547 Shares 6827 views

Naucz się rysować strzałki dla oka

Chcesz stworzyć tajemniczą zdjęcie, aby podkreślić piękno oczu albo ukryć swoje wady – wtedy czuć się swobodnie rysować strzałki na powiekach. Z biegiem lat, elementy makijażu nigdy nie wychodzi z mody. Zrobić kilka mają wielkość i grubość linii i strzałki się do oka przez cały czas były i są na korzyść z mody.


Make-up bardziej skuteczny i daje zupełnie nowy wyraz twarzy dość strzałek siły. Mogą one zarówno uzupełnienie make-Ann i spełniać swoją rolę niezależnie. Oczy z nich nie trzeba Tusz do rzęs i cień, makijaż wygląda elegancko i kompletne. A wygląd staje się zmysłowe i seksowne – a wszystko dzięki tej małych uderzeń, jak strzała do oka.

Zanim je wyciągnąć, trzeba zdecydować, co najbardziej Ci odpowiada ołówek lub ciekły eyeliner. Ołówek umieścić strzałkę do oka jest znacznie łatwiejsze, ale płynny eyeliner sprawia, że linia bardziej jasne i dłużej trzyma. Wygodne dla strzałki ciągnienia i cienie są jednak cienkie strzałki tak wyciągnie. Jeśli potrzebna jest grubsza strzałka szczotka wilgotne do cieni Zastosuj odpowiedni obwód – i idealny make-up jest zakończona.

Poprawnie wybrać dla siebie długość, kształt i grubość strzałek zdolnych do każdej kobiety. Ale lepiej jest słuchać rad makijażu przed rozpoczęciem nadrobić.

Jeśli masz okrągłe oczy, w każdym przypadku, nie należy używać cienkich strzałek i liniowej płynny. Strzałki dla okrągłych oczu najlepiej jest narysować ołówkiem na chemnanosit im zarówno na górze jak i na dolnej powiece. farbują musi być ciemniejszy, a linia strzałki – jasne. Następnie dokładnie cień kontur strzałki, aby efekt dymu.

Aby wizualnie narysować okrągły kształt strzałki linii trzeba poświęcić kilka milimetrów powyżej zewnętrznego kącika oka w kierunku skroni. Spowoduje to, że kształt migdałów oczy. Ale trzeba zwrócić je bardzo ostrożnie, jeśli mogą one być bardzo długi, makijaż będzie wyglądać niechlujny. Maksymalna długość strzałki dla małych oczu pięć milimetrów. Kolejny mały niuans make-APPA – linia powinna być nieco grubszy na wewnętrznych i zewnętrznych krawędziach oczu i cieńsze – w środku. Oto najważniejsze – nie przesadzaj, a zamiast tego zrobić nie uzyskać teatralny makijaż. Mimo to, jako opcja, można wyciągnąć strzałę, podniesiony na zewnętrznym narożniku górnej powiece i lekko obniżony na koniec rysunek w dół na dolnej powiece.

Rozwiązać problem małych oczu, zbyt łatwo za pomocą makijażu. Dobre kosmetyki i poprawnie rysowane strzałki dla małych oczu wybitnie zmienić sytuację na lepsze. Aby wizualnie powiększyć kształt oka i daje wyrazisty wygląd, chcesz rozpocząć linię ze strzałką połowy wieku. Narysować kontur następuje możliwie jak najbliżej do linii rzęs i przytrzymać strzałkę nieco poza zewnętrzną krawędź, jakby unosząc końcówki. Na oczy wydają się większe dobrze skończyć w postaci strzałki-punktowej „ogona” w górę.

Najważniejsze – zrobić unskillful makijaż oczu wizualnie nawet mniejszy. Przeciwwskazane prześledzić kontur oka jest całkowicie zapełniona, zamykając górna i dolna linia. Jest wręcz przeciwnie, to da odwrotny skutek i zamiast dostać otwarty wyglądać małe rozcięcia.

Kolor dla strzelca z takim problemem musi być wybrany bardzo starannie. Czarny eyeliner znacznie zmniejsza oko. Jeśli są one bardzo małe – klasyczny ciemny eyeliner do ciebie nie pasuje. Najlepiej jest stosować makijaż ołówka srebra lub złota tony. Jest to bardzo dobre rozwiązanie tego problemu. Optycznie powiększyć oczy mogą pomóc jasnoszary strzałkę dla oka, a także biały i odcienie skóry wykładziny.

Zbuduj swój make-up strzał – i twój wygląd będzie bardziej seksowny i wyrazisty.