283 Shares 6580 views

Co Do Dzień Tankman teraz powiedzieć?

Zbiornik wojska podczas wojny pokazał niezwykłą odwagę. Nawet wtedy, nie było ucztą dla radzieckiego czołgu. Co data Dzień Tankman teraz? Stoi on w drugą niedzielę września. Uroczysta data jest czczona od wojny. Do tej pory, w niektórych miastach zorganizować ten dzień fajerwerki i rozrywki.

z historii

Rosyjskie czołgi pojawiły się dopiero w latach 20-tych XX wieku. Jednakże ich wytwarzanie został zawieszony zbędne. W latach 30. nie jest T-34, wyprzedzając zagraniczne odpowiedniki. Jednocześnie otwarcie szkoły dla specjalistów i cystern. W czasie wojny, jakościowe cechy urządzenia są lepsze, ponieważ bitwy wykryto drobne wady techniki w produkcji natychmiast wyeliminowany. Liczba zbiorników wzrasta również: przed wojną było 1392 jednostek, ale tylko do czerwca 1941 roku dokonano 305 jednostek techniki pancernej.

Dekret Prezydium z dnia 1 czerwca 1946 roku ustanowił profesjonalną wakacje. Co data Tankman dzień był obchodzony w okresie powojennym? Potem było święto data 11 września każdego roku. Ona jest związana z głównych zbiorników sukces wojsk radzieckich podczas bitwy o Przełęcz Dukielską w 1944 roku. Data regulować w 1980 roku.

uroczystość tradycja

W Rosji problem rozwoju sił pancernych pomyślnie rozwiązany, ich mobilność i lepsze wyposażenie. Nasz kraj – jeden ze światowych liderów w produkcji zbiorników. W wielu miastach istnieją zbiorniki muzea. Tak więc, w 2001 roku, święto „Dzień Tank Crew” otwarto muzeum historii T-34. Taka instytucja – jedyny na świecie.

W uroczystym dniu parady, ćwiczeń wojskowych, wystawy nowoczesnych pojazdów opancerzonych. Wszystkie cysterny są ciepłe gratulacje dla swoich jednostek wojskowych oraz w kręgu rodzinnym. Władze zachęcają im prezenty, nagrody najlepsze medale i rozkazy.

Nie można nawet wiedzieć co dzień kierowca cysterny, gdyż nadal nie zabraknie. Fakt, że w telewizji pokazują uroczyste data wakacyjne koncerty, kino cysterny występy. Władze starają się wyróżniać w te wakacje: przemyśleć in advance rozrywki i powiesić plakat nadchodzącego wydarzenia.

Przy okazji sterownik zbiornika dzień w pierwszej kolejności myśleć o pancernych. Wszakże z ich poświęcenia czasami zależy od wyniku bitwy. dywizje pancerne były „tarcza” na drodze do Stalingradu i Moskwie. Zbiornikowce wziął ciężar wroga w pobliżu miasta Kursk. Honorowy tytuł Bohatera Związku Radzieckiego w czasie wojny, został wyróżniony w 1142 czołgów. A w naszych czasach, załogi czołgów są mocarze, odpowiedzialny, silny, odważny.

Zbiornik dzień świętuje nie tylko Rosja, ale także do krajów WNP (Ukraina, Białoruś). W tym dniu, jesteśmy z nimi jedna rodzina, jedna wielka całość. Nie tak ważne, liczba kierowca cysterny dni było wcześniej, teraz to obchodzone jest w drugą niedzielę września. Więc nie zapomnij pogratulować wszystkich przyjaciół i krewnych-tank.