369 Shares 5192 views

Jak usunąć nod32

Tak, masz jakiegoś powodu postanowił usunąć NOD32 Antivirus. Przyczyny mogą być różne. Na przykład: jesteś zmęczony tym, że nie wiem, jak go używać, to nie jest aktualizowana lub po prostu nie działa.

W tej sytuacji, twoja potrzeba usunięcia nod32 całkowicie, w przeciwnym razie trzeba będzie się z wieloma problemami, które mogą spowodować awarię systemu. Co więcej, jest to możliwe, nie będzie trudności z instalacją nowej kopii tego samego antywirusa, a tym bardziej innych.

Usunąć Antivirus można podzielić na różne sposoby.

Jak usunąć nod32: Jak NIE robić.

Niektóre niedoświadczonym użytkownikom czasem wymyślić aby usunąć folder z programu antywirusowego przy użyciu klawisza „Delete”. Więc w żadnym wypadku, nie należy postępować.

Usuń to nie będzie działać, ponieważ pliki z folderu wykorzystywane przez system w tej chwili. Ale istnieją trwałe „maniaków”, którzy odcięte w procesie Manager „egui.exe” zadań (nasz plug-in), a następnie usuń folder. Po tym, zacznie lać niespodzianek.

Dlaczego nie jest to konieczne, aby to zrobić? To dlatego, że pliki NOD32 znajdują się nie tylko w folderze „Program Files”, ale w innych też. Co więcej, nadal masz dane na temat programu w rejestrze.

Poprawny sposób.

Antywirusowy Nod 32, jednak, podobnie jak każdy inny program lub grę, trzeba całkowicie i prawidłowo usunąć. Standardowe metody zrobić pełną porządki są w systemie operacyjnym.

Dalej będzie wyjaśnione krok po kroku jak i co zrobić.

Jak usunąć nod32: Krok 1.

Oczywiście, twórcy produktu daje możliwość usunięcia programu. Ale to, co jest zaskakujące jest to, że nie znajduje się w katalogu antywirusowego, który uruchamia program usuwania żaden plik „uninstall.exe”.

Usunąć go poprzez uruchomienie pliku instalatora. Będziesz miał dostęp do punktów aktualizacji, modyfikować i usuwać. Kliknij, aby usunąć, a wszystko będzie dobrze.

Jeśli nie zainstalować plik konfiguracyjny ręcznie, za pomocą narzędzi systemu Windows.

Opcja dla Windows 7.

Przejdź do menu Start. Następnie w panelu sterowania. Następny będzie „Program”. Podrozdział Nie wyglądają akapitu „Dodaj lub usuń programy”. Znajdziemy nasz program antywirusowy i usuń go.

Opcja dla systemu Windows XP.

Przejdź do menu Start. Następnie w panelu sterowania. Znajdziemy tam narzędzia do instalowania i usuwania programów. Wybierz gdzie na liście NOD32 i usuwany.

Jak usunąć nod32: Krok 2.

Po usunięciu (za pomocą instalatora lub narzędzia systemu operacyjnego), aby ponownie uruchomić komputer. W tym przypadku, wszystkie zmiany są już dokładnie odniosły skutek.

Nawet jeśli zdecydujesz się zignorować ten punkt, a następnie spróbuj zainstalować nową kopię programu antywirusowego, to błąd i zostanie ona przyznana, konieczne jest ponowne uruchomienie komputera.

Mamy restart.

Jak usunąć nod32: Krok 3.

Po ponownym uruchomieniu komputera, nic nie powinno być pozostawione w pamięci związane z „Nodom”. Najprawdopodobniej jest to przypadek, ale zdarza się, że podczas deinstalacji nastąpiły jakieś awarie, czy coś takiego, a niektóre pliki pozostają.

Najpierw sprawdź folder "Program Files". Nie powinno być żadnego folderu ESET, lub, w skrajnych przypadkach, musi być pusty.

Następnie sprawdź folder systemowy ukryty. Takich jak Dane aplikacji i Ustawienia lokalne. W Windows 7, te katalogi są nazwane nieco inaczej. Jednak dla wygody i dla wszystkich tych, którzy są przyzwyczajeni do XP, mogą one zostały dodane skróty Dane aplikacji i Ustawienia lokalne, które doprowadzą cię do właściwego miejsca.

Nie powinno być katalog ESET. Ale jeśli nagle tam są, to powinny one zostać usunięte. Wszystkie te foldery powinny być usuwane w bezpieczny sposób w ręku. Ale jeśli nie usunąć Okazuje się, że to jest złe. Oznacza to, że każdy program działa obecnie z tymi plikami.

Użyj narzędzia «» Unlocker i usuwać foldery, które nie są usuwane tak po prostu.

Dodatkowe wskazówki:

Jeżeli nie jesteś pewien, co umożliwia usunięcie wszystkich, że trzeba użyć wyszukiwania w systemie operacyjnym. Poszukaj folderu ESET.

Następnie sprawdzić rejestr. Wszystkie informacje o programie powinna być nie został usunięty, ale nadal próbować.

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu dowiedziałeś się, jak całkowicie usunąć NOD32.