298 Shares 4628 views

Dowiedz się więcej o tym, co Boombox

Dziś pokażemy, co boom box. Mówimy o odmianach przenośne centrum audio. Początkowo znany był dwukrotnie kaseta przenośne stereo taśma z dużymi głośnikami i odbiornikiem radiowym. Od lat dziewięćdziesiątych odtwarzacze CD są częścią boom box. Recenzje tej innowacji było bardzo pozytywne. Jednakże, takie urządzenia są wciąż mniej powszechne dzisiaj.

wygląd

Zacząć mówić o tym, co boom box, a następnie wraz z opisem pierwszym przedstawicielem tego typu technologii. On pojawił się w 1975 roku wynalazł urządzenia bliźniaczych braci Scotta i Stacy Velfel. Początkowe elementy używali vosmidorozhechnuyu radia samochodowego i drewniana obudowa, wraz z wbudowanymi głośnikami. Pod koniec lat 70-tych, że boom box, już zrealizowanych wiele osób, ponieważ w tym czasie, wiele firm wykazały swoje wersje urządzeń. Potem stworzyliśmy mocny model. Ale prawdziwą popularność tych graczy znajdują się tylko w latach osiemdziesiątych, kiedy zaczęła się rozwijać obszary takie jak breakdance i hip-hop kultury.

Gettoblaster

Jest to trudne do zrozumienia problemu, co jest boom box, przechodząc przez ten termin. W rzeczywistości jest to równoznaczne z tradycyjnej nazwy, ale może oznaczać reakcję zatwierdzającą lub obraźliwe przez kontekst. Słowo „gettoblaster” ukazał się w Stanach Zjednoczonych, w miastach i dzielnicach gdzie dominują czarnej ludności. Oznacza to, że termin stało się powszechne w Australii i Wielkiej Brytanii, a nazywa się przenośne stereo duża. Słowo to jest używane jako dziennik i wytwórni. Ponadto, stało się częścią kultury popularnej zjawiska w afroamerykańskich 70. i 80., która połączona jest z reguły, break dance, rap, hip-hopu i funku.

W Wielkiej Brytanii w latach dziewięćdziesiątych użycie wyrazu znacznie się zmniejszyła. Dało drogę do terminu „Brixton teczki”. Firma o nazwie „Virgin Geymz” gra wydana w 1985 roku na domowym komputerze osiem bitów. Jego istotą jest to, że bohater zostanie przeniesiony do skrzynki boomu na ulicy i wypalane w ludzi do muzyki, co czyni je tańczyć.

rozkwit

Głównym czynnikiem podnoszenia popyt na tego typu urządzenia były rodzaje działalności – na zewnątrz bitew i dżemy. W młodości grupy zaczęły wykazywać swoje własne style i konkurować w umiejętności czytania zdolność rapu i tańca. Ten typ urządzenia audio wyciągnął następujące cechy: Pozwala na nagrywanie, udostępnianie utworów i taniec w każdej dogodnej lokalizacji. Skrzynki wysięgnika popularność mają silny wpływ na media. TV i FM stacji buoyed pragnienie występów artystycznych oraz szerokiej komunikacji. U producentów nastąpił silny bodziec. W szczególności, firmy próbowały uczynić urządzenie z najbardziej wyraźny dźwięk i zwiększyć żywotność baterii dłuższy czas.

dzisiaj

Dziś Boomboxes prawie wszędzie zastąpione przez graczy wzmacniaczy cyfrowych lub dla telefonów komórkowych. Jednak dla tych, którzy lubią takich decyzji, wyprodukowany kilka rodzajów urządzeń, które są w stanie wymienić je na wiele sposobów. Mówimy o wielkich graczy cyfrowych, które można uruchomić z karty flash. Zewnętrznie one kopiowane Boomboxes wczesnych latach osiemdziesiątych. Objętości, ale także nie przyznają. Istnieją nawet rejestrator symulatory dla iPhone i innych urządzeń przenośnych. W rzeczywistości są one przenośne głośniki. Jest też inna opcja dla fanów opisywanych produktów: odtwarzacz MP3-kaseta, która jest plik cyfrowy, ale ma głowicę magnetyczną.

Teraz wiesz, co boom box. Urządzenia zdjęcia dołączone do tego materiału.