795 Shares 6591 views

Jak zainicjować pocałunek? Gotowanie człowieka prawidłowo

Preludium do intymności zaczyna się od pocałunku. Jeśli dziewczęta są bardziej lub mniej oczywiste, ich strefy erogenne są znane z mężczyznami nieco bardziej skomplikowana. W sumie, 15% mężczyzn „wrzenia” punkcie zbiegają się z kobietami. Niemniej jednak istnieje jedna prosta rzecz, która trafia wszystkich – jest pocałunek. Namiętny, głęboki i trwały. Tak, jak zainicjować buzi i przygotować się do zamknięcia i ja i partnerem?


Gotowanie człowieka prawidłowo

Tylko 20% męskiej populacji strefy erogenne ziemia jest szyja. Niemniej jednak, ta część dyskonta jest zupełnie niemożliwe. Czasami nawet tych, którzy nie są wrażliwe na dotyk, w tym momencie, silnych wiatrów, jeśli jest prawidłowo przygotowana. To tylko przed zainicjować buzi, myśleć o tym, jak daleko jesteś gotowy, aby przejść i nie dają jeśli „back up” później. Jeśli wszystko jest w porządku, a ty jesteś na bliskość, zacznij wargi. Banalne? Nie słowo. Ale to jest na czubkach warg i języka są najbardziej erogenne punkt mężczyzn. Jak zainicjować buzi w tym przypadku? Nie nagle wyrwać się z ostrą pilności. Nie, na pierwszy miękkiego i delikatnego dotyku, potem coraz bardziej głęboki pocałunek. I poczujesz podniecenie.

Jest udowodnione, że namiętny pocałunek wystarczy, aby przyspieszyć bicie serca i przepływu krwi (w razie potrzeby) wzrosła. Również być przygotowani na to, że inicjatywa zostanie złapany, a jako wiodący musi być człowiekiem, a nie ty. Jednak staramy się trzymać jak najdalej. Jak podniecić mężczyznę po pocałunki? Można zacząć szeptać romantyczne albo nawet wyraźne rzeczy do ucha, ledwie dotykając wargami i językiem. Obserwować reakcję. Jeśli człowiek odsuwa się, że nie jest bardzo ładny, i trzeba przenieść się do innej części ciała. Do szyjki, np. Ale to wszystko jest wyłącznie indywidualnie. A jeśli ma być przyjemne, ktoś inny może nie podoba. Eksperymentować ze swoim chłopakiem.

I, oczywiście, wiedzieć, jak zainicjować pocałunek, musisz być przygotowany do seksu oralnego. Nawet lekki dotyk warg w najbardziej intymnym miejscu będzie mieć większą wydajność niż w jakimkolwiek innym miejscu. Oto tylko początek jest nadal nie ma. Może to być uznane za zbyt szczery i wulgarnych działanie.

Najbardziej ekscytujące kiss – ten, który pochodzi z wzajemnej pasji. Warto pamiętać, że każdy dzień i człowiek i nocy, gotowy do intymności. To zależy od wielu czynników: pracy, zmęczenie, porze dnia. Więc zanim zainicjować buzi, przynajmniej dowiedzieć się, czy człowiek ustawić romantyczny nastrój. W przeciwnym razie, wszystkie twoje wysiłki zostaną zniweczone.

Do 100% gwarancji doprowadzenia preludium do seksu, zapytać bezpośrednio o tym, gdzie chce być partnerem pocałował. Zorganizować mu noc pragnieniami, spełniając każdą jego zachciankę. Taki wniosek nie da się jednego, mimo zmęczenia i niewyspania. Kochaj siebie, spróbować czegoś nowego, a twoje życie seksualne nigdy nie będzie nudne. Będziesz mile zaskoczony, otwierając nowe drogi do pobudzenia. Nie traktuj go jak eksperyment. Wystarczy być wyzwolone i namiętne.