725 Shares 7698 views

Google – co to jest?

Słowo „Google” już stał się powszechnie znany. I w umysłach większości ludzi, to od dawna związany z nazwą dziesięć do setnej stopnia. Do tej pory „Google” – to największa wyszukiwarka na świecie. Jednak ani jeden wyszukiwania … Google – Versatile Corporation. Miała na sprawdzenie się w najróżniejszych dziedzinach. Co ciekawe, jeden z twórców tej mediamonstra – Sergey Brin – rosyjskich, którzy osiedlili się właśnie w Stanach Zjednoczonych na początku lat dziewięćdziesiątych. Jako normalny wyszukiwarki, stworzony przez rosyjskiego studenta może stać się spółką wszechstronne i skuteczne z innej orientacji w świecie high-tech? Naprawdę tajemnicą. Postaraj się zrozumieć fenomen Google. Jakie zwierzę? Zacznijmy od podstaw.


Historia powstania

Już w 1997 roku dwóch studentów z Uniwersytetu Stanforda, Sergey Brin i Larri Peydzh stworzyliśmy prostą wyszukiwarkę i nazwał ją Google. Szukaj przeprowadzane przy użyciu algorytmu skromny. I rzeczywiście, jeśli ktoś nie mógł nawet marzyć o konglomeratu. Finder został stworzony jako laboratorium. Ale na tle niedoboru dobrych wyszukiwarek w Internecie, w tym czasie, popularność „Google” zaczęła gwałtownie rosnąć. Coraz więcej osób woli tej wyszukiwarki. I nie bez powodu. W kontekście najbliższego konkurenta „Google” wydawało najwłaściwsze i bardziej udanych żądań wyszukiwania procesy.

Z biegiem czasu, a to prosta wyszukiwarka zaczęła narastać dodatkowych modułów i usług. Pod koniec 2010 roku, stał się faktem „potworem”, którego jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania. Wśród osiągnięć firmy Google – system operacyjny dla urządzeń mobilnych ( „Android”), inteligentne okulary, samochody, roboty, sieci społeczne, inteligentne wyszukiwanie głosowe i wiele więcej. Wyszukiwarka Google została zmutowana do gigantycznej firmy, która jest gotowa wykazać się we wszystkich obszarach branży IT.

Dodatkowe usługi. poczta

Google-Mail zawsze w arsenale wyszukiwarki. Ale w powijakach, był używany jako firmowej poczty e-mail w organizacji. Początkowo twórcy nie pomyśleli o tym, aby były one dostępne dla wszystkich użytkowników. Ale w miarę upływu czasu. Były wszelkiego rodzaju „Wędrowca”, „Yandex”, „Meyl.ru” i innych. Twórcy „Google” nagle zdał sobie sprawę, że aby odnieść sukces, muszą rozwinąć listę usług. To wtedy zdecydowano się uruchomić usługę Gmail. W naszym kraju nigdy nie było szczególnie popularne, ale od pewnego czasu wiele się zmieniło.

Po wydaniu przeboju mobilnego systemu operacyjnego „Android” usługa Google-mail stał się bardzo popularny w naszym kraju. Wynika to z faktu, że aby korzystać z „Android” Urządzenie „full”, trzeba mieć konto w Gmailu. To jest sprawa. Dlatego nasi ludzie rzucili się masowo do zarejestrowania konta w mailu od „Google”. W sprawiedliwości należy zauważyć, że e-mail od „Google” nie jest zła. Jest to szczególnie przydatne dla klientów korporacyjnych, jak łączy w sobie wygodny nowoczesny interfejs oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. „Hacking” Gmail, a także „Meyl.ru” nie będzie działać.

Dodatkowe usługi. "Google Plus"

Jakiś czas po uruchomieniu usługi poczty elektronicznej, „Google”, zarząd spółki zdecydował, że gigant mediów po prostu nie może się obejść bez własnej sieci społecznej. Więc projekt Google Plus został stworzony. Początkowo został stworzony na zasadzie „Facebook”, ale został gruntownie zmieniony w czasie. Teraz jest to bardzo trudne do znalezienia przynajmniej pewne podobieństwo do sieci społecznych Zuckerberg. Nawet struktura sieci społecznej nie podoba „feysbuchnuyu”. Z tego honoru i chwały „do Google”. Z tego samego rodzaju „nedoseti” już dość zmęczony.

Z wyglądu oznaczać Google Plus nie jest jak w ogóle do jakiejkolwiek znanej sieci społecznej. Może to zniechęca użytkowników do korzystania z „Google” -network. Zwłaszcza tych dotkniętych użytkownika z krajów WNP. Oni „Google Plus” i dar nie jest konieczne, ponieważ „VKontakte” znacznie jaśniejsze. Ale na Zachodzie, społecznościowy na „Google” jest dość popularne wśród tych, którzy chcą, aby „czuć” coś nowego. A „czuć” nie ma w sieci. Dla zrozumienia stronę ustawień – nie jest łatwe. Nawet dla „zaawansowanych” użytkowników.

Dodatkowe usługi. Hangouts

Stosunkowo niedawno, firma uruchomiła nową usługę Hangouts usługa od Google. Jakiego rodzaju usługi to jest? Odpowiedź – posłaniec. Dzięki niemu można wymieniać wiadomości błyskawicznych, zdjęć i filmów. Można również wykonywać połączenia wewnątrz posłańca. W swej istocie, obsługa jest mieszaniną „Skype” i QIP. Funkcjonalność, ponieważ jest znacznie bardziej wygodne niż jego odpowiedniki. Jednak popularność tego posłannika w naszym kraju jest bardzo niska. Wynika to z dominacji rosyjskich monopolistów takie jak „VKontakte” i „Meyl.ru”.

Ale w tym rozdaniu Zachodniej z Hangouts są dużo lepsze. Według statystyk, posłaniec jest na drugim miejscu po popularność „Skype”. I to jest zupełnie inny poziom. Wśród cały czas stara się zrobić lepszą posłańca. I muszę powiedzieć, że im się uda. Co najmniej SIA „pisalka” nie buggy jako „Meyl.ru pełnomocnika”. Oto takie w Google Hangouts. Co to jest już chyba jasne. „Google”, jak zawsze, na wysokości świecie nowych technologii.

Dodatkowe usługi. karta

Karty z „Google” – jest na ogół wybawieniem. Firma działa w celu usunięcia każdego zakątka naszej planety z satelity i umieścić je wszystkie w jednej usługi, jak na zdjęciu z ogromnym rozmiar. Przy odpowiednim powiększeniu nawet liczba maszyn można obejrzeć na większość z tych kart. Który, nawiasem mówiąc, był przyczyną kilku procesów sądowych w adresie Google. Jaką ujawniania danych osobowych? Jednakże sąd zostało utracone, a firma „Google” nie zapłacił ani grosza.

legitymacje służbowe od „Google” pomogą wiele, aby zobaczyć inne miasta i kraje. A w połączeniu z systemem nawigacyjnym dostanie bardzo dobrą przeglądarkę mobilną. To co – naprawdę konglomerat. Jedynym „Google” nie jest zaangażowany. A wszystko to jest pozytywna odpowiedź wśród wielu użytkowników. Nawet skandale szpiegostwo rzekomo ustawionych przez spółkę, nie udało się wilgotne reputację „Google”.

System operacyjny „Android”

Jednym z najbardziej udanych i długotrwałych projektów Google. Co to jest ten system? To jest coś, co można stale zobaczyć w smartfonie. System operacyjny został opracowany w oparciu o system operacyjny Linux za darmo. Dlatego nie jest to absolutnie za darmo. W jej rozwoju zaangażowany najlepszych ekspertów. W rezultacie, system operacyjny okazał się tak udany, że jest obecnie wykorzystywana przez większość urządzeń mobilnych. Struktura systemu jest złożony i ma wiele poziomów. Wystarczy do ogólnego opisu „zielonego robota”.

Podstawą każdego systemu operacyjnego „Android” – „Google” To samo „Android Market” lub wyszukiwania. Nawiasem mówiąc, program Google – inteligentna wyszukiwarka dla „android” -devices, które mogą pracować z komend głosowych. Tzw „OK, Google”. Jednak w starszych urządzeniach, ta opcja nie jest dostępna, ponieważ jego stosowanie nie ma wystarczającej ilości pamięci. Muszę powiedzieć, że wszystkie aplikacje Google Mobile są bardzo żarłoczne. Dlatego niepotrzebne lepiej. Aktualizacja Google "Android" zwykle leci "over the air". Ale ze względu na politykę firmy, szansa, aby uzyskać aktualizację systemu operacyjnego na urządzeniu, które ma co najmniej rok, jest znikoma. Pozostaje tylko polegać na smartphone producentów.

Producent urządzenia

Jak wspomniano powyżej, „Google” – wielodyscyplinarny organizacja. W rzeczywistości firma – to nie tylko dostęp do Internetu. Powszechnie znany na całym świecie smartphone "Google Nexus". Zazwyczaj korporacja po prostu wydał rozkaz jakiegoś producenta, który stworzył odpowiednią jednostkę. Jednak niedawno firma „Google” sam był zaangażowany w produkcję smartfonów i wydała „iPhone killer” o nazwie „pikseli”. Być może to był żart z Google. Co to jest? Jak on może zabić iPhone? W rzeczywistości – to możliwe. Ponieważ łączy w sobie doskonałe wzornictwo, wysoką wydajność i strukturę modułową.

Warto zauważyć, że smartfony z etykietą „Google” zespołu wyróżnia jakość, shustrosti pracy i najnowszej wersji „Android”. Firma uważnie śledzi jego klientów (dosłownie iw przenośni). Dlatego guglofonov właściciele „są zawsze dostarczane z najnowszym oprogramowaniem. Smartfony z „Google” są jednymi z najlepszych na świecie.

Samochody na autopilocie

Równolegle ze wszystkimi jego rozwoju firmy znajduje czas do angażowania bezzałogowy system kontroli pojazdów. Jej „guglomobili” zalały miasto USA. I muszę powiedzieć, że system ma swoje zadania znacznie lepszym człowiekiem. Dla wszystkich testów były zaledwie kilka wypadków z udziałem „guglomobiley”. A wszystko z winy kierowców nadjeżdżających pojazdów. Dla osoby, do obliczenia i nie mogą być zdigitalizowane.

wniosek

Artykuł przeglądowy o najbardziej „cool” firmy dobiegła końca. Teraz wiesz o historii największego koncernu pod nazwą Google. Nie byłoby zaskakujące, gdyby w niedalekiej przyszłości, „Google” będzie produkować inteligentnych urządzeń domowych. I wtedy nie będzie dobre dla wszystkich „Samsung” i innych rzeczy. Bo jeśli „Google” coś robi coś zupełnie powiedzie.