktywności plemników i zmniejszenie ich rentowności. To znacznie zmniejsza ryzyko nieplanowanej ciąży. Ale jest z prezerwatywy plemnikobójcze smarować jedną wadę. Są one często powodują alergie.