307 Shares 8000 views

Party w stylu mafii

Jakie zdjęcia można napotkać słowo „Italian Mafia”? Zapewne pamięta film o chrzestnego, z jego brutalnymi postaciami, mężczyźni w garniturach, inteligentne kobiety w eleganckich sukniach, boa, pióra, cygara, broń, unikalne połączenie emocji, ryzyka i spójności rodziny. Party w stylu mafii będzie doskonałą okazją, aby zanurzyć się w atmosferze luksusu i zabawy, zagrożenia życia i korzystających.


zaproszenia

Intrygować gości i dać im smak przyszłych zdarzeń, można mieć poprzez zaproszenie. Mafia Party sugeruje, że te bilety będą urządzone w przyciągających wzrok czarny i czerwony i biały, z sylwetki gangsterów i taniec kobiet.

kostiumy

Party w stylu mafii wymaga, oczywiście, pewne stroje. Ten elegancki i luksusowy ubrania, urzeczywistniającym jasny styl lat 30-tych.

Atrybuty dla kobiet: pearl paciorki, jasnych otwartych suknie wieczorowe, rękawiczki, wentylatory, papierosa w ustnik. Atrybuty dla mężczyzn: szelki, motyli, cygara, karabiny, buty, czarne garnitury.

aranżacja muzyczna

Twoje zadanie – aby przekazać unikalny ducha luksusowy strony gangów. Najlepiej nadaje się do tego swingu, bluesa i jazzu do gości mógłby tańczyć i światło tańczy 30-40 s. Nieśmiertelne przeboje Lui Armstronga i Benni Gudmana bez wątpienia będą ozdobą Twojego wieczoru.

wymagane atrybuty

Pomieszczenie powinno również utrzymać ogólny nastrój. Czarne, czerwone i białe obrusy, powtarzając kolory będą dobrze wyglądać na stołach zaproszeń. Ściany mogą być ozdobione portretami znanych bohaterów filmów mafijnych, obrazków tematycznych i stylizowanych zdjęć gości umieścić na plakaty w stylu „Wanted”. Karty będą dobrze wyglądać na stole, gdzie liczba imienia gości jest napisane imię słynnego gangstera Mickeya skargi Al Capone i inni.

Party w stylu mafii nie może obejść się bez obowiązkowego pola gry. To emocje i ryzyko, łatwe pieniądze i adrenalina. Stoły pokryte zielonym suknem, oferując do gry w pokera, ruletkę, Black Jacka – będzie to z pewnością smakuje gościom. Pozwól im poczuć się jak prawdziwa mafia, która może stracić dużo pieniędzy lub zakłócić ogromną pulę, wydać je na okazjonalne rozrywki, bądź królowie życia. Odwiedzające kasyna może pomóc w tym wielkim.

Gry i rozrywka

Party w stylu włoskiej mafii – to emocje, tak zorganizować wyścigi karaluch, degustacja cygar, aukcji, konkursu o tytuł Bonnie i Clyde stron.

Już niepisana reguła dla takich wydarzeń stała się gra w mafię. Goście siedzą w kręgu, prowadząc ręce karty z ich ról: jedna osoba – Komisarz CATTANI jedna trzecia gości – członków mafii, a dwie trzecie – dobra obywateli. Ich role goście utrzymać w tajemnicy. Następnie rozpoczyna zmianę „dzień” i „noc”.

„Happy” wszyscy gracze otwierają oczy i wspólnie zdecydować, które z nich mogą być gangsterzy. Głosowanie odbywa się, a jeśli większość głosów zostanie wybrany, oskarżony „stracony” – weź swoją kartę i dać głos do roli.

A „noc” wszyscy przymykają oko – do snu i przejdź do mafii ulic – otworzą oczy i wyznaczyć jego ofiary. Ich celem – dostać się do kapitana Cattani. Następnie Mafiosi przymykanie oka, i „budzi” Captain CATTANI, który również wybiera ofiarę. Jego celem – aby obliczyć członków mafii.

Jeśli chodzi o „rano”, wszystko otworzyć oczy i nazw hostów ofiar tamtej nocy. Dają karty i ogłosić swoją rolę. Wtedy wszyscy mieszkańcy razem zacząć naprawiać „sąd”: pozwanej przedstawienia, głos. I tak w kółko. Kto wygra – mafię lub dobrych obywateli prowadzonych przez Rzecznika – zależy od opieki i rozeznania graczy.

Teraz partia w stylu mafii staje się jednym z najbardziej popularnych, bo gdzie indziej można poczuć atmosferę znakomity styl i beztroskiego luksusu, poczuć przypływ adrenaliny i radości z faktu, że w życiu wszystko jest możliwe!