293 Shares 1710 views

Poradni onkologii 4: działania placówek medycznych

Onkologii Problem jest dziś jednym z najbardziej aktualnych problemów w medycynie. Rak zajął pierwsze miejsce wśród przyczyn zgonów na całym świecie. Dlatego lekarze i naukowcy pracują, aby opracować nowe metody leczenia raka. Sprzęt i wyposażenie medyczne, które są pacjenci z procesów nowotworowych są w prawie wszystkich miast na świecie. Ze względu na fakt, że Moskwa – ogromnej metropolii, istnieje kilka z tych szpitali. Jednym z nich jest Centrum Onkologii 4. Ustanowienie wyrzucać poza Medyków, 7 można dotrzeć metrem lub autobusem 220 m do przystanku „Poczta”.


Usługi świadczone w klinice

Ośrodki zdrowia obejmują onkologii, urologii i ginekologii dział. Pomoc pacjentom, którzy mają raka, to jest na poziomie usług ambulatoryjnych. Centrum Onkologii trwa 4 dorosłych i młodzieży, którzy mają podejrzanych procesów nowotworowych. laboratorium klinicznym świadczy usługi dla różnych badań hematologicznych, analiz materiałów biologicznych cytologii. Ponadto, jest wyposażony we wszystkie nowoczesne urządzenia do nieinwazyjnych metod diagnostycznych (radiologii, mammografii, USG). Biuro działa Poradnia endoskopii. 4 Centrum Onkologii oferuje usługi dla operacji, które można wykonać w warunkach ambulatoryjnych. Dodatkowo, ambulatoryjna ambulatoryjnych, w którym pacjenci otrzymywali chemioterapii.

Ginekologiczne pielęgnacji pacjentów

Poza głównym kierunku Centrum Onkologii 4 ma Katedry Ginekologii. Jego prace są prowadzone od poniedziałku do piątku, od 8.30 aż do 20.00 godziny. Ponadto placówka medyczna jest otwarty w soboty od 9.00 do 16.00. Opieka ginekologiczna udzielane kobietom, którzy otrzymali kierunek przychodniach rejonowych. Najczęściej w klinice są badania pacjenta, w której wykryte tło i stanów przedrakowych. Również w specjalistycznej klinice odnoszą kobiety, którzy znaleźli pozytywny test na onkotsitologiyu. Normalnie takie warunki są wykrywane przypadkowo na rutynowe badania. Wykwalifikowani ginekolodzy przeprowadzić pełną diagnostykę narządów rozrodczych z systemu i przeprowadzenie planowanych działań, które są możliwe w karetce.

Klinika Urologii Dział

Odnotowano wiele przypadków nowotworów wykrytych w obszarze moczowo-płciowego, a zarówno kobiety jak i mężczyźni. Najczęstszą chorobą – łagodny przerost gruczołu krokowego (BPH) i rak prostaty. Często nowotworów stwierdzono w pęcherzu moczowym, zewnętrznych narządów płciowych. Problemy te związane lekarze Urology Department, położone w Centrum Onkologii 4. Dzięki profesjonalizmowi lekarzy i sprzętu wysokiej jakości, możliwe jest przeprowadzenie diagnostyki i leczenia procesów łagodnych i nowotworowych. Oddział posiada urządzenie do endourological badań dla oceny sytuacji wewnętrznej i wziąć materiał z układu moczowo-płciowego.

4 Centrum Onkologii: Referencje

Pacjenci zgłaszają jakość usług i profesjonalizm lekarzy pogotowia ratunkowego. Recenzje przeprowadzania procedur diagnostycznych i małych zabiegów chirurgicznych w większości przypadków pozytywne. Jednakże wielu pacjentów nie podoba warunków panujących w przychodni. Pacjenci uważają, że konieczne jest, aby dokonać napraw i rozjaśnić Centrum Onkologii 4. Moskwa słynie instytucji medycznych i profesjonalnego personelu medycznego, a nie wyjątkiem, a tej kliniki, które po drobnych napraw zostaną wykonane na pacjentach bardziej korzystne wrażenie.