358 Shares 2127 views

„Kod Męskość” lub „Uwagi Po koncercie Denis Streltsov” powrót „do Dnia Zwycięstwa 08 maja 2013

„Kod Męskość”


lub

„Uwagi po koncercie Denis Streltsov” Powrót "

Dzień Zwycięstwa 8 maja 2013

Koncert zakończył. Ale publiczność, zamiast pozycji na wyjściu z audytorium, które ustawiły się wypowiedzieć słowa wdzięczności. Powoli, jeden po drugim, z jasnym uśmiechem, oczami pełnymi nadziei i sercem pełnym wdzięczności. Albo raczej nawet powiedzieć, że miejsce zostało podzielone na dwie części: jedna poszła do piosenkarka, Denis Streltsov, drugi etap – do mnie, organizator koncertu.

– Dziękuję! Nie oczekujemy takiej mentalności!

– Dziękuję! Nie widzieliśmy takiego patriotyzmu! Czysty, szczery patriotyzm!

– Dziękuję! Mamy prawdziwą przyjemność! Denis jako czystych kultur i jednocześnie – jest odważny!

– A ile lat, Denis? Mój przyjaciel i ja uzasadnioną wygląda bardzo młodo, ale te teksty można pisać tylko człowiek, który ma wiele na ramionach!

– Słuchamy Słowa! My po raz pierwszy od wielu lat, słuchać słów, a sens dotarł do serca! Dobra piosenka!

W średnim wieku i starszych, dziadkowie-blokada weterani – wszyscy mówią to samo.

– Cool! To było bardzo ciekawe! – facet od 19 lat.

– Zastanawiałem się! Chciałem nawet płakać. A czasami zadrżał z dziwnym uczuciem wewnątrz mnie! – dziewczyna z 8 lat.

Kiedyś dużo czasu myślenia, co to jest około piosenek Denis, na pierwszy rzut oka, proste, z prostą melodią. Na pierwszy rzut oka. Przede wszystkim staram się zrozumieć, co publiczność – publiczność Denis? Kto jego widzowie i słuchacze? Teraz znam odpowiedź: Denis poza czasem i wiekiem, to jest – twarz i sumienie czasu. To jest niekwestionowana. On przeprasza całego pokolenia nas wszystkich. On jest stary, pijany dedulki ukazuje nam jak rosyjski żołnierz, na stosie jego los naszego przyszłego losu z tobą. Śpiewa o miłości do ojczyzny. Śpiewa o miłości kobiety. Lubi sposób można tylko kochać mężczyznę niosącego „kod męską”.

Pewnego dnia rozmawiałem o Denis Streltsov z kompozytor i muzyk:

– Kiedy pierwszy raz słuchałem piosenek Dennis myślał, no po prostu, że może być bardziej interesujące i melodii i harmonii. Słowa takie jak … nic nowego. Dopiero po rozmawiałem z Dennis, zdałem sobie sprawę, że jego osobista kultura najgłębsze wewnętrzne i inteligencja, uczciwość i otwartość są odbijane, przejawia się poprzez swoją pracę. Każdy, nawet proste słowo, przepuszcza przez twórczej duszy nosi piętno duszy, w całej jego szerokości i głębokości.

– Denis Streltsov ogromny potencjał twórczy! Ma jeszcze ujawnić w pełni! – powiedział Rudolf Fuchs, prezes firmy New York rekordu „Kismet”, producent, poeta i kompozytor, gość tego koncertu.

Koncert był na skraju upadku, w tych ciepłych dniach maja sami byli zajęci letniska, podczas gdy inni – przygotowania do obchodów Dnia Zwycięstwa. Myślałam o anulowanie.

Ale Dennis powiedział:

– Pójdę się na scenie, nawet jeśli hala będzie trzy osoby. Kiedy przyszedł do mnie – to znaczy dziś, 8 maja, dla nich to jest najważniejsze, że jest to potrzebne.

– Tak … On jest prawdziwym artystą! – powiedział mi później, w odpowiedzi na tę uwagę, szefa departamentu teatrów KC „Trinity”.

Na początku koncertu, z lekkim opóźnieniem ze względu na przedświątecznych „korki” na drogach, publiczność zgromadziła, wszystko siedząc wygodnie w fotelu przytulnym wakacji dekoracji sali. Na 17:50 i późnym początku koncertu o godzinie 18:15, widzowie wiedzieli, że scena zostanie wydany kompozytor, zwycięzca konkursu młodych i pieśni patriotycznych, Denis Streltsov. Ale podczas gdy oni jeszcze nie wiedzieli, co on łapie te półtorej godziny w pełnym ich dusze, i że o 20:00 opuszczą koncert, stał trochę inne, a teraz czekamy na nowe spotkania.