739 Shares 5669 views

maszyny rolnicze – ważnym przemysłem

maszyny rolnicze – jest przemysł, który zapewnia popyt w kraju i poza nim do urządzeń takich jak urządzenia do obróbki gleby przed siewem maszyny do siewu i sadzenia roślin, maszyn do nawadniania, nawadnianie, nawożenie. Ponadto, dla wielu upraw potrzebnych Kombajny dla zbierania i maszyn do obróbki gleby po zbiorach.

Technika rolnicza powinna również produkować agregaty do opieki nad zwierzętami, karmić przetwarzanie i zbiorów. Należy zauważyć, że niektóre rośliny i zwierzęta wymagają unikalnych modeli urządzeń w każdym sektorze potrzebne są dodatkowe mechanizmy w celu zapewnienia dostaw wody, a także sprzęt do działań rekultywacyjnych.

Rosyjski maszyny rolnicze reprezentowane przez kilkudziesięciu dużych producentów, które produkują głównie przetwórstwa zbóż, cięcia, maszyny do siewu, brony, komody, opryskiwacze, glebogryzarki, kultywatory, siewniki, kosiarki, pługi, luschilschiki, systemy wiercenia precyzyjnych i innych urządzeń. Ponadto, można kupić suszarkę krajowego, środki do kiszonki, ciągnik, ciężarówka, a także urządzeń do przechowywania ziarna.

Wśród firm są następujące: "Sibselmash-autobusy" (Concern "Russian Technologies"), IPC "Argamak", JSC "Kuzembetevsky RMZ", LLC "Klaas Wschód", "Ivanteevsky Elevatormel'mash", "Gryazinsky kultywator roślin", "Voronezhselmash" "Belinskselmash", "Agrotechmash" et al.

Krajowy inżynieria rolnicza przeżywa dość silną konkurencję ze strony zachodnich producentów, produktów, które jednak jest droższe, a to oszczędza rosyjskich producentów. Ponadto, dla importowanych maszyn rolniczych to jest wystarczająco trudne do uzyskania pożyczki z banków rosyjskich, są trudniejsze do utrzymania ze względu na obecność na wielu próbkach komputery pokładowe, które wymagają wysoce wykwalifikowanych mechaników. Oferuje on także pewne zalety powyższe fabryk i przedsiębiorstw.

Udana przykładem tego, jak rozwijać ciągnik i maszyny rolnicze, Republiki Białorusi. Konserwowanie „dziedzictwa socjalistycznego” i zdobywania silniki przywozowe i inne części zamienne, białoruscy producenci wytwarzają próbek optymalny stosunek „cena – jakość”, która pozwala im skutecznie podbić rosyjski rynek produktów i dostaw do niektórych krajów Europy Wschodniej, a także, na przykład, na Kubie.

Technika rolnicza odgrywa ważną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa żywnościowego kraju, więc eksperci zauważył z satysfakcją, że w ostatnich latach nastąpił pewien wzrost w tym sektorze gospodarki rosyjskiej. Niektóre firmy poszły na „białoruskiej Way” poprzez wyposażenie podstawowe wyposażenie silników przyjaznych dla środowiska, których stosowanie jest konieczne, na przykład w Europie. W ten sposób firma „Rostselmash” tak skutecznie wyprzedza integracji zachodniego doświadczenia w rozwoju krajowych, które przynoszą klientom w ponad dwudziestu krajach na całym świecie. Należy zauważyć, że sprzęt rosyjski tego poziomu jest wart trzy razy tańsze niż zagraniczne analogów, nie są gorsze od ich jakości, co czyni go bardzo atrakcyjnym dla rolników i producentów komponentów z innych krajów.