865 Shares 3970 views

Wszystkie szczegóły na temat laptopa Lenovo B590

Lenovo B590 – to jakość i przystępne laptop. Nie ma wystarczającej mocy, aby stać się niezbędnym narzędziem w nauce i pracy, a także stać się funkcjonalne urządzenie multimedialne dla domu. Wyświetlacz był przekątnej 15,6 cala. Pozwala to na komfortowe oglądanie filmów i pracy z dokumentami.


projekt

Lenovo B590 posiada skaner linii papilarnych, dzięki czemu może być używany w biurze. Korpus wykonany jest z tworzywa sztucznego. Urządzenie brakuje gładkość. Konstrukcja kątowa, nieco gwałtowne. Czarny kolor obudowy dodaje widok zewnętrzny konserwatyzmu. Na wieczku jest tylko logo producenta. Konstrukcja zastosowano panel mat. Są praktyczne, nie wymaga codziennego czyszczenia. Zaprojektować uzupełnienie ziarnisty chropowatą powierzchnię i specjalną fakturę.

Na niezawodności laptop może być oceniana pod względem wytrzymałości ciała. Lenovo B590 doskonale odporny na ciśnienie. Niewielkie odchylenia są odczuwalne tylko w niektórych częściach klawiatury i okładki. Dno laptop wytrzymałość. Obejmuje on dwie sekcje. Pod nimi ukryte pamięć i dysk twardy. Aby dostać się do tego obszaru jest to możliwe, po odkręceniu kilku śrub. Dolna płyta ma wystarczającej liczby otworów wentylacyjnych. Przegrzanie sejf na laptopa. Takie urządzenie może pracować na co dzień, ponieważ jej wymiary – 378 x 252 x 33,4 mm, o wadze 2,5 kg.

Display, dźwięk, webcam

Laptop posiada ekran 15,6 cala, którego rozdzielczość – 1366 x 768 pikseli. Kąty widzenia są małe, zarówno pionowo jak i poziomo. Średnio TN ekranem. Indeksy kontrast i jasność są niskie. Kolory są dobre, ale nie bardzo soczysty. Powierzchnia matowa ma kilka zalet, na przykład, że brakuje refleksji, co ułatwia pracę.

Głośniki stereo umieszczonych nad klawiaturą i zamknięty w ramach specjalnych siatek. Poziom hałasu nie jest bardzo głośny, bas jest prawie niesłyszalny. Akustyka brakuje objętości. Przy maksymalnej głośności jest głośny. W celu bardziej komfortowo słuchać muzyki, lepiej jest używać słuchawek. Na ramce ekranu to kamera internetowa 0,3 megapiksela. Jest to idealne miejsce do organizacji konferencji w Skype.

urządzenia wejściowe

Obaczcież zarządzania Lenovo B590. Klawiatura to styl wyspie. Przyciski mają wygodny sposób wklęsła powierzchnia ustawiona prędkości może być znacznie zwiększona. Cieszę się, że podróż kluczem, a brakuje stukot podczas prasowania. Większość kontroli jest oznaczony za pomocą koloru białego. Jednak klawisze funkcyjne są oznaczone na pomarańczowo. Główna jednostka jest uzupełniony przez cyfrowy. Touchpad jest przesunięty w lewo od centrum. Otrzymał melkotochechnye teksturę, przyjemną w dotyku. Tutaj jest też strefa przewijania pionowego.

Powierzchnię klawiszy jest trochę inny od głównego. W tym obszarze stosowane chropowaty plastik. Przyciski touchpada otrzymaliśmy krótki kurs. Przyciski są dość hałaśliwe. Touchpad doskonale reaguje na polecenia. Aby korzystać z touchpada i przyjazną klawiaturę. Skaner linii papilarnych – bardzo miły dodatek do niedrogiego laptopa.

inne cechy

Zacznijmy od systemu operacyjnego Lenovo B590. Windows 7 jest instalowany domyślnie. Istnieją również wersje laptopa bez zainstalowanego fabrycznie platformy.

Laptop dwurdzeniowy procesor Intel Celeron 1000M. Jest zbudowany wokół architekturze Ivy Bridge, a koncentruje się na dostępnych urządzeń. Procesor ma częstotliwość 1,8 GHz oraz pamięć podręczną trzeciego poziomu do 2 MB. Wbudowane karty graficznej – HD Intel Graphics. jest taktowany przy 650 MHz. Wydajność karty graficznej wystarcza do dekodowania obrazów wyświetlania obrazu na wielu ekranach jednocześnie i uruchomić grę.

Lenovo B590 otrzymał domyślnie 2 GB pamięci RAM. Standardowa pamięć – DDR3. Liczba ta jest wystarczająca do przeglądania internetu, pisania, niektórych gier i edycji dokumentów. Za opłatą, ilość pamięci RAM można rozszerzyć aż do maksymalnej liczby – 8 GB. Aby to zrobić, należy zakupić odpowiedni moduł. Do przechowywania 500 GB warunkiem plików na dysku twardym. HDD 5400 obr./min prędkości. Napęd optyczny znajduje się po prawej stronie urządzenia. Posiada również gniazdo audio dla słuchawek i mikrofonu, gniazdo ładowania oraz parę portów USB 2.0.

Spójrzmy teraz na lewej stronie. Pasować parę USB 3.0, HDMI cyfrowy kontroler sieciowy RJ-45, jak i VGA. Po lewej stronie znajduje się również złącze blokady Kensington.

Tylna strona okazała całkowicie pusty. Przód jest czytnik kart. Połączenie bezprzewodowe pozwala na wykorzystanie modułu Wi-Fi. Łatwo komunikować się za pośrednictwem technologii Bluetooth 4.0.

widok

Więc zrozumieć właściwości techniczne Lenovo B590. Recenzje tego modelu inny, a teraz postaramy się je uogólniać. Wśród wad często zwanych trudnych do laptopa właściciele chłodniejsze i jednym wyjściem na słuchawki. Mocne strony użytkowników urządzeń obejmują RAM, prostą procedurę demontażu, kąty oglądania, ekran i wydajność.