351 Shares 6364 views

Jak w domu zrobić fajerwerki z rękami

Co jest fajerwerki? Dla wielu takich pirotechnicznych związane głównie z wakacji. To tłumaczy tak wysoką popularność takich urządzeń. Ponadto, fajerwerki – to jest bardzo piękny i niepowtarzalny. Fajerwerki pozwolić, aby jakikolwiek święto bardziej jasne i kolorowe. Dlatego wielu zastanawia się jak w domu, aby fajerwerki. Wszakże w sklepach takie pirotechniczne kosztuje. Produkt zbiera swoje ręce będzie kosztować taniej. Najważniejsze, aby przestrzegać zasad bezpieczeństwa i nie zapomnij, że kompozycje są w kieszeni fajerwerki są wybuchowe. Kiedy używane niewłaściwie, produkty te mogą być ranny. Tak, jak w domu, aby fajerwerki wysokiej jakości, bez ponoszenia dodatkowych kosztów w tym samym czasie.


Co jest potrzebne

Więc jak zrobić fajerwerki domowe są skłonni do wielu, należy określić składniki, które są potrzebne do tego. Potrzebne będą:

  1. Magnezu lub wiórków.
  2. Mecze – kilka pudełek.
  3. Rura metalowa.
  4. Gips.
  5. Folia.
  6. Knot.
  7. Nóż.

Pierwsze kroki

Więc jak zrobić fajerwerki własnymi rękami. Przede wszystkim, trzeba przygotować mieszankę, która będzie nie tylko wysadzić, ale również świecić. Warto zauważyć, że ta metoda produkcji jest najbardziej powszechne, jak w domu, aby fajerwerki innych elementów jest znacznie trudniejsze. Aby utworzyć pirotechniczne wymaga przedmiot posiadający powłokę magnezu. To wszystko, i muszą być starannie usunięte. Jest możliwe, aby dokonać zwykłego noża lub specjalnego urządzenia.

Oczywiście, lepiej jest kupić gotowe wiórków magnezowych. Ale jeśli nie jest to możliwe, trzeba gotować samemu. Chips warto robić bardzo dobrze. Inaczej, efekt jest słaby. Jeśli mamy bardzo duże żetony, konieczne jest, aby ją dokładnie zmielić.

Wytwarzanie mieszaniny wybuchowej

Więc jak zrobić fajerwerki czystego magnezu nie potrzebują mecze. Zawartość kilku polach wartości czystej siarki. Usunąć substancję z meczów uważać. Co należy wziąć taką samą starannością czas, że nie spadnie do wiórów drewnianych siarki. Otrzymaną masę należy starannie zmielić. Po tym trzeba wziąć dużą pojemność i podłączyć go zgnieciony siarkę i magnez. Składniki potrzebne do wymieszać. W rezultacie, należy uzyskać jednorodną masę.

Praca z kompozycji powinna być ostrożnie, ponieważ jego składniki są łatwo zapalić. Jak w domu zrobić fajerwerki łatwe, powinni być świadomi zasad bezpieczeństwa. Naruszenie któregokolwiek z nich jest obarczona konsekwencjami.

Jak zrobić tuleję

Aby tulei, konieczne jest, aby znaleźć odcinek rury metalowej z otworami u góry i na dole. Należy unikać papierowych rękawach. Dolny otwór w kawałek rurki uszczelniano naprawy. W tym przypadku lepiej jest użyć tynku. Substancja ta jest idealnym cap. Przez gips w tulei nie będzie penetrować nawet ciekłym. Dokonywania takiego czapka powinna awansować. W przeciwnym razie trzeba czekać aż do całkowitego suchego tynku. To wszystko dobrze wyroby pirotechniczne gotowy.

Jak zrobić fajerwerki w domu

Tuleja musi być starannie przygotowana wlać mieszaninę magnezu i siarki z dopasowania trociny. Nie zapomnij o bezpieczeństwo. Należy również zauważyć, że skład nie powinno zająć więcej niż ½ całkowitej objętości gotowego rękawa.

Następnie trzeba wiatr wypełniona mieszaniną magnezu i siarki folii rurowej. Lepsze wykorzystanie szerokich arkuszy materiału. Fajerwerki należy owinąć folię kilka razy. Pozwoli to osiągnąć najlepszy efekt. To wszystko. Pozostaje nacisk na górny otwór knota. Jako tej części zbliży zwykły gwint. Więc jak zrobić fajerwerki trzeba zabezpieczyć knot powinien produkować prawdziwe.

Konkludując

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić fajerwerki własnymi rękami. Jednak podczas pracy z mieszanin palnych nie zapominać o bezpieczeństwie. Po produkcji wszelkich wyrobów pirotechnicznych w domu jest niebezpieczne i jest bardzo ryzykowne.

Użyj gotowego produktu w pomieszczeniach jest zabronione. Podpalił knota stoi na ulicy i jedynym miejscem, gdzie nie ma drzew w pobliżu, a także przedmioty, które można szybko zapalić.