753 Shares 9160 views

Historia filmu „Zmierzch”. Aktorzy i odlewania

„Zmierzch” – to nie tylko film o miłości zwykłej dziewczyny i wampira, jest to prawdziwy symbol epoki, znanym na całym świecie nie tylko pisarz Stefani Mayer, ale także twórcy tytułowej malarstwa. Niewiele osób wie, że film „Zmierzch” aktorów, którzy później wstąpił do szczytu Olimpu Hollywood, a nie widział światła. Meyer został napisany tylko pierwszą książkę z serii, która stała się wybrać psychicznie aktorów, którzy mogliby uosabiają postacie jej prac na ekranie.


Początkowo projekt obejmował rozwój firmy Paramount Pictures, ale jeśli obraz został nakręcony na Warner Bros. przewidzianego scenariusza, świat nigdy nie widział prawdziwego „Twilight”. Kino przyszedł zupełnie inny od źródła literackiego: Bell zwykłej uczennicy zamienił się w biegacza i wampiry, ścigany przez agentów FBI, zmuszeni są co roku do migracji na południe. Podobne zmiany zaszły w historii autor nie lubi, a następnie odwróciła się do wniosku Summit Entertainment. Na fotelu reżysera została zaproszona przez ketrin Hardvik, której obaj mieli być na czele wszystkich fotografowania procesu projektu „Zmierzch”. Aktorzy mieli też być dopasowane dokładnie o tym – to było bezpośrednią odpowiedzialność dyrektora.

Z kandydatem do roli głównego bohatera filmu Hardwicke postanowiła dość szybko. Podczas oglądania filmów „Into the Wild”, odwróciła jej uwagę na młodą aktorką Kristen Stewart. Pomimo faktu, że rolą Stewart był mały, zrobiła wrażenie na Hardwicke i osobistego spotkania z dziewczyną tylko wzmocniły zaufanie do jego wyboru reżysera.

Co do drugiego artysty roli tytułowej, to musiało wyglądać na bardzo długi czas. Meyer sama pisząc powieść postrzegane jako aktor Edward Genri Kavilla, ale do czasu, kiedy zaczęli strzelać musiał dorosnąć, a ze względu na jego wygląd nie pasuje do zewnętrznych Edward chłopców. Około 5000 młodych talentów w castingu do roli, ale nie nadają się do być częścią serii „Zmierzch”. Aktorzy, na Zdaniem reżysera, chociaż pochodził z wiekiem, ale może nie odzwierciedlać istotę człowieka, który żył ponad sto lat, a patrząc w tym samym czasie tylko 18.

To właśnie wtedy w polu widzenia Hardwick i uderzył Robert Pattinson, był jednym z czterech kandydatów, których reżyser zaproszony na przesłuchanie bezpośrednio do jego domu. Jako zestaw, zaprojektowany, aby spełniać rolę klasy biologii, mówił pokój; kandydaci garażowe zostały sparowane z Stewart gra na słynnej scenie „i jak długo jesteś 17?”. Jednak dopiero trzecia scena, której chłopcy grał na próbkach, postawił wszystko na swoim miejscu – Katherine nadal znalazł męską w filmie „Zmierzch”. Aktorzy odczytać całuje scenę na łóżku Hardwicke gdy zobaczył tę samą iskrę, które kursują między bohaterami Kristen i Roberta. Studio nie był zadowolony z decyzji, Catherine, ale że udało się mieć swój własny. I, jak się okazało, nie było na próżno – działający tandem Pattinson, Stewart był w stanie zdobyć serca milionów fanów z całego świata.