642 Shares 5348 views

Maszyna na rynku samochodowym na Litwie

Mieszkańcy tego kraju nie zawsze znaleźć miejsce, gdzie z różnych powodów można było kupić samochód jest znacznie tańsze niż w domu. W czasach sowieckich był Uzbekistan, następnie Niemcy, Węgry i Finlandia. Następnie udał się do wału używane samochody z Japonii po Dalekim Wschodzie. Wtedy urzędnicy i tam. Wrażenie – cokolwiek dalej tylko „Ziguli” i samochody zagraniczne, zmontowane przez naszych „złotych” ręce.


Ale nie, nie było rynku samochodowego na Litwie. Zalety jasno:

  1. Nie bardzo daleko od europejskiej części Rosji.
  2. Bariera językowa, gdy znika korzyść zbliża.
  3. Ceny są imponujące.

Korzyść w cenie

Dla porównania, rosyjski trafi do rynku samochodowego. Litwa: Kowno – zwrócić uwagę na litewskim mieście. Jeśli zignorujesz kłopoty z organami celnymi, samochód będzie kosztował tutaj jest bardzo tanie. Na przykład, w 2004 roku samochód tutaj można kupić za 85-87 tys. Rubli.

Kto kupuje?

Witamy gości odwiedzających rynku samochodowego na Litwie to byli obywatele radzieccy z Kirgistanu, Ukrainy, Kazachstanu, Estonii. Okazuje się, że Estończycy przyjść do szwedzkich samochodów używanych, które na Litwie jakoś tańsze niż w Finlandii.

Kirgizi i Kazachowie wolą wynająć samochody tu raczej niż w Polsce ze względu na trudności z językiem. Polacy, mimo korzyści, język rosyjski nie jest zamiar nauczyć, Litwini również pragmatyczne.

Co kupić?

Ciekawą odmianą kupujących preferencji, odwiedzający rynku samochodowego na Litwie. Kirgizi i Kazachowie idą do „Mercedes” i „BMW”, Ukraińcy Doprowadzić minibusy. Litwini sami z jakiegoś powodu nie podoba francuskich samochodów. Rosjanie są zainteresowani najnowszymi markami samochodów zagranicznych.

Ze względu na wysokie cła (choć ceny są znacznie niższe, ale niedrogich samochodów zagranicznych dotyczące opłat celnych może być droższy niż koszt samochodu) nabywców z Rosji i Białorusi stała się ostatnio mniej. Ale nadal, jeśli dobrze wyglądać, można zrobić interes. Jeżeli potrzebujemy „dawca” dla pojazdu, rynek samochodowy na Litwie, które – idealne miejsce wyboru.

subtelności

W celu zakupu samochodu dla siebie lub na sprzedaż tutaj sprzecznych opinii. Ktoś mówi, że wszyscy dobrzy kupcy zatrzaśnięcie przy wjeździe do Kowna, mówi się o przyzwoity uratować. Powinno być pre-ping ciekawy model do oceny perspektyw podróży, przygotowanie dokumentów podróży.

Nie ma powodów do pesymizmu, ponieważ Estończycy z Kazachów iść, a następnie mamy znaleźć zyskowne pozycje. Dla bogatych gości jest bardzo przyjazna Litwę.

rynek samochodowy, którego zdjęcia można zobaczyć poniżej, jest znany również dla jego wielkości. Auto odpowiednim personelem, doskonałym stanie, są bardzo tanie w porównaniu z podobnymi nasze. Kwestia „broken-Not uszkodzony” definiuje się już na miejscu.

Internet roi się od ogromnej liczby propozycji peregonschikov. Tak, to jest wygodne: nie trzeba wędrować i tracić czasu. Dopiero teraz Prepaid – czynnik alarmujące. Jeśli zgadzasz się, po czym z pełnym przekonaniem, że jutro nie będzie musiał patrzeć na to peregonschika. Kaunas Samochód starcia w bardzo wielu, jeśli nie potrzebujemy jednoczęściowy „avtodonor” w rozsądnej cenie, to jest zawsze potrzebne części zapasowe można znaleźć.