490 Shares 6193 views

Jagger Bar (Moskwa): opis, menu, recenzje

Wypoczynek jest obecny w życiu każdego i warto ocenić na podstawie liczby pozytywnych emocji. Wiele osób widzi dni spędzone na ulubionej kanapie przy filiżance herbaty w dłoniach, ale także wiele osób musi wyjść z czterech ścian domu i cieszyć się atmosferą dobrej instytucji. Dobrze jest, że jest Jagger Bar (Moskwa), który zapewnia wysokiej jakości usługi i gwarantuje świetną rozrywkę.

Lokalizacja i tryb działania

Poszukiwanie tego miejsca powinno skupiać się na Trzech Górskich Fabryce. Umieszczenie baru pozwala na dotarcie tam bez żadnych trudności, bez utraty na ulicach i ulicach tylnych. Podczas podróży metrem polecamy udać się na stację "Ulitsa 1905 goda". Jagger Bar (Moskwa), którego adres: ul. Rochdelskaya 15, otwiera drzwi wszystkim, którzy chcą żyć.

Można je odwiedzić w każdy dzień tygodnia: od poniedziałku do czwartku bar czynny jest od południa, aż do północy, piątku – od południa do godziny 6:00, w sobotę od 14:00 do 6:00, w niedzielę od 14:00 do 23:00 : 00. W tym miejscu cieszymy się wszystkim i jesteśmy gotowi zrobić wiele, aby każdy gość odwiedzał najlepsze odpowiedzi na temat pracy Jagger Bar.

Funkcje

Każda instytucja stara się wyróżniać "żetony", które staną się kartą telefoniczną i czynią ją rozpoznawalną dla wielu potencjalnych gości. Jagger Bar nie odchodzi od tej zasady i jest ulepszany każdego dnia. W tym miejscu goście mogą cieszyć się zróżnicowanym i jakościowym odpoczynkiem, którego każda minuta jest tak cenna. W jej murach może pomieścić do sześciuset osób, ponieważ trzy duże sale i letnia weranda zapewniają wystarczającą ilość miejsca. Jagger Bar jest odwiedzany przez gości z innych krajów, instytucja tego poziomu nie może nie brać pod uwagę swoich interesów. Goście języka angielskiego będą mogli w pełni cieszyć się czasem spędzonym w barze, ponieważ przetłumaczone menu i odpowiednie umiejętności personelu sprawiają, że możliwe. Instytucja oferuje swoim gościom regularne pokazy i wieczory tematyczne. Również jest sala bilardowa i możliwość spędzenia wieczoru filmowego w filmie w stylu "house art". Nie można ominąć gier planszowych i szerokiego wyboru koktajli parowych. W barze Jagger (Moskwa) nie możesz siedzieć przy stole, bo na dźwięk swoich ulubionych melodii od zaproszonych DJ-ów i muzyków chcesz wysadzić parkiet. Ten pasek stał się ulubionym dla wielu odwiedzających i nic dziwnego, ponieważ możliwości, które daje, pozwalają zapomnieć o trosce i po prostu cieszyć się tym jasnym wieczorem.

Projekt wnętrza

Pierwsze wrażenie zawsze powstaje w wyglądzie, dlatego projektowanie pomieszczeń jest tak ważne dla dobrej instytucji. W Jagger Bar (Moskwa) wiedzą, co to jest styl i komfort. Projekt wnętrza jest przemyślany i nasycony. Podstawą był popularny i nigdy nie denerwujący styl "loft". Ten pasek jest doskonałym przykładem jakościowego wyobrażenia jego głównych pomysłów. Szczególną uwagę należy zwrócić na bar Jagger, gdzie można zobaczyć wiele obrazów graffiti. W tej części rejestracji zareagowały zespół profesjonalnych pisarzy, którzy otrzymali proste i bardzo twórcze zadanie: narysować to, co jest idealne dla tego typu instytucji. W ten sposób ukazały się zróżnicowane zdjęcia, od których zanika styl miejski. Duży bar, za którym ciekawie napisano nazwę instytucji, wygodne sofy i krzesła, niezwykła "platforma Jagger", fajne poduszki, motocykl na oknie i mała biała furgonetka w holu – wszystko to tworzy przyjemną atmosferę, która wypełnia pasek Jagger i sprawia, że jest to naprawdę specjalne Miejsce.

Menu

Nawet najchętniej wyglądająca instytucja może znacznie spaść w oczach użytkowników, jeśli taka kuchnia w kuchni nie jest dostatecznie uważna. Jedzenie jest pierwszą rzeczą, która przychodzi do restauracji i barów, co oznacza, że musi być na najwyższym poziomie. Jagger Bar (Moskwa), którego menu cieszy się szerokim wyborem potraw, jest przystań dla koneserów unikalnych kombinacji smaków. Szefowie zakładu, dzięki swoim umiejętnościom zawodowym i doświadczeniu, mogą tworzyć niesamowite kulinarne arcydzieła i traktować je gościom zakładu. Menu opiera się na tradycjach różnych narodów. Goście mogą skosztować dań kuchni rosyjskiej, europejskiej, japońskiej i kaukaskiej. Są one wyposażone w gorące i zimne przekąski, dania główne, desery, napoje alkoholowe, bogatą kartę do herbaty, kawy i cygara. Również w Jagger Bar usłyszał o pojęciu "ulicznego pożywienia", który został po raz pierwszy urzekł w instytucji werandy, a później przeniósł się do głównej sali. Teraz goście mogą spróbować wszystkich tych samych doskonale ugotowanych hot dogów i hamburgerów. W Jagger Bar (Moskwa) ceny dla wielu mogą wydawać się przecenione, ale we współczesnym świecie trzeba płacić za jakość. Średnia kontrola w tym miejscu wynosi 1500-2000 rubli.

Atmosfera

Przekraczając próg Jagger Bar (Moskwa), chcesz pozostać w nim przez długi czas. Instytucja ta jest fascynująca od pierwszych minut pobytu w nim i pozwala na relaks w niesamowitej atmosferze. Dekoracje sal i prace personelu tworzą słynny bar z ciepłym i gościnnym miejscem, gdzie każdy może czuć się jak specjalny gość. Przyjazna atmosfera wraz z dbałością o pracowników i pyszne jedzenie podbija serce wszystkich, którzy zdołali wejść do baru Jagger i docenić jego twórczość.

Recenzje

Jagger Bar (Moskwa), którego opinie po raz kolejny dowodzą jego unikalności, sprawia, że goście czują się częścią dużej i przyjaznej rodziny. Goście mówią, że są zadowoleni co minutę spędzeni w barze.

Powodem tego są nie tylko bogata kuchnia i strome wnętrza, ale także możliwość wyrzucenia wszystkich problemów i cieszyć się rozrywką w kręgu bliskich osób. Być może nie będzie to dla każdego, ktoś zobaczy luki w pracy, ale dla ogromnej liczby osób Jagger Bar jest idealnym miejscem na wakacje.