887 Shares 5757 views

„Energizer” – baterie, które mogą pracować przez długi czas!

Bateria, lub jak to nazywa, bateria, to mini-power przekształcania reakcję chemiczną. Wyjście jest zasilanie elektryczne, przeznaczone do zasilania różnych urządzeń i przyrządów: godziny, świateł, radia, zabawki i wiele innych.


Oficjalnie zarejestrowana pierwsza bateria została stworzona w 1798 roku przez fizyka A. Volta (zbudował „Ogniwo Volty”). Jednak istniejące do tej pory znaleziska archeologiczne pozwalają nam stwierdzić, że efekt działania baterii jest znana ludzkości do 2000 lat temu. Ale wracając do oficjalnej historii. Z odległego 1798 roku do chwili obecnej, baterie mają długą drogę. Teraz baterie produkowane są w różnych kształtach i wymiarach, parametrów elektrycznych, a różnią się one w ich bazie chemicznej. Jedna z najbardziej znanych firm w dziedzinie produkcji baterii jest firma „Energizer”. Baterie z tym logo są znane na całym świecie. On powiedział, że firma zainwestowała ogromny wkład do historii rozwoju źródeł energii. W 1989 roku został wydany w oparciu baterie alkaliczne-„Energizer” typu AAAA i pierwsze okazy litowe AA świecie. „Energizer” ma wiodącą pozycję w projektach środowiskowych mających na celu zniesienie stosowania rtęci w produkcji baterii. W 2003 roku, na rynku istnieją pierwszy „Energizer” – rozmiar baterie AAA bazie litu. Technologia litowo jest uznawane za najbardziej trwałe. Podstawowe wymiary obecnych źródeł z "Energizer" – baterie AA, AAA, C, D i 9V. Produkty firmy można podzielić na cztery klasy: Ultimate Lithium, maksimum, Plus i zasadowym. Rozważmy ich trochę więcej.

Alkaline (alkaliczne) baterie działają stabilnie przy niskich temperaturach, mają wysoką wydajność ładowania, niski stopień występowania i dłuższą trwałość. Produkowane przez „Energizer”, tylko typy AA i AAA.

Class Plus źródła energii elektrycznej produkowanej przez innowacyjną technologię „PowerSeal”, która charakteryzuje się zachowaniem opłat do 10 lat. Tak długi czas zapewnia, że baterie nie zawieść w najbardziej nieodpowiednim momencie. Znane elementy do następujących typów: aa, AAA, C, D i 9V.

Maksymalna akumulator wyprodukowany przez technologię „Powerboost” i są jednymi z najbardziej długotrwałe baterie alkaliczne „Energizer” firmy pracują na 70% dłużej. Trwałość tego gatunku jest również do 10 lat. To jest we wszystkich rozmiarach 5.

Ostatecznym litowo – perła „Energizer” spółki. Baterie wymienione klasy są uznawane za najbardziej trwałe ogniwa litowe świata. Żywotność Źródło danych przekracza wydajność alkalicznych 11 razy. Okres przechowywania – do 15 lat. Trzy razy lżejsze niż baterie alkaliczne. Działają niezawodnie w temperaturze od -400 do +600 stopni Celsjusza. Mają naturalną ochronę przed wyciekiem. Produkowane przez „Energizer” Tylko następujące typy: AA, AAA oraz 9V. Ile są baterie „Energizer”? Cena wspomniany akumulator zależy od wybranej klasy. Dla przykładu, koszt jednego elementu AA jest następujący: alkalicznych – około $ 0.5, Plus – 0,75 dolara, maksymalna – 1 dolara, i Ultimate Lithium – około 15 dolarów.