532 Shares 9748 views

Jak zrobić narożnik listwy sufitowe: twórcze rozwiązanie problemu

Dość trudne uznała klejenia listwy sufitowe. Pasowały do narożników i sprzęgło – jest głównym problemem. Tuż poniżej znajduje się opis jak zrobić kąta listew sufitowych.

Zacznijmy od narzędzi, które musimy za to. Wystarczy Mitre i budowa noża. Z reguły jest to niezbędne do wykończenia listwy do dekoracji wnętrz rogach. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że wszystko jest łatwe, ale kiedy nowy cokół zamienia się zbędnego przycinania, zaczynasz zdawać sobie sprawę, że nie wszystko jest takie proste. Pozwól nam zrozumieć, jak to zrobić.

Jak wyciąć listwy sufitowe rogu?

Najprostszym i najszybszym rozwiązaniem jest pamiętać, że cokół nakłada się w prawym górnym rogu, tak aby był po jego lewej stronie. Trzymaj palec na powierzchni bagietki, które zostaną przyklejone do sufitu. Umieścić listwę w polu ścięcia. Na jej dolnej powierzchni ściany musi być paski, które przyklejają się do palców. Nóż obszar plaster obracając go 45 0, tak aby jego koniec był patrząc w lewo. część lewa listwy jest gotowy. Teraz cięć po prawej stronie, to znaczy, ten, który znajduje się na prawo od wewnętrznego kącika.

Jak zrobić narożnik listwy sufitowe w tym przypadku?

Mocowanie do rogu paska, trzeba pamiętać, że powierzchnia, która zostanie przyklejona do części sufitu. Kładziemy obrabianego przedmiotu w oknie ukośnica, dociskana do dolnej powierzchni jego ściany, która będzie przyklejony do sufitu. Cięcia w obszarze 45 0, końcówka ostrze skierowane w prawo. Odcięcie obu stron listwy przypodłogowe, stosując je do wewnętrznego kącika do sprawdzenia poprawności i dokładności wytwarzanej cięcia.

Jeśli kąt naprawionego pokojowe mieszkanie, a następnie redukcja cokoły, luki widzimy. Jeśli ściana z błędami, przycięte listwy przypodłogowe, a następnie przyklejone.

Ale jest też zewnętrzne rogi. Jak zrobić narożnik listwy sufitowe w tym przypadku? Spójrzmy na ten wariant. Choć cięcia listwy zewnętrzne narożniki budynków rachunków za znacznie mniej niż wewnątrz, ale nadal musi to być zrobione poprawnie. Należy zauważyć, że jeśli nauczyliśmy się dobrze, jak dołączyć narożniki listew sufitowych o kącie wewnętrznym, będzie i na zewnątrz być żadnych problemów. Sposób ten jest przeciwny do poprzedniego. Zauważamy na początku rogu płyty bazowej. Również ważny jest fakt, że w czasie formowania narożnika zewnętrznego na bagietki musi być gotowy i wyposażony wewnętrzną rożny. Jest to zrozumiałe. Gotowanie na przycinanie lewo od zewnętrznych listew narożnych.

Mocowanie do ściany, należy zaznaczyć, że strona jest przyklejony do sufitu. Umieścić tę część cokołu w polu ukośnica tak, że leży w jego dolnej części. A także dociskana ścianą urządzenia używanego. Nóż na 45 stopni pokroić w barze. Czubek noża w tym przypadku jest, aby spojrzeć w prawo.

Klej ten kąt kawałku. Ważne jest, że krótki bok produkt nie został krótki róg ściany. Jeśli będzie trochę dłużej – nie przerażające. Sposób wytwarzania tę samą część prawą zewnętrznych cokołów narożnych. Nadzorowanie ich doku i kleju. Teraz, gdy wiesz, jak zrobić kąta listwy sufitowe z wewnętrznej i zewnętrznej części, spojrzeć na inną ciekawą opcją.

Jak zrobić zaokrąglone rogi?

Istnieje niestandardowe pokoje z nietypowych kątów. Biorąc pod uwagę krzywiznę rogu, pokroić na małe kawałki. Przycinać każdy z obu stron za pomocą pola ścięcia i pod kątem. Skleić je staw do stawu. Początkowy odcinek zaokrąglenia jest przyklejona bezpośrednio do cokołu z jednej strony, a koniec – aby kierować cokołu na drugiej.