521 Shares 7525 views

Magiczne szydełko Cardigans: wskazówki dla początkujących

Jeśli chcesz nauczyć się knit hak wzorzyste swetry rozpinane, trzeba najpierw uzyskać dłoń na wykonywaniu pętli, dekodowanie obwodów. Innym ważnym aspektem jest możliwość obliczenia produkt do takich skomplikowanych szczegółów jak pachy, okrągłe tuleje otrzymano Dobra, przylegające do siebie nawzajem.


Najprostszym kardigan

Zalecamy zakup niezbędnego doświadczenia, aby zacząć od prostego modelu. Zaledwie kilka pętle muszą być w stanie robić na drutach spełnić szydełka cardigan. Produkty nie są potrzebne schematu. Ten sweter jest z dzianiny bez wzoru. Dla Jego realizacja będzie wymagała 300 g (3 motek) „Crystal” przędzą akrylową; Hak № 3,5. Nowicjusz pani powinna wiedzieć, jak robić na drutach pętli powietrza, kolumna z SC.

Pierwsze drutach (obliczenia podano dla rozmiaru 44)

Zbieramy łańcuch 75 pętlami powietrznych. Następnie, pożądane jest, aby zabezpieczyć poprzez jedną pętlę bez sc w każdym z 75 drużyny. Teraz musimy podnieść liczbę. Aby to zrobić, robimy pętlę trzy powietrza. Operacja ta będzie powtarzana za każdym razem, aby odebrać następny wiersz. Obecnie nasza tesemochke dzianiny powtarza 13 składają się z dwóch par pętli nakida ograniczonych powietrze (n = 2 / N-1 / n, 2n / N). Wszystko rysunek kardigan jest od tej kombinacji. Łączenie 15 rzędów, przy czym każdy bok 8 rekrutacji dodatkowych szwów (dla armhole). Zdobyć górną część pleców do armhole.

półki

Zacznij dziewiarskich, będziesz zaskoczony, jak łatwo jest stworzyć rozpinane szydełkowe. Półki z taśmy dzianiny w odwrotnej kolejności z tyłu dwóch połówek, wychodząc z czterech powtórzeń. Następnie powoli dodaje się w każdym rzędzie przez pół wzoru podstawowego aż do utworzenia dużych fragmentów 7. Przypisać każdej strony o 15 rzędach, połączyć wszystkie urządzenia w jednym obrazie. Dostać małą kamizelkę. musi on związać się z rąbkiem jednej łopatki do żądanej długości. Należy zauważyć, że rozpinane, dzianina szydełkowa z różnych nitek, a także wszelkie dzianiny, rozciągają się na zewnątrz. Mamy nadzieję, że ten artykuł po usunięciu będzie 3 – 5 cm dłuższy.

rękawy

Tuleje są dziane z głowicy armhole (od linii barków). Aby to zrobić, uzyskując trzy stosunki, a następnie w każdym rzędzie są dodawane do sc pętli, łącząc je z krawędzi tulei. Jeśli wąż, aż nie można sobie pozwolić, a następnie pozostawić swój produkt bez konieczności przetwarzane armhole jeden – dwa rzędy kolumn. Rozpinane, szydełkowe dzianiny z drobnych nitek, świetnie wyglądają w uroczystej zespołu. W nich najważniejsze – wzorzyste figurę. Model ten został stworzony, aby upiększyć swój wizerunek, a nie ciepło na zimno.

produkty wykończeniowe

Ten prosty produkt przetwarza się na krawędzi, jak w wielu rozpinane: dzianina szydełkowa fal, składające się z dziesięciu kolumn SC (w jednej pętli). Okazuje krawędzi koronki. Oblicz konieczne, aby element ten nie jest zamówienia produktu. Niech twoi najlepsi falki zlokalizowany będzie gęściej.

Porady dla bardziej zaawansowanych produktów

Tworzenie modelu, może również być w stanie robić na drutach swetry szydełkowe bardziej złożone. Po prostu nie da się. Jak to się mówi, droga pieszo. Jeśli lubisz drutach sweterek schemat szydełkowych bardziej skomplikowane rysunki można odebrać w magazynach. Następnie postępuj zgodnie z zaleceniami wnikliwej analizie sekwencji pętle. Nie masz czasu, aby rozejrzeć, pokaże się w ekskluzywnej sukni, stworzył swój własny!