395 Shares 1686 views

Pluszaki własnymi rękami cock Wzór

Symbol 2017 jest kogut. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak zrobić kilka opcji miękkiej maskotki. Są niezbędne zabawki wzór opcje gdzie. Rooster to również możliwe, aby rysunek to sam. Ci, którzy nie wątpić w swoje zdolności artystyczne, można to zrobić bezpośrednio na tkaninie.

Kogut z filcu z rękami (nie jest wymagany wzór)

Do produkcji w 2017 roku, postać będzie potrzebne:

  • Cienki filc jaśniejszy odcień do bagażnika (opcjonalnie).
  • Pozostaje sztywny batt siedmiu różnych kolorach.
  • Red ciężko odczuwalne.
  • Kawałek cienkiej żółty odczuwalne.
  • Ostre nożyczki.
  • Przędza nadaje kolor.
  • Kulki lub gotowe lalki oczy.
  • Karton wzorów.
  • Kreda lub pozostałością.
  • Silikonowy klej pistolet.

Dla tego produktu nie musimy wzór. Kogut wykonujemy od 12 serc. Mogą być rysowane ręcznie. Ten kogut można powiesić na choince, zabawkę jako prezent dla dziecka lub ukochanej osoby w dniu 14 lutego.

Narysować na papierze 2 wielkim sercu, wielkość zależy od tego, jak duży ptak chcesz szyć. To może być trochę cock-walentynkę lub ogromny, jako poduszki.

Zwracamy na papier dwóch wielkości mniejszej niż połowa serca niż ciała. Dalsze przedstawiają kolejne 5 elementy koguta ogona i dwa małe do kalenicy. Kolejne dwa bardzo młode serca potrzebne do dzioba i haczyka. Jedna trochę więcej, a druga – mniej. Kogut Wzór gotowy. Wyciąć elementy z papieru i tkanin rozkładają je. Możemy ustalić szpilki wygody. Teraz można wyciąć serca wykonane z filcu.

Można też po prostu użyć jako wzór szablonu wyciąć i wokół nich. Zrobić to lepiej kreda. Jeśli prześledzić ołówek lub długopis, pozostaje brzydki ślad na cięcie. Dlatego wiele needlewoman wolą przypiąć wzór do filcu i pokroić kęsów. O tym, co jest lepsze do cięcia obrabianego przedmiotu, jak omówiono poniżej.

Więc wyciąć elementy przyszłych zabawek. Teraz trzeba nakreślić oko kogut. Są po obu stronach. Na małym punkcie można haftować je przy użyciu technik francuskiej węzeł lub zszywane koralik. Dla większych koguty można kupić specjalny klej oczy dla zabawek lub przyszyć guzik.

Zwracamy się do skrzydła. Istnieją dwie opcje: na klej lub uszyć je. Weź puste, złóż go na pół i dołączyć go do środka ciała dogodnym dla Ciebie.

Następnie robimy nasz ogon koguta szyk. Aby to zrobić, należy wziąć 7 elementów prefabrykowanych. Muszą one wiązać ze sobą. Można to zrobić za pomocą igły i nici lub kleju. Nałożony na środku drugiej serca i naprawić.

Przystępujemy do montażu koguta. Weźmy na dwie połówki ciała i uszyć krawędzi szwem pętli. Po pierwsze, ukryć węzeł. Przyszyte do miejsca, gdzie powinno mieć ogon. Wklej go i zszywane. Wypełnij hollofaybera kurek lub syntetycznego wyściółkę. Powinno być trochę inaczej będzie się wydawać, że czułem się tam pęknięć.

Włóż trochę serce na pół i włóż wąską część do koguta. Ta broda. Zrobić kilka szwów i przymocować dziób, co czyni go najmniejszym serca. Musi ona być umieszczona pomiędzy dwiema połówkami ostrym boku. Przewiń do miejsca, gdzie nie powinno być grzebień i wstawić dwa serca. Jeśli się zabawkę na choinkę, a następnie włóż górną część taśmy pętli.

Wyciąć filcu

Jeśli były przyciągane przez produkcji filcu zabawek, trochę ostre nożyczki tkaniny. Nie można wyciąć istotny instrument dla innych celów. Doświadczony poręczny powinni zakupić poszczególne nożyczki dla różnych typów filcu. Aby uzyskać idealny kant, nie cięte nożyczkami dla materiału wełna tkaniny poliestrowej. Są od tego tupyatsya.

Jak uszyć koguta. ptaki wzór bajki

Ta klasa mistrz zostanie podany wzór kogut z bajek Puszkina. Ta zabawka z pewnością cieszyć się dzieci. „Złoty Kogucik” składa się z części ciała, głowy, skrzydła, strzałkami. Zabawka mogą być wykonane z materiału, filcu lub variegated. Vykroyte części i uszyć ich bocznych szwów. Napełnić zawór może być syntetyczny wyściółka hollofaybera lub wełny. Wskazówka: Po zwolnieniu wysięgnik jest wygodny w użyciu igły dziewiarskie, ołówek lub pałeczki.

Kogut na szczęście i dobrobyt

Przedstawione zostaną najprostsze zabawki wzór. Kogut szyjemy z grubej naturalnej tkaniny. Fit len czy bawełna. Wyciąć prostokąt o wymiarach 15 na 30 cm. Złóż go na pół twarzy wewnątrz. Szyć po obu stronach, aby uzyskać worek. Można zrobić linię na maszynie lub szyć ściegiem „wstecz igły”.

Korzystanie z małą sztuczkę, aby uzyskać luzem zabawka kogut. Jego ręce wzór z dużej liczby elementów nie będziemy budować. W tym celu górny szew należy rozcieńczyć w różnych kierunkach. Zbioru powinien przypominać trójkątny pakiet kefiru.

Ostatnia część, nie będziemy szyć i robić rzep. My zabawki mogą być wykorzystane do różnych celów: bawić dziecko lub utrzymać dom jako talizman. Od zostaną naruszone jego funkcje, będziemy go wypełniać. Jest to miękki wypełniacz: waty, wyściółka poliestrowa lub hollofayber. O drugim przykładzie wykonania napełnianie omówione poniżej.

Krotnie boki wolnych zabawek chwycić Velcro i przykleić na wewnętrznej krawędzi wyrobu. Teraz musimy wyciągnąć grzebień koguta i brodę. Można to zrobić bezpośrednio na kawałku czerwonego lub pomarańczowego twardego filcu. Remis na tkaninie z kredą, będzie to wzór. Bez koguta eleganckiej brodą i grzebieniem trudno sobie wyobrazić, że przez nich zwrócił uwagę samic.

Grzebień przez klej topliwy pomiędzy górnym szwem. Broda przyklejają się do twarzy. Kogut gotowy.

Kurek wlewu, aby przynieść dobrobyt

Jeśli chcesz ptaka odgrywaną w domu jako talizman, powinno być wypełnione poprawnie. Chcesz poprawić swoją sytuację finansową w rodzinie? Umieścić w kogucik siedem monet, ale raczej jako duży prawdziwy rachunek.

W przypadku niezgody między mężem a żoną, w torbie chcesz dodać lawendę. Jeśli chcesz, aby wszyscy członkowie rodziny byli zdrowi, a następnie umieścić w worku, dwa ząbki czosnku i pięć suszone jagody jarzębina. Zdrowia są również rumianek i dziurawiec. Ci, którzy chcą, aby naładować w rodzinie, pestki dyni pomóc.

Jeśli są dzieci w domu, którzy boją się spać w nocy i zobaczyć złe sny, a następnie umieścić w kogucik pięć gałązek estragonu. Nasi przodkowie wierzyli, że chroni dom przed złymi mocami.

Co kurek

I wreszcie, porozmawiajmy o tym, co zrobić z zabawką na koniec roku. Nie jest konieczne, aby wyrzucać produktu. Powiesić w korytarzu przed domem. Ten ptak jest wśród narodów słowiańskich symbolizuje ochronę przed siłami nieczystymi. Nic więc dziwnego, że mówią oni chodzić „przed pierwszymi kogutów”. Według Feng Shui w sypialni symbol ten chroni przed cudzołóstwem.

Szyć zabawki z miłością iw dobrym nastroju. Wtedy wszystkie talizmany i amulety będzie skuteczne i przyniesie szczęście i dobrobyt w domu.