283 Shares 5644 views

Białko „Król białko”: Opinie

Mam nadzieję, że większość odwiedzających do siłowni jest jak manna z oczekiwaniami Heaven.
Wiele takich „kulturystów” wychodzić z pokoju po dwóch miesiącach treningu, narzeka na nieefektywność programie trenera lub złej jakości symulatorów i sprzętu sportowego. Bez inwestowania energii i zasobów, nie dać pożądanego rezultatu. Jednak, aby przyłączyć się do przegranego w dowolnym momencie. Jak mówią, pragnienie – tysiące możliwości, a niechęć – tysiąc powodów.

Miłośnicy skróty i obejścia utworów wystąpić zawsze i wszędzie. Tymczasem w kulturystyce nie jest możliwe, aby przejść pewien etap budowy ciała, jak również w budowie domu nie może rozpocząć budowy bez cegieł. Nie ma drogi na skróty, a nikt nie da się oszukać.

„Król Białko”: opinie i wyniki. podstawą kulturystyki

Wiadomym jest, że obecność masy mięśniowej, zależy od różnorodnych czynników: obciążenia, diety i cechy genetyczne. Moc jest alokowana podczas szczególnie ważny parametr. Kulturystyka jest idealnym fundamentem dla programu, biorąc pod uwagę wszystkie powyższe cechy. Jedną z głównych ról w szkoleniu przypisany właściwego odżywiania, dzięki którym jest nie tylko budowa włókien mięśniowych, ale również ogólny stan zdrowia organizmu.

Na rynku żywienia w sporcie jest sprawdzoną marką „Król białko”, z których większość opinie są pozytywne, a nie negatywne. Charakterystyczną cechą linii produktów jest nie tylko zdolność do nasycenia organizmu, ale również, aby utrzymać swoje funkcje regeneracyjne.

„Król kazeiny Białko”: opinie doświadczonych kulturystów

W przeciwieństwie do opinii znawców naturproduktov negując pozytywnego wpływu technicznych etapów przetwarzania pierwotnych surowców, efekt białka serwatki jest lepszy od wyniku spożywania produktów, które nie zostały poddane przetwarzaniu. Fakt, że organizm zużywa ogromne ilości energii w procesach fizjologicznych: trawienie, trawienie i perystaltykę narządów. Dlatego jest to bardziej wskazane, aby korzystać z gotowego produktu do przyswojenia. kazeiny, w przeciwieństwie do mięsa i jaj zostanie całkowicie absorbowane, a składniki odżywcze nie minie powodu wyczerpania organizmu lub poszczególnych jego cech (na przykład, laktoza neperevarivaemosti).

Anaboliki i kataboliki: krótki fizjologia

Aby zmaksymalizować równowagę naszego zegara biologicznego musi zachować równowagę pomiędzy substancjami że pozostają i są podzielone na prostsze składniki. Homeostazy, w przeciwieństwie do obciążeń i mocy nie jest kontrolowana przez układ nerwowy i jest utrzymywana przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Ale jego korekty, w szczególności zatrzymanie aminokwasów w tkance mięśniowej, mogą być kontrolowane.

Dzięki „Król Białko Bcaa Pro”, wskaźniki, które potwierdziły swoją skuteczność, występuje opóźnienie aminokwasów rozszczepienie cząsteczek do prostych związków (woda, dwutlenek węgla, mocznika, amoniaku). Ale zażyciem tych dodatków należy skonsultować się z dietetykiem, zamiast polegać wyłącznie na instrukcjach przeznaczonych dla przeciętnego normy.

VS Naturę Chemistry

Nie wspominając, że produkt „Król Protein Whey Protein” odpowiedź jest dość niejednoznaczne. Spory między kulturystów, ciężarowców i turnikmenami starych jak świat, i często dotykają opinię o produkcie. Zwolennicy nalegać wieloletnie szkolenia na temat korzyści płynących z tradycyjnej, naturalnej zestaw masy mięśniowej , podczas gdy ci, którzy osiągnęli swoje wyniki za pomocą suplementów diety, należy zwrócić uwagę na wysoką wydajność i małe warunki jego metodologii. Gdzie służyć początkującym prosty którzy nie planuje wygrać zawody trójboju wyciskaniu sztangi lub zmierzyć z kulturystów budowania mięśni arenie Power Pro show?

Przede wszystkim, trzeba radzić sobie z żywienia sportowego w klasyfikacji generalnej
i decyduje, która to grupa jest jeden lub inny dodatek. Każdy z nich ma swoje własne miejsce w systemie dystrybucji. Na przykład, „Król białko serwatkowe białko” ma mieszane opinie. Zasadniczo, konsumenci sklasyfikować tego dodatku jako smaczne i dobrze rozpuszcza się. Ale tylko fachowiec może określić jej charakter: koncentrat białka serwatki. produkty powinny być badane dokładnie przed zakupem, aby móc go przypisać do wybranej kategorii dodatków.

Rodzaje białek: popularne i bezstronnie o suplementów sportowych

Obiektywna opinia jest często najbardziej wartościowe, ponieważ nie jest on obarczony osobistych doświadczeń tych, którzy używali suplementy. Opinii na temat konkretnego produktu znajomego może być nie tak: każdy może powiedzieć, że magia słoik nie pomogło. Weźmy, na przykład, "King Protein BCAA". Opinii o tym dodatku ogólnie opisać smak i sytości produktu. Tymczasem te parametry są drugorzędne i nieistotne. Niewiele osób jest w stanie przeprowadzić pełne dochodzenie w oparciu o ich metabolizmu tablice i kalkulator kalorii. Ale te dane są najważniejsze i obiektywne. Dlatego ci, którzy szukają informacji, muszą nauczyć się z literatury fachowej na temat biologii medycznej i metabolizmu.

Co to jest białko?

Jednak nie każdy może mieć czasu, aby analizować skomplikowanych fraz naukowców i fizjologów. Ale aby zrozumieć proces wzrostu mięśni wystarczy mieć tylko niewielką liczbę zgłoszeń. Obraz wyłania się jako reszta pokonywania poszczególnych etapów indywidualnego treningu.

1. Białko, znany również jako białka – w rodzaju naturalnych pokarmów, takich jak jaja lub mięsa. Nie możemy powiedzieć, że nie jest „chemia”, jak wszystko, co nas otacza składa się z pierwiastków chemicznych, a jedzenie też. związki białkowe podstawie wszystkich
życia na Ziemi. Białko – jest „Król białko”. Opinii o nim jako zamiennik posiłku lub „magicznej różdżki” kulturystyki – farsa.

2. aminokwasu (AA), z punktu widzenia biologii molekularnej jest to, że związek daje białko, w określonej kolejności. Materiał ten wchodzi do organizmu z zewnątrz. Wynika to z aminokwasami informacji kwasu realizowany jest osadzony w DNA (w niektórych przypadkach RNA). Istnieje szereg istotnych i nieistotnych aminokwasów, które tworzą łańcuch białka. Z punktu widzenia konieczności konkretnego określonej jakości białka AK. Na przykład, dodanie „Król izolat białek serwatkowych” komentarzy ekspertów oceniana jako najbardziej cenne, ponieważ jest to najbardziej skuteczny AK-profile do budowy mięśni.

3. Witaminy – złożone związki cząsteczkowe zawarte w środkach spożywczych, które muszą być regularnie spożywane. Jednakże, ze względu na specyfikę władzy lub
warunki większości ludzie żyją są odcięte od zdrowej diety. Syntetyzować sztucznie witaminy pełne analogów naturalnych i są sprzedawane jako kompleksy witaminowe w aptece.

Rola białka w zadanej masie

Mieszane opinie i komentarze na forach o żywieniu sportowców może być mylące nowicjuszem. Dość często w produktach KP znaleźć negatywne opinie opisujące roszczeń do smaku, opakowania i stopień rozpuszczalności. Jednak żaden taki komentarz nie wpływa na skład produktu, który jest tylko dwa sposoby, można sprawdzić: doświadczony (zestaw waga) i laboratorium. Składnikiem wzrostu białek mięśniowych opinii „Król białko” opisać jako bardzo skuteczne w porównaniu z zagranicznymi analogów. Ale praktyczne eksperymenty, przeprowadzone niestety sporo.

Rozważmy te komentarze obiektywne raczej głupie, ale sprawdzić jakość produktu powinna być starannie. Możliwe jest, że można kupić podróbki. Przez sprzedawców skrupułów nie stosuje się wysokiej jakości produkty, aw szczególności „King białko”. Odpowiedź na forach w tym przypadku go opisać jako niskiej jakości, mimowolnie producent oczerniania. Wynika to z zakupem produktów na rynku cieniu żywieniu sportowców. Niestety, w takich przypadkach, bardzo mało ludzi stara się upewnić, że jest kod kreskowy i jako pakiet.

Białka z krajowych producentów

Jednak istnieją pewne obiektywne opinie, mówiące na rzecz producenta „Król białko”. Opinie, ekspertyzy potwierdzające, że dobrze uformowaną dieta jest dość skuteczny w indywidualnym treningu. Ponadto marka jest krajowy, historia pięciu lat i zyskał jako producent z najlepszym stosunku jakość / cena. Ze względu na minimalne wydatki na reklamę i wydawanie czasopism sportowych firmy można umieścić na ich niską cenę produktu.

Że takie zasady są często dramatyzować opinię o produkcie, który ukazał się w ostatnim czasie, który jest dystrybuowany kosztem dobrej sławy. Weźmy, na przykład, „Król Król Protein Mass”. Recenzje dodatku, są dobre i nie tak dobre. Jak sadzić pozytywne poglądy są rozplanowane na kanałach YouTube i blogi osobiste sportowców i negatywne pochodzą z anonimowych użytkowników. Dlaczego ci, którzy pozostali niezadowolony z produktem, decyduje się ukryć swoją twarz? Jest to pytanie retoryczne.

wniosek

W tym wieku kult zdrowego ciała i seksualnej porzucić możliwość wyglądają bardziej atrakcyjny przynajmniej głupi i lekkomyślny. Skarg na fakt, że „nie było szczęście w ruletkę genetycznej” pochodzi od początkujących, jak i tych, którzy nie osiągnęli widoczne rezultaty. Nieoczekiwanie, determinacja odgrywa ważną rolę niż genetyczną predyspozycją do tworzenia masy mięśniowej. Zaangażowanie pomogło osiągnąć wyżyny światowej sławy byłej ectomorph Schwarzenegger. Ciężka praca będzie Ci pomóc!