480 Shares 2705 views

Jak utworzyć grupę w „Facebook”? Jak tworzyć i promować grupę na Facebooku

Facebook – największy serwis społecznościowy na świecie, zarejestrowano ponad 500 milionów użytkowników z 123 krajów. W ten sposób projekt może być opisana jako bardzo skuteczną platformę dla zbliżanie ludzi o wspólnym interesie budowy wspólny biznes. Ale trzeba zrozumieć, jak utworzyć grupę w „Facebook” i jakie możliwości oferuje.


Niektóre statystyki

Zacznijmy od tego, że 2 miliony użytkowników projektu – rosyjskojęzyczna publiczność, a jego liczba ta szybko rośnie. Są to przede wszystkim ludzie, którzy mają znajomości za granicą. Takie środki, między innymi, może pomóc w promocji blogów na różne tematy.

Odpowiedź na pytanie, w jaki sposób utworzyć grupę na Facebooku, trzeba zacząć od wyboru tematów. Szczególnie popularne społeczności webmasterów, podróże, nowości i rozrywkowych miejsc docelowych. Uczęszczane i grupa książek, zeszytów, upominków i gadżetów.

Niektórzy początkujący użytkownicy zmniejszyć pytanie jak promować grupę w „Facebook”, do profilu rejestracji, jak również utworzenie Wysyłasz. Faktycznie nieco bardziej skomplikowana. The Social Network zapewnia kilkadziesiąt narzędzi do skutecznej promocji odpowiednią dla różnych branż, a także branż.

Jak dodać grupę do „Facebook”: społeczności lub stronę?

Szczególnie skuteczne obejmować ustanowienie i promowanie strony. W swej istocie to podobna do tej grupy, ale ma kilka różnic:

– przedstawiać statystyki, z którymi można określić wzrost popularności, a także aktywności użytkownika;

– mogą być dostępne przez anonimowych użytkowników;

– realizowany dodawanie aplikacji;

– strona widget mogą być dodawane do witryny, która nie jest dostępna dla grup.

Warto zauważyć, że administrator społeczność może napisać wiadomość do wszystkich uczestników. Jednakże, strony mają wiele zalet w porównaniu z grupami. Są one najlepiej nadają się do promowania projektów biznesowych i internetowych. Zatem rozważmy serię, jak utworzyć grupę w „Facebook”.

Proces rejestracji

Aby rozpocząć, należy utworzyć konto w sieci społecznościowej. Wypełnić wymagane informacje o sobie. Przejdź do tej strony. Oferujecie 2 opcje: „Oficjalna strona” i „Wspólnota stronę.” Pierwsza opcja jest dla organizacji, grup, znanych osobistości, firm, marek lub firm lokalnych. Jednak będziemy dyskutować, jak utworzyć grupę w „Facebook” w drugim przykładzie – nieformalne stowarzyszenie ludzi.

Strona wspólnota może stworzyć każdy użytkownik. Wprowadź nazwę strony, następnie utworzyć stronę Wspólnoty. Jeśli wrócisz do jak promować zespół w „Facebook”, w tym momencie warto podkreślić szczególną rolę w tym tytule. Jest z 2 typów. Przez producenta – firmę o tej samej nazwie. Wymienić nazwę gminy tylko w nazwie projektu, dla których promocja jest stworzony, uzasadnione jest tylko wtedy, gdy posiada własną publiczność i dobrze udowodnione. Niepożądana strona wezwanie na cześć marki, jeśli na nim nie wie nikt. Nazwa dla społeczności, można również odebrać te same zainteresowania (na przykład klub marketingową).

Jak utworzyć grupę w „Facebook”: rejestracja

Więc jesteś właścicielem pustą stronę, która wymaga właściwego projektowania i zawartości napełniania. W ten sposób przyciągnąć użytkowników. Najpierw pobrać obrazu (logo design). Tekst strony kliknij opcję „Edytuj stronę”. Logo musi być duża w wysokości do spektakularny wygląd, który przyciąga więcej uwagi.

Dodaj adres strony (jeśli jest dostępny), a także opis strony – kilka zdań na temat celów firmy lub projektu. Przy pomocy znaczników «FBML» można łatwo zorganizować stronę, w zależności od tożsamości korporacyjnej. Można też, jeśli chcesz kupić gotowe szablony – to drogie, ale jest oryginalny i piękne.

Można dokonać zakupu za pośrednictwem aplikacji na Facebooku. Z boku strony ma blok menu, w którym proponuje „stronę Akcji”. Jest ona ograniczona do 200 znaków. Napisz do kilku słów o firmie i podać link do strony.

Wypełnienie krok i instalowania aplikacji

W tym przypadku wszystko zależy od kierunku promowanego przez firmę. Dodatek «RSS Graffiti» przeznaczony do Wysyłasz RSS wpisów na Facebooku. Aby skonfigurować tę funkcję, należy ustawić aplikację. Po tym, wypełnij wymagane pola. Aplikacja posiada wiele przydatnych funkcji.

«Sonda» przeznaczony do tworzenia ankiet. Taka procedura trwa zaledwie kilka minut. Głosować można polecić znajomym, a także opublikować swój własny profil. Takie podejście pozwoli na przyciągnięcie dodatkowej uwagi do projektu. Ankiety i głosów są tworzone w celu poznania opinii abonentów na dany temat.

Dodatek «Slideshare» zostanie dodany do stron prezentacji. Codziennie wydać aktualizację społeczności: dodawanie ogłoszeń i ciekawych linków, zachęcać uczestników spędzić promocje i konkursy, organizują dyskusje, odpowie na wszystkie rodzaje komentarzy.

promocja

Remis na początek pierwszych członków i nie zapomnij zapisać się. Przed promować projekt, trzeba zebrać kilkadziesiąt abonentom strona zaczęła odwiedzić i żyć. Określ adres społeczności w swoim profilu, a następnie zaprosić swoich przyjaciół. Zaproszenie powinno towarzyszyć wiadomości, które zainteresują potencjalnych abonentów.

Większa efektywność pokazuje reklamy kontekstowej w większości sieci społecznych, jednak takie podejście jest kosztowne. Do zalet tej metody należą reklama tylko grupy docelowej zainteresowany takim projektem. Na minus można przypisać, w niektórych przypadkach, nadmiernie wysoka cena i trudność płacenia. Tutaj jesteśmy z wami, i wyglądało na to, jak utworzyć grupę w „Facebook” i dlaczego jest to potrzebne. Mamy nadzieję, że te wskazówki będą przydatne i pomogą przyciągnąć nowych odbiorców do swoich projektów.