772 Shares 9703 views

„Korilip” świece: opinie, zalecenia i przeciwwskazania

„Korilip” – w połączeniu narzędzia, ma wpływ regenerujący. Zawiera koenzymy, ryboflawina (witamina B2) i kwasu liponowego. Koenzymy są zaangażowane w metabolizm węglowodanów. Witamina B2 jest niezbędne dla organizmu w celu utrzymania prawidłowej pracy urządzenia wzrokowej, stanu skóry, błon śluzowych, a także do regulowania funkcji redoks i syntezy hemoglobiny.


kwas liponowy działa jako ochrona przeciw endo – i egzotoksyny. Poprawia funkcje wątroby i dostarcza organizmowi niezbędnej energii. Aby przywrócić metabolizm tkanek w stanach patologicznych i fizjologicznych są przypisane „Korilip” świece. Informacje zwrotne od rodziców, którzy używają narkotyków dla swoich dzieci różnorodne, wiąże duże nadzieje tylko na lek, oczywiście, nie jest to konieczne. Nie należy zapominać, że urządzenie stosuje się głównie w celu poprawienia procesu metabolicznego związanego z zatruciem, niewydolności wątroby, niedoskonałości metabolizmu lipidów i węglowodanów.

Teraz dźwięczne, na co powołuje choroby „Korilip” świece. Opinii większości lekarzy tego preparatu pozytywnego, pediatrzy przepisują swoim dzieciom jako dodatek do terapii skojarzonej lub w monoterapii:

  • Infekcje wirusowe i bakteryjne
  • obniżona odporność
  • przewlekłe zatrucie
  • niedotlenienie tkanek
  • somatopathy
  • Niedożywienie (niedożywienie)
  • po chorób
  • Intensywny wysiłek umysłowy i
  • Podczas sytuacji stresowych
  • W czasie szczepienia i epidemii

można stosować „Korilip” Nawet noworodki. Recenzje w większości przypadków, dowody na temat korzyści leku, ma również niemałe znaczenie ma jego nieszkodliwości, więc „Korilip” wolno skręcić w prawo od urodzenia. Każdy czopek znajduje się w osobnym oknie, które mogą być łatwo usunięte. Świeca jest stosowana doodbytniczo dopiero po ruchu jelit.

„Korilip” Dzieci Niemowlęta przepisane ½ czopek dziennie. Od roku do sześciu lat – 1 świeca dziennie. Dzieci w wieku powyżej sześciu – 1-2 czopki dziennie. Czas trwania leczenia wynosi około dziesięciu dni, potem przerwa 20 dni. Podobne kursy są powtarzane 3-4 razy. W rezultacie całkowity czas będą trzy lub cztery miesiące.

Aby przeciwwskazane „Korilip” świece? Recenzje leku jako pozytywny – to świetna alternatywa dla zastrzyków domięśniowych, które są tak boi się małych dzieci. Jak wspomniano powyżej, lek działa dobrze na rynku farmaceutycznym. Nie zaleca się stosowania w postaci czopków do doodbytniczego krwawienia, zapalenie odbytnicy, indywidualnych tolerancji elementów konstrukcyjnych.

W rzadkich przypadkach, reakcja alergiczna w postaci niestrawności, świąd, pokrzywka, zaczerwienienie odbytu, pieczenie i skurcz oskrzeli. Jeśli zauważysz podobne objawy u dziecka po zastosowaniu świec, natychmiast przestać go używać i należy skonsultować się z pediatrą prowadzącego, da radę i przepisywania leków zastępczych. Jeżeli wprowadzenie czopków dziecko odczuwa dyskomfort, uczucie pieczenia, a następnie natychmiast opróżnić i przerywać „Korilip” świece. Recenzje większość matek wspierać ich stosowanie dogodnych i skutecznych rezultatów w leczeniu.

Ponadto, składnik aktywny leku może być podawana kobietom, które są w stanie kompensować w awitaminozy sprężyny. „Korilip” jest używany jako terapii naprawczej nawet u dorosłych. Każdy pakiet zawiera dziesięć czopków żółtawy odcień, bez wyraźnej zapach – maksymalna koszt leku mieści się w zakresie od 167 rubli.