492 Shares 1252 views

Mead Suzdal (Suzdal fabryka miód pitny). napoje piwo

Mead – napój alkoholowy, tradycyjnie wytwarza się z miodu, wody, drożdży, a wszelkiego rodzaju smaków – przypraw i jagód. Napój ten pochodzi kilka wieków temu, kiedy modovarenie był bardzo popularny. Mead jest nie tylko w składzie, ale także sterylizować miód i twierdzę. Wypij to, choć popularne, ale udaje mu się znaleźć niezwykle rzadkie, więc wszystkich fanów znanego Suzdal miodu pitnego.


Suzdal Mead

Nic dziwnego, że ten napój jest znany w całej Rosji. Jest w miejscowości Suzdal jest jedyną firmą, która produkuje słynne mead inną twierdzę. Suzdal Mead roślina pochodzi z XIX wieku, kiedy to zbudowana znaczny postać kupca Wasilij Zhinkin. Musimy pamiętać, że rosyjski Mead odwieczne to napój, który powstał przed panowania Piotra I – po stronie rosyjskiej zaczęły pojawiać napoje, takie jak kawa i herbata.

Nawet wódka nie miał taką popularnością jako produkt miodu. Napój był koniecznością jako naczynia na stołach szlachty i królów, i zwykłych plebsu. Nawet sytuacja finansowa obywateli określonych przez obecność miodu alkoholu – jego nieobecności na stole oznaczało skrajnego ubóstwa.

Historia powstania zakładu

Podmiejski obszar Suzdal zawsze słynie z produkcji miodu klasztoru. Aby ożywić popularny napój, który jest trochę zardzewiały wraz z pojawieniem się wódki, postanowiłem drugie Gildia kupca Wasilija Zhinkin. Oprócz roślin skonstruowanego miodu pitnego (jeden z pierwszych krajów), kupiec zawiera parę sklepów, które sprzedawane wino. Ponadto, Wasilij prowadził małą voskoboyney – wtedy wosk jest bardzo cenione i warte dużo pieniędzy. Na podstawie tego bardzo voskoboyni kupca i otwartego produkcji miodu. Należy zauważyć, że podczas gdy w mieście do pracy nie więcej niż 30 pubów. Ale do obrotu produktów, w uzupełnieniu do tawerny, jeden na Euphrosinia sprawiedliwego, który odbywa się co roku i miał sporo popularności.

Drugie życie roślin

Sprawa kupiec Zhinkin rozkwit aż do roku 1914, podczas gdy w Rosji nie został wprowadzony „zakaz”. Ponad pół wieku, Suzdal Mead zniknął z wolnej sprzedaży. Im jaśniejsza była zapowiedź jednego z największych restauracji w Suzdal, że jest w to warzone jest miód pitny z dawnej receptury zgodnie z wszystkich tradycji. Zostało to zrobione specjalnie – miód pitny był jedną z podstawowych wartości tego miasta, a także w okresie powojennym (stało się to w 1967 roku), kraj potrzebuje waluty, produkowanego przez turystykę.

W mieście ośrodek turystyczny został stworzony, który promował stary produkt rosyjskiej. Przedsięwzięcie powiodło się całkowicie – miód pitny, który nie jest gotowane w restauracji i małej fabryki na obrzeżach miasta, stał się główną atrakcją nie tylko krajowych, ale również dla turystów zagranicznych. Były też miód napoje piwa, różniących się nie więcej niż słodkości i lekkim kwasowości.

Sprawa kwitnienia Mead

Sztuką, aby przyciągnąć turystów, że Mead transportowane na terenie miasta – w dużych słoikach, jak mleko, sprzedając każdego. Jednak poza miasto Suzdal pitny nie jest eksportowana. Spróbuj może to tylko przybył w Suzdal. Drugi upadek Suzdal MEDOVAR poprzez wraz z restrukturyzacją. Miasto zostało pozostawione bez ruchu turystycznego, napój stał się nieodebrane, a fabryka została zamknięta. Jednak to nie jest przyczyną wyginięcia miodem – baton przechwycone gotowania lokalnych rzemieślników. Na szczęście, w przeciwieństwie do innych alkoholi, to jest bardzo łatwe do przygotowania Suzdal miodu.

Przepis znał ją co drugi mieszkaniec Suzdal – 4 litry wody źródlanej, 500 g miodu, pół kilo cukru i 100 g drożdży. Do twierdzy dodatku alkoholu ani trochę wódki. Profesjonalnie wytworzono jak miodu – miodu parzonej lepkość brzeczki, która powinna być wystarczająco gruba, w dużym garnku. Po wysłał wędrować w specjalnym pomieszczeniu, gdzie napój jest dojrzewania. Proces ten może być krótkotrwały – w przypadku miodu pitnego jest miękki, lub trwać dłużej niż miesiąc – w sile miodem 7-8 stopni. Gotowy do picia odsącza i wlewa do butelek wytworzonych.

Wlać miód rzekę

Drugie zmartwychwstanie Mead rzeczy wydarzyło się w latach 90-tych. Czy zdecydować się na uwolnienie mead Igor Zadorozhny i Siergiej Gorovoj – Moskwa biznesmenów. Miejsce docelowe rośliny, oczywiście, został wybrany Suzdal – miejsce, gdzie wiele dziesięcioleci „Suzdal Mead kozackie”, „piętnaście kopiejek”, „Polupoltinnaya” dzika róża i przyprawy, bezalkoholowy – przyjemna dla smaku mieszkańców i turystów.

Dużo czasu, wysiłku i pieniędzy zostało zgasić odbudować zniszczone i stare Mead instalacje przemysłowe. Obecnie firma zatrudnia około stu osób. Głównym priorytetem dla przedsiębiorców rozpoczęła proces tworzenia mead – „prawo” miód i zachować starożytną technologię warzenia. W zakładzie zaczął produkować piwo i napoje na bazie miodu, z czasem trochę zapomniane.

dzisiaj roślin

Dziś każdy może być traktowane z wielu rodzajów miodu i piwa napojów w degustacji pokój, otwartego zakładu z miodem. Wnętrze zaprojektowano w swoim staromodnym stylu – dębowe meble, dywany i żyrandole, malowane ściany i kubki ceramiczne.

Każda z odwiedzających może przyjść tutaj, aby dowiedzieć się, czym jest prawdziwa osobiście rosyjski Suzdal miodu. Goście witani są ubrani w stylu folk rosyjskiego personelu, który zaproponował drinka, przekąsić i słuchać historii początków napoju. Warto zauważyć, że w tym roku w murach sala degustacji przechodzi co najmniej 40 tysięcy osób. Mead został nawet dedykowany do własnego wypoczynku – Dzień miodu pitnego. Chłodne i lekko cierpki, wykonane z miodu z własnej pasieki, z dorosłymi ziół do smaku miód pitny jest pijany wiadra – podobnie jak pili go w Rosji. Za granicą Mead ma swoją nazwę – "Russian Energy".