533 Shares 3290 views

Historia „anioł”: podsumowanie. „Anioł” Andreeva

Jest on uznawany za twórcę rosyjskiego Ekspresjonizm pisarza z końca 19 – początku 20 wieku, Leonid Andriejew. „Anioł” – produkt oprogramowanie pisarza, który jest małym Christmas story.


Na produkcie

Praca poświęcona była żoną pisarza Alexandra Michajłowna Veligorskoy i posiada autobiograficzny podstawę. Jako dziecko, LN Andreev zobaczył topiony, takich jak Boże Narodzenie anioł, który został opisany w historii. Z kruchością wosk Angel Writer pokazuje jak ulotne szczęście ludzi biednych i uciskanych. Może być również związane ze sposobem anioła zabawka opiekunem.

Blok pochwalił produkt z Andreev aw 1909 roku napisał w swoim wyjaśnienie poematu „Susalny anioł”. Ponadto, poeta porównaniu Andreev pracować z historią „The Boy Chrystusa na drzewie,” Dostojewski pisał, że Sasha siłą doprowadziły do raju wypoczynkowego. I nie było, w sposób zwyczajowo przyjęty w porządnych domach – spokojny, sprawiedliwy i złe.

Podsumowanie: „Anioł” Andreeva

Głównym bohaterem opowieści – chłopiec Sasha, który ma odważne i zbuntowaną duszę. On nie może patrzeć na rzeczy dzieją się wokół zła i zemsty życia. On wyraża protest w następujący sposób: pokazał towarzyszom, rozrywając książek, niegrzeczny i okłamał przełożonych matkę i rodziców.

Tuż przed Bożym Narodzeniem chłopak wyrzucony ze szkoły. Jednak pomimo tego, Sasza został zaproszony do bogatego domu na choince.

Ivan Savich, ojciec Saszy, pijany i już dawno upadły człowiek, ale był dobry człowiek leży na sercu. Prosi syna, zanim pójdzie do odwiedzenia, wnieść coś do drzewa.

Byłoby bardzo niewygodne w wielkim pięknym domu. Ten „zły chłopiec”, jak nazwali ją, spojrzał na pięknych, czystych i dobrze odżywionych dzieci, i wydawało się, jakby „żelazną ręką” ścisnął mu serce w imadło i wyciska krew do ostatniej kropli.

anioł

Opisuje moment odrodzenia podsumowaniu bohatera ( „anioł” Andreeva). Czytelnik będzie zobaczyć, jak nagle Saszka „wąskie oczy” zaczynają błyszczeć w zdumieniu. Co było powodem? Przypadek okazało się, że na jednej stronie choinki, który został uznany za jej spód, pokryty był słabszy i zwrócił się do chłopca, widział anioła wosku. Został zawieszony swobodnie pośród gęstych, ciemnych gałęzi i stworzyć wrażenie, że unosi się w powietrzu. To czego brakuje na okolicę.

Sasha zobaczył twarz anioła nie jest pełna radości lub smutku, jest to dość wskazywać innym uczuciem. To uczucie było niemożliwe do przekazania w słowach lub zdefiniować ideę, można było zrozumieć „po prostu to samo uczucie.” Chłopiec nie wiedział, co siłą wyciągnął go na zabawce, ale był pewien, że zawsze znał i kochał ten mały anioł.

wynik

Zbliża się do końca naszego podsumowania. «Anioł» Andreev bardzo żałosne, ale jednocześnie smutna historia. Główny bohater, zafascynowany widokiem anioła zaczyna błagać zabawkę gospodyni. Po pierwsze, to sprawia, że trudne, ale potem dostaje się na kolana. Gospodyni w końcu się zgadza. Sasha raduje. W tym świecie każdy zauważy podobieństwo twarzy anioła i niezgrabny uczeń, już dawno wyrosła z ich ubrania.

Chłopiec przynosi do domu zabawki. Jego ojciec jest również przeżywa szok. Zaczynają doświadczają podobnych uczuć, patrząc na anioła. Wkrótce zarówno zasnąć. Wosk anioł pozostaje wiszące z pieca topiony. Zabawka zaczyna się topić, a potem spadał na ziemię „miękką hukiem”. Nie jest jasne, czy spotkania z początkiem wspaniałego cudu zabawki lub jej końcu. Na tym kończy się historia – wyruszyliśmy jego podsumowanie. «Anioł» Andreev zrobił wielkie wrażenie na współczesnych pisarza. Jednak historia zdołała pozostają aktualne.