210 Shares 2542 views

Skuteczne ćwiczenia dla powiększania pośladków

Zaokrąglone kobiece pośladki załączonym rysunku sexy i niesamowitą atrakcją w oczach innych. Jeśli natura nie dał ci taką postać bliższa idealnej ćwiczeń przyczyni się do zwiększenia pośladki. Wykonywać je codziennie i po krótkim okresie wypowiedzenia, który rozpoczyna swój tyłek apetycznie zaokrąglone.


Stań z nogami ramię szerokość od siebie, na pozycji, ręce wyciągnij przed siebie. Wydech i powoli zaczynają przysiadu. Kiedy twoje biodra są ułożone równolegle do powierzchni podłogi, zatrzymać, wyciągnąć kości ogonowej z powrotem tyle, ile to możliwe, wyprostuj plecy. Około 25 sekund są w tej pozycji. Następnie, za pomocą inhalacji powoli wyprostować. Powtórz ćwiczenie, ale to jest trochę skomplikowane. Kiedy usiądziesz całkowicie, nie pozostają w stanie statycznym i zacząć wykonywać ruchy wiosnę. Przesuwanie w górę – w dół, będzie stanowić dodatkowe obciążenie na pośladki. Stosowanie „sprężyny” wynoszący co najmniej 20 sekund, a następnie stanąć w inhalacji.

Ułóż nogi jak najszerzej, poszerzyć wewnętrzną stroną stopy do przodu, ręce na biodrach pozycji. Jak wydech, zegnij kolana i kucać tak głęboko, jak umożliwić trening fizyczny. Następnie dodawać miednicę do przodu i zacisnąć pośladki. Trzymając napięcie mięśni około 20 sekund. Podstawka wdechu, odpoczynek przez 20 sekund. Pamiętaj, aby wykonać ćwiczenia, aby zwiększyć pośladki jeszcze 2 razy.

Padnij na kolana, palce spoczywać na podłodze, umieść dłoni na swoim pasie. Na wydechu opuść pośladki bliżej podeszwy stóp, ale zupełnie nie siedzieć na nich. Wdechu po miednicy do przodu i przyjąć pozycję startową. Zrobić 10 – 20 powtórzeń. Można również wykonywać nieco trudniejsze do pośladka powiększania: robi przysiad, rozpocznij ruch sprężyny przez kilka sekund.

Określają, nogi ugięte, stopy w celu ustalenia szerokości 10 cm od siebie. Z drogi oddechowe, unieś miednicę w górę i zacisnąć pośladki. Trzymać przez 20 sekund, a następnie całkowicie obniżony do podłogi. Powtórzyć co najmniej 15 razy.

Pozycja wyjściowa jest taka sama. Z wdechem unieś biodra. Zmiany masy ciała na lewą nogę, wyprostuj prawą nogę i podnieś. W ciągu minuty wykonać sprężysty ruch, opuszczania, a następnie podnoszenie miednicy. Wydech całkowicie leżeć. Powtórz ćwiczenia powiększania pośladków, oparte na prawą nogę.

Przewrócić się na brzuchu, połóż dłonie wzdłuż ciała. Na wydechu, podnieś prawą nogę, wskazując sam palec. Przytrzymać przez 25 sekund. Na wdechu, podudzia. Daj sobie trochę odpocząć. Następnym razem, kiedy wydech, podnieś drugą nogę i moczyć postawę jak 25 sekund.

Padnij na kolana, zejdź na przedramieniu. Podjąć każdą nogę tylną, zginać w tym samym czasie jej kolana. Na wdechu, podnieś nogi, wydech i opuść ją na podłogę. Czy 2 zestawy 25 powtórzeń. Wykonaj ćwiczenie na drugiej pośladka.

Trening mięśni pośladkowych, jak również każdego innego obciążenia elektrycznego musi kończyć kompleks rozciągania.

Siedzieć z nogami w pełni wyprostować, ciągnąć skarpetki. Z oddechem podnieść ręce. Na wydechu pochyl ciało do nóg. Umieść dłonie na nodze pieszo lub niższym, kieruj piersi do bioder. Przytrzymaj przez 1 minutę. Na wdechu powoli prostować.

Połóż się na podłodze, ramiona, jak chcesz. Z wydechem zegnij prawą nogę w stawie kolanowym, z oddechem przewinął kolana lewej nogi i starają się dotrzeć do nich na podłogę. Jednocześnie, nie uwalniają silne ramiona nad podłogą. Leżąc w tej pozycji przez 1 minutę. Z wydechem aby rozkręcić talię i położyć się na podłodze całkowicie. Wykonać rozciąganie do lewego pośladka.

Te ćwiczenia fizyczne na pośladkach, można dołączyć w ćwiczeniach porannych lub działać jako niezależny ładunku elektrycznego.