111 Shares 5608 views

Co zrobić, jeśli dźwięk świszczący oddech na laptopie

Najczęściej właściciele laptopów i komputerów do czynienia z tym samym problemem, a ten problem jest związany z muzyką i wideo, gdy nie jest szum tła jest słyszalny. Częściej jednak dźwięk grzechotki na laptopie. W niniejszym dokumencie, malowany detal jak wyeliminować wszystkie problemy i jakie programy można pobrać, aby poprawić jakość dźwięku na swoim laptopie lub komputerze.


Decyzja o problemy z dźwiękiem

Co jeśli dźwięk świszczący oddech na laptopie? Pierwszym krokiem jest, aby zrozumieć, dlaczego nie było to problemem, który mógłby spowodować takie defekty reprodukcji dźwięku. Te problemy mogą być spowodowane zarówno sprzętu jak i oprogramowania. Można to sprawdzić za pomocą LiveCD c Ubuntu. Ta szybka diagnoza, błąd odpowiedzialny za laptopa. Jeśli po diagnoza problemów dźwiękowych pozostało, to ten problem charakteru sprzętu. Oznacza to, że Twój notebook będzie musiał przeprowadzić naprawy. Jeśli nie ma dodatkowych pieniędzy na remonty, to można próbować naprawiać go samodzielnie. Ale jeśli diagnoza wykazała, że wszystko jest dobrze, to jest to problem w Windows i sterowników.

sterowniki dźwięku

Początkowo, należy sprawdzić, czy laptop likeshirovaniya a funkcja DMA, będą one poprawić wydajność systemu. Jeśli wtedy nadal świszczący dźwięk na laptopie, następnym krokiem, który trzeba zrobić – jest aktualizacja sterowników dźwiękowych i innych urządzeń. Najczęściej przyczyną jest przestarzałe sterowniki karty dźwiękowej do sieci i Wi-Fi adapter. Wszystkie sterowniki można pobrać bezpłatnie. Po aktualizacji sterownika jest nadal świszczący dźwięk na laptopie? Jeśli tak, to w rzadkich przypadkach może to być winni ulepszeń Dolby technologicznych. Techniki te, oczywiście, nie są dostępne na wszystkich laptopach. Przejdź do właściwości głośników i wyłączyć technologię.

aktualizacja kodeków

Zrobiłeś wszystkie prace, które zostały określone powyżej, ale dźwięk grzechotki na laptopie wszystko jedno? Potem była jeszcze jedna szansa – trzeba zaktualizować kodeki. Pobrać i zaktualizować kodeki mogą być w Internecie. Inna opcja – kupić płyty w sklepach. Jeśli to nie zadziała, to może twój laptop jest przegrzanie, więc problem zaczyna się od dźwięku. Bardzo rzadko problem dźwięk może być ze względu na błędy w systemie BIOS, spróbuj go zaktualizować. Jeśli wszystkie te metody nie rozwiązało problem, to lepiej oddać laptopa do naprawy, chyba, mistrz będzie w stanie go naprawić. Powiesz im, że dźwięk zniknął na laptopie. Co wiedzą na pewno. Będą wszystko powiedzieć i pokazać szczegóły, i pamiętaj, aby usunąć wszystkie problemy.

dźwięk zniknął

Bardzo często pojawiają się pytania, takie jak: dźwięk zniknął na laptopie, co robić? Albo dlaczego nie ma dźwięku na laptopie? Ten problem przynajmniej raz w życiu, ale nie każdy właściciel komputera.

Aby usłyszeć dźwięk, należy wykonać sporo wymagania:

 • Przede wszystkim spróbuj ponownie uruchomić komputer. Najczęściej dźwięk pojawia się po tym.
 • Jeśli po ponownym uruchomieniu komputera nic się nie zmieniło, spróbuj sprawdzić głośniki zewnętrzne, czy wszystko jest prawidłowo podłączony, jeśli zawarte regulację głośności , itd
 • Sprawdzić dźwięki systemu Windows, jeśli jest wyłączona.
 • Można również sprawdzić ustawienia systemowe. Są w Start – Panel sterowania – Sprawdź wszystkie parametry dźwięku.
 • Być może trzeba zaktualizować sterownik do tego, przejdź do Menedżera urządzeń, nie będzie można zobaczyć w zakładce „Kontrolery dźwięku, wideo i gier”. Kliknij przycisk „Aktualizuj sterownik”.
 • Przewijać za pomocą przycisku dźwięku na laptopie, dźwięk ich zmniejszenie.

Wszystkie powyższe kroki powinny pomóc rozwiązać problem.

Sound Enhancement Program

Być może, aby rozwiązać swój problem potrzebny jest program poprawy dźwięku na laptopie. Ten artykuł zawiera dźwiękowych programów wzmacniających, które są przeznaczone do różnych celów.
Mają swój własny cel i korzyści. Wszyscy użytkownicy laptopów przyzwyczaić się do dobrego brzmienia, ale to nie brzmi tak dobrze, jak powinno być bez programu. W związku z tym, program na rzecz poprawy dźwięku na laptopie powinna być dla każdego. Po rozpoczęciu korzystania z tych programów, będziesz cieszyć się doskonałą i wysokiej jakości dźwięku. Więc co to jest cud programu?

Programy, które zmieniają właściwości plików audio i strumieni audio, a także eksperci programu w zakresie poprawy dźwięku

 • StereoTool 7 poprawia jakość dźwięku poprzez zwiększenie regulacji i sygnału częstotliwości dźwięku. Dostroić dźwięk za pomocą różnych parametrów.
 • Usłyszeć 1 poprawia odtwarzanie multimediów. Wielofunkcyjny, muzyka brzmi inaczej, jest to prawdziwy ekspert w zakresie poprawy dźwięku.
 • Oderwanie Audio Enhancer poprawia jakość dźwięku na wszystkich kartach dźwiękowych. To tworzy wirtualny dźwięk zawodową na laptopie. Po tym, dźwięk jest lepszy i dostosowane do różnych kryteriów.
 • DFX – najlepszy plugin do poprawy dźwięku na laptopie, zaprojektowaną dla gracza „Winamp”. Poprawia regulację charakterystyki częstotliwości dźwięku. Daje nową jakość muzyki, różne efekty specjalne, tworzy tryb dźwięku przestrzennego ma Superbus.
 • RazerSurround7.1 – program zaprojektowany specjalnie dla tych, którzy lubią grać w rozmaite gry, która poprawia dźwięk w słuchawkach, a nie w zależności od ich jakości. W ustawieniach utworzyć wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 kanałów. Gracze sami mogą dostosować dźwięk przez siebie, robić to, co jest dla nich najlepsze.

W artykule zostały zebrane, nie wszystkie programy, które mogą poprawić dźwięk w komputerze, a tylko najlepsi.