476 Shares 1999 views

Singer Elmira Kalimullina: biografia, życie osobiste, zdjęcie

Nazywa się "srebrnym głosem" Rosji. Zdobyła drugie miejsce w popularnym projekcie Pierwszego Kanału "Golos". Jest również poważnym konkurentem Diny Garipovej. O kim rozmawiamy? Oczywiście, o wokalistce Tatarze Elmira Kalimullina. Dziewczyna, nie pozbawiona urok i piękna, była w stanie wygrać wiele nagród, uczestniczyć w konkursach muzycznych i festiwalach. Jej talent i unikalne umiejętności wokalne zostały uznane przez autorytatywnych ekspertów śpiewu. Więc kim ona jest, Elmira Kalimullina?


Fakty z biografii

Przyszła gwiazda sceny odmian pochodzi z Nizhnekamsk (Tatarstan), urodziła się 25 stycznia 1988 roku. Jej ojciec i matka zajmują się budową. Co jest przede wszystkim zainteresowane fanami piosenkarki, których imieniem i nazwiskiem jest Elmira Kalimullina? Biografia, jej życie osobiste? Oczywiście tak. Ale o wszystko w porządku.

Wokalista, znany dziś, zadebiutował na scenie w wieku sześciu lat. Następnie dziewczyna wzięła udział w koncercie szkoły muzycznej i chóralnej "Dream", wykonując słynną pieśń folklorystyczną "In the Forge". I dla uczciwości należy powiedzieć, że lubi śpiewać: tak, że Elmira Kalimullina, nie myśląc dwa razy, poszła do matki i poprosiła ją, aby napisała ją i brata do szkoły muzycznej. Jednak rodzic nie był entuzjastycznie nastawiony do tego pomysłu, ponieważ szkoła była położona po drugiej stronie miasta. Dzięki losowi losu rodzina przenosi się do innej części osady, a do tej ukochanej szkoły znajduje się w zasięgu ręki. Rodzice poddali się perswazji dziewczyny, której mentorem był jej ciotka – Aliya Timerbaeva. Jednak nie wszyscy nauczyciele dostrzegali talent wokalny Elmira, mówiąc, że dziewczyna nie ma przesłuchania. Oczywiście, takie przeglądy psychologiczne stały się poważną przeszkodą dla młodej damy profesjonalnie zaangażowanej w partie wokalne, a ona zmienia swoje priorytety w zawodzie, składając dokumenty do szkoły z dogłębną analizą podstaw prawa.

Solo jeszcze nie nadejdzie …

Należy zauważyć, że Elmira Kalimullina nie od razu zdała sobie sprawę, że jej powołaniem jest muzyka.

Otrzymała certyfikat szkolny w placówce oświatowej z prawną stronniczością, gdzie uczyła takie specjalne dyscypliny jak: przestępczość, prawo, metody sztuki walki. Muzyka młody Elmira Kalimullina w tym czasie uważała raczej za hobby: regularnie grała na pianinie i uczęszczała na prywatne lekcje śpiewu.

Lata studenckie

Po ukończeniu collegeu prawniczego nadal składa dokumenty do konserwatorium w Kazaniu, gdzie zostaje przyjęta jako studentka wydziału wokalnego. Ale młoda dama nadal nie zniża kariery menedżera, zapisując się do "tajemnicy" Akademii Administracji Publicznej pod przewodnictwem Prezydenta Republiki Tatarstan. W rezultacie, po ukończeniu szkoły, otrzymała dwa wykształcenie naraz: profesjonalny wokalista i menedżer w administracji publicznej. Studiując umiejętności śpiewu w konserwatorium, Elmira Kalimullina, której biografia zasługuje na osobną analizę, bierze udział w dużych programach kreatywnych, w szczególności w operze Siergieja Propofiewa "Miłość do trzech pomarańczy" i opery rockowej Alzyna Kazana, kompozytora Nizamowa.

Ponadto rozwija swój talent wokalny, występując na scenie z zespołem rockowym AlQanat.

Konkursy muzyczne

Nawet po tym, jak uczestniczyła w prywatnych lekcjach na wokalu Elmiry Kalimullina, której zdjęcie jeszcze nie zdobiło pierwszych stron dobrze znanych drukowanych publikacji, brała udział w konkursie solowym miasta. Zwycięzca otrzymał nagrodę od administracji Nizhnekamsk. Dziewczyna nagradza jury swoimi umiejętnościami i staje się laureatką konkursu. Trzykrotnie uczestniczyła w tym projekcie, a wreszcie palma była w dłoniach. W stolicy republikańskiej była poddawana konkursie "Kraj śpiewu nocnego", pod egidą Tatnieftu. W tym Kalimullina została nagrodzona Grand Prix.

Elmira otrzymała pierwsze miejsce w konkursie "Srebrne Głosy" zorganizowane w mieście Iwanowie. Ona również wygrała w międzynarodowym projekcie "Srebro Edelweiss", który odbył się w stolicy Rosji.

Udział w "Głosie"

W 2012 Elmira Kalimullina, której biografia nie jest pozbawiona ciekawych faktów, postanawia spróbować swoich sił jako wokalistów w popularnym projekcie "Głos".

Jej talent nie pozostanie niezauważony przez jury. Wstaje do zespołu wokalistki Pelagia, a w ostatniej części programu publiczność otrzymuje jej drugie miejsce. Otrzymała aż 463 698 głosów, tracąc tylko sławną dziś w całym kraju, Dinę Garipową. W ten sposób stała się rozpoznawalną gwiazdą wokali Elmira Kalimullina, zdjęcie z autografem, na które wszyscy jej fani chcą.

Po zwycięstwie w "Golosie", szef Tatarstan wyróżnia jej tytuły jako zasłużoną aktorkę o znaczeniu republikańskim. W 2013 roku piosenkarka Elmira Kalimullina otrzymała tytuł Ambasadora Universiade. Była również ambasadorem mistrzostw świata w sporcie wodnym, który odbył się w 2015 roku. Również wokalista reprezentował nasz kraj na ekonomicznym forum Davos.

Prace w teatrze

Elmira udowodniła wszystkim, że jest nie tylko utalentowaną piosenkarką. Znany aktor Konstantin Khabensky widział w niej aktory aktorskie, zapraszając Kalimullina do roli Bagheera w zabawie dla dzieci "Pokolenie Mowgli", wystawionej w gatunku muzycznym.

Oczywiście, Elmira cieszyła się, że jest na tym samym etapie z takimi osobliwymi osobami jak Konstantin Khabensky, Gosha Kutsenko, Timur Rodriguez. Po spektaklu nagle poczuła, dlaczego ludzie są tak przywiązani do sztuki teatralnej. Wokalista stwierdził, że byłoby wielką przyjemnością, gdyby pojawiła się ponownie na scenie świątyni Melpomene, jeśli miała taką okazję. I znowu uśmiechnęła się do niej szczęście: w przyszłym roku została zaproszona do roli jednej z ról w operze rockowej "Złote Kazanie", której premiera odbędzie się w republikańskim teatrze operowym i balecie.

Aktywność twórcza dziś

Obecnie Elmira jest dobrze skoordynowanym zespołem muzycznym, w tym reżyserem i producentem. Z tym koncertowała po całym kraju. Wokalista ma wiele oryginalnych pomysłów, które chce przynieść życie. Ona wydała już płytę w Tatar – jest to wspólny projekt z młodym muzykiem Elmira Nizamov.

Życie osobiste

Pomimo faktu, że piosenkarka Elmira Kalimullina – młoda dama, starannie monitoruje swoje zdrowie. Stale odwiedza centrum fitness i stara się spać przez osiem godzin dziennie.

Nadeszła chwila, kiedy gwiazdy wokalu skompilowały się o dodatkowe kilogramy, które miała podobno. Kalimullina Elmira Ramilevna przestrzega surowej diety, odmawiając słodkiej i mąki, a wszystko to, aby przynieść jej sylwetkę w idealnym stanie. Zwycięzca projektu "Golos" bardzo lubi gotować: zawsze jest gotowa traktować przyjaciół i krewnych z pikantnym jedzeniem. Wokalista przyznaje, że czasami sama nie zaprzecza przyjemności jedzenia smacznych.

Wokalista ma wiele hobby. Elmira Kalimullina, której prywatne życie ukryte jest przed oczami patrząc, spędza wolny czas komunikując się z przyjaciółmi lub relaksując się z rodzicami. Dziewczyna nie chce oglądać interesującego filmu w celach rekreacyjnych lub wyruszyć w podróż. Z przyjemnością zapoznała się z kulturami i obyczajami różnych narodów. Dziewczyna z gorliwością studiuje języki obce.

Warto zauważyć, że Elmira Kalimullina, której życie osobiste, oczywiście, nie jest pozbawiona jasnych barw, bardzo zmysłowej i wrażliwej natury. Czasami chce być sama z sobą i czytać coś duchowego.

"Jestem prawie szczęśliwa: mam ulubioną rzecz, ze mną bliskie ludziom blisko mnie. Ale chcę zrozumieć instynkt matki: jest to główna misja kobiety. Każdy z nich powinien być kochany: w zamian rodzi piękne dzieci! Chcę przeżyć to uczucie "- powiedziała Elvira Kalimullina.