153 Shares 3375 views

Jak gotować płuc świń. przepis na

Potrawy z wieprzowiny płuc źle, oczywiście, wspólny, jak wielu innych, ale nie mniej pewny popyt. Te produkty uboczne mają niską cenę, niskokaloryczne, a niektóre gospodynie wiedzą, jak je przygotować tak, że „Mniam”. Mają także szereg korzystnych dla człowieka pierwiastków śladowych i witamin. Pozostaje tylko nauczyć się gotować i jak gotować płuc świń. Teraz mamy to ciekawe, nawet konieczne, a emisji pożyczek.


informacje ogólne

Przygotować co smaczne z tego produktu ubocznego jest już ze względu na fakt, że zawiera wapń, magnez, sód, potas, fosfor, żelazo, cynk, miedź, mangan, selen, witaminę C i B. Przy okazji, pomimo przykrości materiału wyjściowego , potrawy z nim tworzyć wiele cold przekąski, sałatki, wypełniającego placków ciasta, smaczne i sos z ryż lub ziemniaki, gotowane zupy i pieczone. Przydatność związku jadalny w różny sposób, na przykład, smażone w oleju, z dodatkiem marchwi, cebuli i przypraw, ale często wrzenia. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak gotować wieprzowinę lekki jak za niezdatną do spożycia. Ale o tym później. Ten produkt nie jest używany tylko w Rosji. W Niemczech, na przykład, jest on produkowany przez niektórych potraw narodowych. Tutaj radzimy spróbować doświadczyć nowych doznań smakowych.

Preparat do gotowania płuc świń

Pierwszym krokiem jest, aby dokonać właściwego wyboru przy zakupie: traktuje światło w żadnym wypadku nie powinna mieć żadnych oznak uszkodzenia, powinny być dobrze oczyszczone z krwi i różnych zanieczyszczeń. Nie kupuj po raz drugi, zamrożone, rozmrożone podroby, z cięć, przerw, przebarwione lub nawet stracić. Po drugie, światło musi być bardzo dokładnie umyć, a następnie pokroić na kawałki mały rozmiar, usuwając resztki tchawicy. Po tym – dobry moczyć. Wskazane jest, aby to zrobić w następujący sposób: moczyć przez dwie godziny, odcedzić, wlać świeże, jak to możliwe i czekać – tak długo, jak masz czas. Nadszedł czas, kiedy jest to konieczne, aby wiedzieć, jak gotować płuc świń. Dla opisanego przypadku kontaktu, gdy tnie się na małe kawałki, – od jednej godziny do jednego i pół.

Jak gotować płuc świń? Porady, sztuczki

Gotowanie produktem naszej potrzeby dużym rondlu. Weźmy dobrze nasączone światłem i dodać do zbiornika. Teraz, ale nie do samej krawędzi, wlać wodę. Światło podczas gotowania tworzyć zbyt dużo piany. Nawiasem mówiąc, mogą być gotowane podroby i całe, bez cięcia w ogóle. W takim przypadku, nauczyć się gotować płuc świń, możliwe jest, wiedząc, wiek i wagę zwierzęcia. Wyślij garnek na kuchence – nawet jeśli treść jest wrzenia. Gdy to nastąpi, trzeba starannie spuścić wodę i zastąpić go świeżym. W ten sposób pozbędziemy się zbędnych zapachów. Znowu podpalono. W tym czasie, kiedy cały wrzącego dodać cebulę i sól. O ile wieprzowe gotować proste, wiesz. Ale jeśli cały czas zwiększa się do dwóch do dwóch i pół godziny. Dokładniej ustala się w zależności od rozmiaru. Kilka wskazówek, jak gotować:

  1. Na kawałki podczas gotowania nie pop-up, należy ustawić wielkości małego ładunku.
  2. Nie zalecane, ze względu na dużą liczbę osób obecnych w świńskich metali lekkich, jeść ich więcej niż dwa razy w tygodniu. Stosowanie może być szkodliwe.
  3. Lepsze i bardziej przydatne do wykorzystania produktów ubocznych młodego zwierzęcia.
  4. Gotować produkt może być w multivarka – jest bardziej zaznajomieni z wieloma kochankami. Cięte, umieścić w misce, po czym napełnić wodą. Aby zapobiec pop-upy, powołała specjalny kosz, przeznaczony do gotowania na parze. Powstaje pytanie, jak długo gotować wieprzowinę w lekkim multivarka. Odpowiedź – 60 minut, obracając tryb gaszenia.

Proste przepisy kulinarne dla płuc świń

Jak już wspomniano, te produkty uboczne są wykorzystywane do przygotowania wielu potraw. Poza tym już wspomniano, jest to również Brawn i wątroby kiełbasy, i salceson i pasztetów. Przepisy gotowania danych zajmuje czas, ale istnieje kilka stosunkowo szybko. Oto kilka z nich. Odparowania produktów i jak zaparzyć płuc świń, to już wiem. Z pomocą szybkowarze można zrobić to szybko – w ciągu zaledwie 30 minut. Drobno posiekać cebulę, passeruem, dodać światło, naturalne, pokroić i smażyć razem. Gotowanie tłuczone ziemniaki, umieścić go na światło przygotować i podawać z młodego czerwonego wina. Kolejny szybki i łatwy sposób. Zagotować płuco, pokroić na kawałki średnich i rozłożone na blaszce z odrobiną oliwy z oliwek, dodać przyprawy. Tam umieścić kilka ziemniaki w mundurkach i wysłać go do piekarnika, nagrzanego do 220 stopni na pół godziny.

Przepis placki nadziewane wieprzowej płuc

Wreszcie, proponujemy opcję trochę bardziej skomplikowane. Będziemy przygotowywać naleśniki. Do tego potrzebne są: 500 g mąki litr mleka dwa jajka, pięć łyżki oleju słonecznikowego, bezwonny, płuc wieprzowych, dwa cebuli, pieprz i sól. Połączyć mąkę, mleko, jajka i soli sprawia, że ciasto (można użyć miksera). Dodaj masło do naleśników nie będzie trzymać. Upiec je. Jak jest przygotowanie płuc świń, już wiemy, dlaczego mieszkają na nie. Gotowane jadalne skręt w maszynce do mięsa. Na patelni podsmażyć cebulę na złoty kolor, dodać światło i trochę dusić. Pieprz i sól, można umieścić trochę gotowany ryż. Nałożyć łyżką gotowy farsz na tosty z boku naleśnik i owinąć starannie. Podawać na gorąco z kwaśną śmietaną. Choć będą chłodzone całkiem smaczne. Bon appetit!