604 Shares 2204 views

Kraj restauracji „Pirogovsky Yard”: adres, menu, recenzje

Dosyć popularna restauracja „Pirogovsky Yard”, którego menu omówi w tym artykule znajduje się wzdłuż głównej ulicy (numer domu 100 b) w miejscowości Pirogovo. Jest to doskonałe miejsce na relaks z przyjaciółmi lub z całą rodziną. Instytucja ma oryginalne menu, piękny design, obecność tarasie i salę zimowy. Ponadto istnieje możliwość zorganizowania imprez na dużą skalę. Jest ona otwarta od 10:00 do 00:00. Miejmy zapoznania się ze szczegółami oferty restauracji, spójrz na opinie, zakwaterowanie.


Podstawowe informacje o Cafe

Jeśli chcesz dostać się do kraju restauracji „Pirogovsky Yard” na adres podany nieco większa, to trzeba iść w dzielnicy Mytishchi, wsi Pirogov. To miejsce jest około 15 km od autostrady Ostankino. Aby mieć pewność, dostępności, można ewentualnie zadzwonić numery kontaktowe lub wysłać pocztą elektroniczną. Może być używany i współrzędne GPS Navigator.

Posiada poręczną mapę, na której można zobaczyć lokalizację miejsc bez problemów na miejscu restauracja, i zrozumieć, jak dostać się łatwiejsze.

Menu oraz funkcje kuchni

Główną różnicą takiej instytucji jak w restauracji „Pirogovsky patio”, jest to, że oferuje zwiedzającym kilka rodzajów menu. Obejmuje to:

 1. Menu główne.
 2. kuchnia dla dzieci.
 3. Pasek menu.
 4. Kuchnia japońska.

W rzeczywistości, to sprawia, że instytucja bardziej popularne, ponieważ można oznaczyć go jako wypoczynku dla dzieci i dorosłych firmy lub urodziny.

Miłośnicy kuchni japońskiej mają okazję spróbować doskonałych potraw z kucharzem gotowane najbardziej pyszne i świeże jedzenie. Biorąc pod uwagę menu głównego, możemy zauważyć, że zawiera:

 1. Zimne przekąski i sałatki.
 2. Gorące przekąski i makarony.
 3. Zupy.
 4. Gorące dania i potrawy z ryb, drobiu i mięsa.
 5. Pokarmy, które są gotowane na grill.
 6. Desery i słodycze.

Dodatkowo można skosztować dań na zamówienie. Cafe oferuje swoim gościom różnorodne sosy i wypieki.

miejsc polityki cenowej bardzo opłacalne, więc w restauracji „Pirogovsky Yard” chce odwiedzić wielu mieszkańców regionu moskiewskiego i Moskwie. Zostało to potwierdzone przez pierwszych miejscach rezerwacja w danej instytucji.

Zewnętrzne i wnętrze restauracji

Tamtejsze restaurację i liczba miejsc dla gości. Są to:

 1. taras letni.
 2. Zima Hall.
 3. namiot lato.
 4. Dużych i małych sal konferencyjnych.
 5. Trzy VIP-hall.

Wszystko dla VIP-pokojowe mają podobną konstrukcję w kolorze beżowym, brzoskwini i brązowych kolorach. Mała sala ma piękne wnętrze, obecność miękkie sofy i fotele, prawdziwy kominek. Jest to idealne miejsce do odwiedzenia podczas mroźnych zimowych nocy.

Duży pokój jest optymalna dla bankietów i imprez. Sala posiada beżowe wystrój, a goście mogą być umieszczone na drewnianych krzeseł, starannie ozdobione białymi peleryny i czelów. Dokonywanie prosty, ale jednocześnie elegancki. Główną różnicą między pokojem zimowym w tym, że w pokoju znajduje się duża liczba oknami wychodzącymi na dziedziniec. Podczas obchodów wydarzenia lub zwykłej wizyty w restauracji można podziwiać widok na dziedziniec i śnieg, który pada cicho. Jest to idealne miejsce na rodzinne wakacje.

Ulica jest dodatkowo umieszczony namiot skonfigurować w ładnym i czystym owalu. Tabele, które znajdują się pod kopułą tak małe, są one nieliczne. Ale tutaj można spędzić romantyczny wieczór ze swoim partnerem, ciesząc się doskonałą kuchnię.

Propozycje od instytucji

Restauracja „Pirogovsky Yard” (Mytischi) próbuje zrobić wspólną współpracę z klientami z najbardziej interesujących. Jest to propozycja dla świąteczny stół, stałe promocje i więcej. Rozważmy główne z nich:

1. Kampania "Happy Hours". Całe menu w dni powszednie od 12:00 do 17:00 jest oferowane do 20% zniżki. W tym czasie można odwiedzić restaurację z dziećmi lub z partnerem, cieszyć się doskonałą kuchnię i jednocześnie płacić rząd wielkości mniejszy niż zwykle.

2. Każde urodziny otrzyma 20% zniżki na wszystkie menu restauracji w ciągu 7 dni od wystąpienia porodu.

Ponadto, może działać tematycznych imprez, oferty i zniżki, które są warte administratorzy rozpoznające.

Oferty specjalne obejmują muzykę na żywo, która brzmi codziennie w ścianach hal. Osoby odwiedzające VIP-room, mają możliwość śpiewania karaoke. Na tarasie letnim często zorganizowanej zabaw dla dzieci, które mogą zostać zaproszone animatorów.

Podczas cieplejszych miesięcy, do przeprowadzania wszelkich imprez firmowych i działań w całej strefie restauracyjnej 1,5 ha. Parking w pobliżu miejsc, przeznaczonych dla około 90 samochodów.

Restauracja organizuje dostawę ulubionych dań wszystkich swoich klientów. Kolejność można prowadzić zgodnie ze standardowym schematem instytucji, a kolejność jest minimalna 1,000 rubli.

W miejscach, dużo partnerów, wśród których są organizatorzy fotografii i filmowania, a także Design Studio. Należy pamiętać, że usługa dodatkowa jest utrzymanie wesela i bankiety w danym miejscu, odpowiednio, ewentualnie zaprojektowane pokoje do działań, które są planowane, goście pamiętać przez długi czas.

Recenzje użytkowników

Wiele witryn i forów widać, że restauracja „Pirogovsky Yard” dostaje dużo pozytywnych komentarzy. Dotyczy to zarówno z zewnątrz i wewnątrz restauracji i kuchni, organizowanie personelu wydarzenia. Zespół pracujący tutaj, harmonijne: kelnerzy i kucharze pracują szybko tworzyć prawdziwe arcydzieła kulinarne.

Jedyną wadą, który jest obchodzony gości w restauracji, to koszt jedzenia, które, ich zdaniem, może być znacznie niższa. Z drugiej strony, wiele są gotowi ponieść dodatkowe koszty, aby uzyskać gwarancję, że będą mogli cieszyć się wyśmienitą kuchnię i muzykę na żywo z dala od zgiełku miasta obok niewielkiego lasu.

Warto pamiętać, że gości w restauracji?

Więc wskazane jest, aby zadzwonić z wyprzedzeniem i administratora, aby określić liczbę pustych miejsc, a także określić, że chcesz dokonać rezerwacji. Pomimo faktu, że nieruchomość nie jest tak blisko centrum, to cieszy się dużą popularnością, więc aby dostać się tutaj bez rezerwacji i rezerwacji stolika może być trudne.