124 Shares 2201 views

Przygotowania menopauzy, uderzenia gorąca: skuteczne leczenie i opinie

Według statystyk, około 70-90% kobiet cierpi na występowanie objawów menopauzy w okresie menopauzy. Od czasu, gdy miesiączki stają się nieregularne, istnieją tzw spłukiwania. Charakteryzują się one nagle uczucie ciepła, które pochodzi z tyłu głowy, twarzy i szyi do klatki piersiowej. Bardzo rzadko gorączka sięga do dolnej części tułowia.

Przyczyną pływów

To czysta fizjologia. Pierwszą przyczyną tego objawu jest zwężenie naczyń krwionośnych. Dlatego też, jeśli czas nie zaczyna do podjęcia konkretnych leków dla menopauzy, uderzenia gorąca firma może dotrzeć do bardziej poważnych problemów zdrowotnych. Bardzo często zgłaszają kołatanie serca i wzrost ciśnienia krwi, pocenie się. W efekcie pogarsza się jakość życia kobiety, która nadal nie można nazwać stary. To zmniejsza koncentrację uwagi, jest bezsenność, organizm szybko zaczyna wykazywać oznaki zmęczenia.

fala okresowość

Jest to konieczne, aby wziąć leki na menopauzę? Pływy nie są doskonałe, ale intensywność i częstość występowania ciepła w organizmie może być zupełnie inna. Ktoś pojawiają się raz lub dwa razy w miesiącu, a inni mają doświadczenie podobny dyskomfort kilka razy dziennie. Dlatego też, dla kogoś, leki te nie są konieczne, ale dla innych, wręcz przeciwnie, stają się prawdziwym wybawieniem. Zakresy i czas trwania pływów – od kilku minut do pół godziny lub więcej. W związku z tym, te kobiety, które cierpią więcej niż inni, chcą znaleźć skutecznych leków dla menopauzy (uderzenia gorąca), a nowoczesna apteka jest szansą dla wielu z nich, aby kontynuować normalne, aktywne życie.

Dieta jako sposób na zmniejszenie intensywności klimakterium

Po pierwsze, trzeba dostosować swój tryb życia, i że moc i normalnej aktywności fizycznej. Przygotowania menopauzy (uderzenia gorąca) nie zawsze są skuteczne, ponieważ nie każdemu odpowiadać. Ale prawo jedzenie, przeciwnie, jest ważne i użyteczne dla wszystkich, zwłaszcza po 50 latach. Tak więc, najpierw należy wprowadzić do swojej diety dużo warzyw. Wegetarianie są znacznie mniej narażone na uderzenia gorąca, to ze względu na fakt, że ich dieta jest bogata w fitosterole. Sądząc po opiniach kobiet, po prostu poprzez optymalizację menu, pozbyli się wielu nieprzyjemnych objawów.

fitosterole roślinne

Są to substancje, które ich struktury przypominające hormony wytwarzane przez ludzki organizm. Właśnie z tego powodu, że skutecznie łagodzić uderzenia gorąca w okresie menopauzy. Leczenia (leki, z zastosowanego standardu, – syntetyczny hormon) może być opóźniony, jeżeli regularnie jeść przynajmniej kilogram surowych warzyw i owoców dziennie. Soja jest bogata w fitoestrogeny i wyroby z niego. Ponadto, lekarze doradzają kobietom zastąpić kawę zieloną herbatą, nie pić alkoholu i pikantnych potraw, a także wziąć kompleksów witaminowo-mineralne, przeznaczone właśnie do tej grupy wiekowej.

Etnonauki

Leki zmniejszające uderzenia gorąca w okresie menopauzy można znaleźć w spiżarni Matki Natury. Zioła mają pozytywny wpływ na organizm kobiety w okresie menopauzy. Przede wszystkim należy zauważyć, tsimatsifugu, jest członkiem wielu leków. Ten „Klimaktoplan” i „Klimadinon”, a także kilka innych. Ziołowe preparaty na bazie Vitex Świętego mają również zdolność do pomocy odwrotnej natężenie i częstotliwość uderzeń gorąca. Wiele kobiet twierdzi, że są one wspomagane przez pyłki. Jeśli nie masz alergie, coś gorszego nie będzie dokładny od niego, więc warto spróbować. Weź powinno być rano, 10-15 minut przed posiłkiem, jedną łyżeczkę.

Non-leki hormonalne w okresie menopauzy uderzenia gorąca pomóc nie gorzej, aw niektórych przypadkach nawet lepsze niż ich mocniejszych analogów hormonów. Może to być sepia i Pulsatilla, Lachesis i inni. W każdym przypadku należy skonsultować się z lekarzem przed zażyciem tego leku lub że, nawet jeśli jest to najbezpieczniejsza. Czasami kobiety zauważyć znaczną poprawę od środków uspokajających. To może być waleriana i Corvalol i pospolity. Ma pozytywny wpływ oraz witaminę E, ale tylko w dużych dawkach. Konieczne jest, aby wziąć ryczałt około 800 IU. Recenzje środków ludowej Dużo zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Tak, to zależy od osoby.

opłaty lecznicze

Nadal mówić o tym, co są uderzenia gorąca w okresie menopauzy. leki zapewniają jedynie leczenie objawowe, ponieważ nikt lek nie może oddać młodzieży. Terapia ma na celu złagodzenie nieprzyjemnych objawów i spowalniając proces starzenia się organizmu, który z początkiem menopauzy zaczyna rozwijać się w jego oczach.

Nie spiesz się do uciekania się do korzystania poważne narkotyków, rozpocząć leczenie jak najszybciej nieprawidłowości znaku cyklu miesiączkowego i jego zniknięcia kilku miesięcy. Ale to powinno być sparing narkotyków. Można gotować dla siebie napar z liści jeżyny niebieskawy. Brew łyżkę za kubka wrzącej wody.

Doskonała ekstrakt owoców jest mieszaniną czerwonego popiołu i biodra, jak rodzynki i morele. Łyżka gotowanej, mieszaninę wlewa się szkło wrzącej wody i wlewów go w termosach noc. Pij napar w ciągu dnia trzeba od 2 do 4 razy.

Bardziej poważne jest wlew Leonurus, kora kruszyny, traw Cudweed, głogu, kwiatów róży. Ponadto, do tej mieszaniny dodaje się często kwiaty rumianku, nagietka, kwiaty św ziela dziurawca, szyszek chmielu i szałwii. Mieszanina ta może być dokładnie mieszane, a następnie stosowane do parzenia stosunku dwóch łyżek na kubka wrzącej wody. Podawać leki około 30 minut. Weź pół szklanki trzy razy dziennie. Czas trwania leczenia – kursy dla dwóch miesięcy z przerwą dziesięciu dni. Nie wszystkie leki na pływy w okresie menopauzy może rywalizować skuteczność tej kolekcji narkotyków. Recenzje tej kolekcji są bardzo dobre, więc warto spróbować.

leki hormonalne

Na bazie fitoestrogenów ma wszystkie najlepsze leków na uderzenia gorąca podczas menopauzy. Te roślinne analogi hormonów ludzkich, są one bardzo skuteczne i nie jest to niebezpieczne dla jego skutków ubocznych. Jest to najlepsza alternatywa dla hormonalnej terapii zastępczej. Pierwszy chcesz zadzwonić lek „Inoklym”. W jej strukturze – najbardziej badane do tej pory, fitoestrogeny, które są zaczerpnięte z izoflanov soi. Przewlekłe podawanie tego leku zmniejsza nasilenie objawów menopauzy oraz różnych zaburzeń sercowo-naczyniowych.

Biologicznie aktywna żywność kapsułki suplement ESTROVEL®

Złożone fitoestrogeny, witaminy i pierwiastki śladowe, składniki, które wpływają na głównych objawów menopauzy. ESTROVEL® zawiera witaminę K1 i bor, które zmniejszają ryzyko wystąpienia osteoporozy.

analogi

Leki w okresie menopauzy uderzenia gorąca w dzisiejszych czasach są tak popularne i popytu, nie jest zaskoczeniem, że liczba ofert na rynku jest tylko rośnie. Na przykład, ogólne popularnym lekiem „Feminal” obejmuje koniczyny czerwonej, który sprzyja ludzkiego ciała i obsługi. Oczywiście, że nie wraca do młodzieży, ale pozwoli mocno naciskać początek starości. Bardzo dobry lek jest „Klimadinon”. Obejmuje tsimatsifugi ekstraktu. W związku z tym, brak hormonów roślinnych. Jednakże, w chorobach wątroby, padaczki, nietolerancja laktozy może nie wziąć. Lista przeciwwskazań jest imponująca, więc należy skonsultować się ze specjalistą w celu konsultacji, zamiast kupowania leków w sposób losowy.

Suplementy diety, są szeroko stosowane w okresie menopauzy

Dziś można znaleźć w każdej aptece leków takich jak „Chi-Klima”, „Klimaksan”, „Klimakstoplan”, „Remens”. Lek ten, który wielu uważa hormonalne i niebezpieczne. W rzeczywistości jest to najbardziej reklamowany dodatki tworzone na podstawie tych samych fitoestrogenów. Mieli wielką pomoc do radzenia sobie z zaburzeniami snu i rozweselić, aby dostosować ich stan psychiczny. Ale mimo wszystko, mogą być przepisywany wyłącznie przez lekarza. Nie samoleczenia, może to prowadzić do zaburzeń w organizmie.

leczenie hormonalne

Jest to druga co do wielkości grupa, która jest stale używany w arsenale lekarzy i ginekologów. Leki w menopauzie gorąca są przeznaczone do normalizacji poziomu hormonów, a więc musi zawierać substancje hormonów podobne. W grupie reprezentowanej wcześniej, fitoestrogeny, które są bardziej miękkie w tej samej grupy substancji czynnych są syntetycznych hormonów. Ten „Femoston”, który jest preparat łączony, do hormonalnej terapii zastępczej. Pozwala to na dostosowanie składu cyklicznych zmian szyjki macicy, zachowuje sprężystość i sygnał z układu moczowego, zapewnia zapobieganie osteoporozie, a tym samym bierze udział w ochronie kości.

"Pauzogest"

W przeciwieństwie do poprzedniego, to jest jednofazowy lek dla hormonalnej terapii zastępczej. W rzeczywistości jest to połączenie standardu dla kobiecego ciała estrogenu i progestagenu. Jest doskonały w łagodzeniu różnych objawów menopauzy w okresie menopauzy. Ginekolodzy mówią, że jest lepiej niż inni utrudnia rozwój procesów rozrostowych endometrium, co zapobiega osteoporozie. Mówiąc o tym, co leki w okresie menopauzy uderzenia gorąca są najbardziej skuteczne, to można bezpiecznie umieścić na pierwszym miejscu. Jednak lek jest bardzo poważna i wymaga recepty.

leki uspokajające

Wspominaliśmy już, że w celu zmniejszenia nasilenia uderzeń gorąca kobiety używają leków uspokajających. Rzeczywiście, jest to skuteczne leki na uderzenia gorąca podczas menopauzy. Recenzje przede wszystkim podkreślić ich pełne bezpieczeństwo. To może być znane wszystkie „Persów” reklama „i” Novopassit. Jednak nie ma potrzeby zakupu drogich leków, tylko nalewki roboczą Motherwort Valerian nalewki. „Belloidum” i „Bellaspon” są najsilniejsze.

uspokajające

Jest to grupa leków, które mają bardzo poważne skutki dla organizmu. Ten psychotropowe substancje, które skutecznie eliminuje napięcie i lęk. Kiedy ludzie mówią o tym, co leki podjąć podczas przypływu (w okresie menopauzy), najczęściej jest to grupa leków nie jest wymieniona. Przepisują je tylko wtedy, gdy istnieją poważne zaburzenia emocjonalne, najsilniejszy pobudliwość. Wśród tej grupy leków, może być nazywany „Apaurin” „diazepam”, „tazepam (oksazepam)”.

Wszelkie prezentowane lek może znacznie ułatwić życie kobiet w okresie menopauzy. Po kursie odpowiednio dobranych produktów można poczuć znowu przypływ sił i energii, chęci do utworzenia i funkcjonowania. Jest to bardzo ważne, jako punkt kulminacyjny – dużo jeszcze całkiem młodych kobiet.