238 Shares 6908 views

Odzież dla lalka Barbie własnymi rękami: Wzór. Odzież dla lalek z ich własnymi rękami

Dziewczyny ulubionych zabawek wszystkich pokoleń – to lalka! Ten fakt nie twierdzą! A w ciągu ostatnich kilku dekad, ulubionym wśród młodych dziwki jest znane wszystkim ulubiony Barbie. Jak tworzyć ubrania dla lalek z ich własnymi rękami? Wzorce w etapach, aby pomóc zrozumieć ten proces i pozwoli stworzyć więcej nowych dzieł. Dwa wzory opcji produkcyjnych do szycia przedmiotów o różnej złożoności pomoże rozwijać umiejętności w zakresie projektowania i dziewcząt, może kiedyś w przyszłości być przydatne do cięcia podwaliny dla własnych ubrań.

W międzyczasie, co może być bardziej interesujący proces tworzenia strój cute zabawki dziewczyną? Aby dowiedzieć się, jak stworzyć elegancką garderobę dla lalki Barbie i innych lalek, i zostaną omówione w tym artykule.

Tworzenie szablonu

Jak jest wzór? lalki z własnych rąk ubrania mogą być szyte w taki sam sposób jak dla ludzi. Można zacząć z usunięciem środków za pomocą taśmy. Jedyną rzeczą, która musi być zmieniony, to jednostka miary, i rejestrować pomiary nie są w centymetrach i milimetrach.

Dla wielu, druga opcja wydaje się bardziej proste. Tutaj wykrojami odzieży dla lalek z własnych rąk odbywa się poprzez owijanie kształty folii do pieczenia.

Zarówno pierwszy jak i drugi sposób polega uczestnictwo rodziców w procesie produkcji szablonów, ale szyć ubranka dla lalek z własnymi rękami, wzory, które będą gotowe, dziecko będzie w stanie posiadać.

Budowa wzorów wykorzystujących oparty na wytycznych

Bez względu na tekstylia lalki, tworzyw sztucznych lub porcelany. W każdym razie, możliwe jest, aby zmierzyć obwodu klatki piersiowej, talii, bioder, tyłu szerokość, wysokość armhole i klatki piersiowej, szerokość ramion, długości tulei, a w dolnej części urządzenia, usunięcie innych dodatkowych pomiarów podane w opisie rysunku. Są to pomiary wymagane do uzyskania odpowiedniego rozmiaru rzeczy. Pozostaje tylko zrozumieć zasadę, jak tworzyć ubrania dla lalek włókienniczymi z własnych rąk.

wykrojami odzieży – to podstawa. Należy utworzyć szablon i na podstawie będzie można symulować różne style sukienki, bluzki, spódnice i kurtki.

Opis rysunku

W celu opracowania wzoru na kartce papieru należy narysować prostokąt. Pionowe jego drużyna musi być równa długości lalek z ramienia i aż do stóp. Najlepiej jest, aby wzorzec baza jest w pełni wzrostu. Ułatwi to design. Z drugiej strony – to pół pomiary obwodu klatki piersiowej. W tym rozwiązaniu, pół figury będzie oparciem i przednie pół półki do bezpośredniego zamontowania długość sukni sylwetka podłogi.

Po wymagane od lewego górnego rogu do prawego i rekolekcje w dół na odległość, która jest równa miara wysokości klatki piersiowej. Zmierzyć z ramion i do wystającej części piersi. Jeśli ta lalka tekstylny bez okrągłości, to trzeba wziąć ten miernik temat. Dwa punkty należy uzyskać, aby połączyć się dostać linię piersi i granicy pach do rękawów. Raz w górnych rogach konieczności zwrócenia szyi, z przodu wyłącznik musi być dwa razy głęboko. Będzie również trzeba odkładać szerokość barków, lekko skośnie, powtarzając rampę zgodnie z lalką tułowia. Po rejestracji przychodzi kolej armhole. Należy pamiętać, połowę szerokości tylnej linii piersi, a następnie pół pomiary obwodu klatki piersiowej podzielono na 4 kawałki i umieścić wartości na linii prostej, począwszy od punktu, szerokości krawędzi grzbietu. Powstały segment armhole obszar, w którym będzie można narysować linię krzywą z ramieniem i linią piersi.

Tu staje się jasne, w jaki sposób wzorzec jest zbudowany. Odzież dla lalek z ich własnymi rękami stworzone przez proste przeniesienie mierników na papierze. A następny etap – oznaczenie linii talii. Znajduje się on zgodnie z kryterium długości oparcia i forehand do pasa. Powinna ona być w obu pionowych boków prostokąta przesunięcia długości pleców i narysować linię równoległą do klatki piersiowej. Jeżeli długość jest większa niż forhend, a następnie znaleźć środkową linię i od niego do przodu kostki jedną dodatkową linię. Następnie obliczyć różnicę między kryterium talii i wynikające z długości i dzieli linię tuck, że będzie trzeba wybrać dobre dopasowanie do ubrania. Następnie obrócić linię bioder. Typowo, szerokość większą niż w talii, a czasami więcej piersi. Na tym rysunku, po wybudowaniu sekcjach bocznych z elementami hip wielkości znajdzie się nawzajem. Po określeniu poziomu bioder pionowych boków prostokąta po lewej i prawej zapisać pomiary na popręg ¼ kropką i ud. Ponadto, boczny odprowadzany jest cięty, łączący centralny punkt armhole pod względem bocznych zakładki talii, udach i trzymać w dół.

Wzór folią

Jak inaczej można zbudować wzorzec? lalki z własnych rąk ubrania mogą być szyte przy użyciu szablonów wykonanych przez owinięcie folią lalki do pieczenia. Opcja ta jest idealna dla lalek Barbie i innych tworzyw sztucznych. Zabawka owinięty dość gruba, po zrobieniu marker i rysuje wszystkich przyszłych artykułach szwy. Następnie folia jest cięta nożyczki do paznokci i usuwane z lalką. Po wydrukowaniu wzoru jednoczęściowy jest podzielona na elementy.

Wybór tkanin

Odzież dla lalki Barbie z własnymi rękami, które wzory mogą być budowane w dwóch sposobów opisanych w artykule, można szyć na maszynie do pisania lub ręcznie. To wszystko zależy od poziomu umiejętności i rodzaju materiału. Jeśli tkanina jest luźny, a następnie ręcznie byłoby bardzo trudno sobie poradzić. Jeśli tego Jersey, podczas ręcznego szycia pasują idealnie. Ponadto takie rozwiązanie ze względu na fakt, że odcinki tkanin pozwoli ukryć drobne niedoskonałości cięcia. Ale w każdym przypadku, lalki materiałowe być kolorowe, jasne i piękne. Na suknie balowe najlepiej jest wybrać materiał z cekinami lub haftem. Można użyć różnych koronki, tiulu, siatki, brokatu, payetochnuyu tkaniny, aksamit, welur i innych drogich materiałów.

Wykonywanie elementów złącznych

Jak zrobić zapięcie, i jak to powinno być zmieniane za wzór? lalki z własnych rąk ubrania mogą być oprawione z rzepy, guziki, guziki lub haków. Wszystko zależy od pomysłu. Jeśli chcesz zip dość długi nacięcie, to lepiej, aby dać pierwszeństwo na rzep, a jeśli jest to cienki pasek z tkaniny, a następnie dopasować małe lub kryuchochek przyciski. Co do zasady, zapięcie na sukienki, spódnice i sundresses robią na plecach, zaczynając od krawędzi przedmiotu i poniżej bioder.

Teraz, gdy wiesz niezbędną podstawę. Powodzenia w pracach!