423 Shares 5833 views

Niezawodny koń pociągowy – motocykl Honda FTR 223

Motocykl Honda FTR 223 nie można nazwać kultem. Na pierwszy rzut oka, model nie posiada wybitne właściwości użytkowe, żadnych radykalnych rozwiązań projektowych z uwagi na to, co wielu postrzega jako typowa jednostka jest średnio. W zasadzie tak jest. A producent nie uczynił mu ogromne zakłady i zwolniony, najprawdopodobniej, tylko jakoś ożywić zakres „Honda”. Jednak ta opcja, w każdym razie godne naszej uwagi.


rozwiązanie monochromatyczny

Wiele dalej „chipie” motocykla Honda FTR 223 niezwykłej kolorystyce. To nie jest tylko czarne, to wszystko jest czasochłonne, całkowity czarny! Wydaje się, że projektanci są pokryte farbą koloru że wszystkie rzeczy, które w zasadzie mogą być malowane. Ten chwyt marketingowy sugeruje, że model ma twarz i wyróżnia się spośród innych malokubaturnyh motocykli.

Wielu potencjalnych nabywców są przyciągane do niej kolor. Choć warto zauważyć, że niektórzy próbują uczynić indywidualność rower, odwracając jego fragmentów w innych kolorach.

ostra konkurencja

Wiele osób uważa, że wszystko motogiganty polegać głównie na konsumenta o dochodach powyżej średniej. Jednak drogie motocykle nie zajmują dużo większy udział w rynku. Gdzie wielkie konie pociągowe popyt. Ich koszt nie jest wysoki, choć, ale są tak zainteresowani kupowane ze względu na obroty.

mały rynek samochodowy jest dość obszerna, dzięki czemu każdy może wybrać rower pasuje do smaku i budżetu. Ponieważ konkurencja w tym środowisku zawsze była wysoka. Sytuacja pogorszyła się dodatkowo, gdy sprawa wzięła chińskiego. Są one wypełnione różnorodność modeli rynkowych nie są gorsze odpowiednikami z Japonii, Europie i USA. Jednak cena chińskich produktów tradycyjnie lojalny. Dlatego też nawet poważnych producentów motocykli dzisiaj trzeba ciągle wymyślać coś nowego, tak aby konsument, oczywiście, być zadowolony. Model Honda FTR 223 jest właśnie ten kurs od producenta mające na celu przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta. Cóż, trzeba przyznać, dość udaną próbę. A wszystko za sprawą czerni!

cechy techniczne

Sucha masa motocykla jest tylko 120 kg. Można to porównać z masą Yamaha YBR 125 – główne modele konkurencji. Ten argument jest często decydującym w wyborze pierwszego pojazdu. Jest to również ważne wymiary motocyklowe – wysokość siodełka jest dość mała. Motoledi często i zwrócić uwagę na światło i kompaktowy rower Honda FTR 223.

Charakterystyka techniczna modelu są w dużej mierze ze względu na wielkość silnika. On daje tylko 19 koni mechanicznych, więc czekać na niego szczególna dziedzina nie jest konieczne. Silnik na podstawie tylko jednej butli, ale jego praca jest przez wielu jako niezawodny i bezproblemowy.

zarządzanie

Ten punkt jest ważny także dla tych, którzy planują zakup motocykla Honda dla motodebyuta FTR 223. Komentarze na ten temat są podzielone: z uchwytem nawet początkujący pilotażowego. Ale jeśli masz zamiar stale toczyć pasażera, trudności są nieuniknione. LBW kompaktowej rower, jak Bolivar, przeprowadzić dwie antypatie. Nie, to nie będzie się przewrócić, ale taryfy będzie ciasno, a dynamika tego nieuchronnie wpływ.

można usiąść w fotelu drugiego numeru, jeśli jest to konieczne, ale nie regularnie dokonywać takich wyjazdów. Jednocześnie, wielu właścicieli nie odbiegają heroiczną ciała, twierdzą, że można się przyzwyczaić do wszystkiego. Jeśli zarówno chudego i low rider motocykl szybko dostosować się do zwiększonego obciążenia.

Użytkowanie i konserwacja

Single-cylindrowy silnik z uległym charakterze pozwoli nowy właściciel szybko i łatwo znaleźć wspólny język z roweru. Szczególną ostrożność wymaga – w sam raz, aby zmienić olej napełnić zbiornik odpowiedniego paliwa, śledzić stan materiałów eksploatacyjnych. Wtedy lat wiernie służyć motocykla Honda FTR 223.

Przegląd transportu, oczywiście, nie możemy uzupełnić wzmianki o jej gospodarki. Tu daje szanse nawet wiele modeli skuterów. Napełnić zbiornik 2,5 litra benzyny i ruszaj w drogę – to więcej niż wystarczająco na sto kilometrów. Pojemność zbiornika jest niewielka, tylko 7,5 litra, ale w tym zużycia paliwa prostej kalkulacji wynika, że całkowite wypełnienie jest wystarczająca km 300. Producent ustawić taki zapas, nie sugerując, że rower dla motodalnoboya. Ale czasami w głowach ludzi są najbardziej niesamowite pomysły i obawy „Honda” wie o tym.

strojenie

Honda FTR 223 nawet w wersji fabrycznej ma pewne cechy neykedovskie. Dlatego niektórzy starają się wzmocnić to wrażenie, bezwzględnie pozbywając się części skóry, owiewki, pylników skrzydeł. Poddane modernizacji i hamulce, które były pierwotnie na ten model jest raczej skromna.

nisza

Lineup „Honda” jest już na tyle szeroka, ale pojawienie się Mruczek koni, malowane na czarno od stóp do głów, miał wpływ. Model naprawdę rozkoszował fanów marki, którzy nie mogą sobie pozwolić na rowery wysokiej klasy. Podobnie jak w przypadku Hondy FTR 223 i dziewcząt, dla których cięższe modele po prostu nie może osiągnąć.

Ogólnie rzecz biorąc, japoński producent udało się stworzyć niesamowite rzeczy. Zabrał go i stworzył klasyczny motocykl, który jest niczym niezwykłym nie wyróżniać się z ogromnej plejady innych małych samochodów, ale dobrą pracę projektantów „Honda” będzie przekształcenie go w przystojnego mężczyzny stojącego samotnie. Czarny kolor i te same koła dać rower szczególny urok. Dziś można go nazwać prawdziwy klasyk – oczywiście w swojej niszy. Producent nie może być planuje zrobić specjalne ceny dla tego modelu, jednak oceniać poziom popytu, postanowili kontynuować eksperymenty. Wkrótce Honda FTR 223 została wydana w innych kolorach, które obecnie nie mniej popularne niż czarna.